koji znak najvise voli da se modno oblachi i doteruje?

dekart

Zainteresovan član
Poruka
163
nije bitno koja vrsta mode,casual,gothic,hip-hop,metal,sportski....isto tako nezavisno na pol,whatever.zanima me kojem to znaku je najvise stalo do ukupnog izgleda,kako garderoba tako i frizura,piercing,sminka....koliko vidim stvar je pola-pola.ipak bih izdvojio ribe,ovnove,rakove,lavove i vage.meni kao raku je stalo 100% da se sve slaze,boja,elegancija,stil,sve sve sve.kad vidim da neko nema smisla za modu,za mene je zavrsio.sto kazu,odelo cini coveka.
 
:? da, priznajem u pravu si. potpuno. ne znam šta da obučem danas :roll:

pored Vaga tu su i Lavice koje prate sve modne trendove, Škorpionke koje imaju poseban stav koji je toliko očigledan da ga ne možete preskočiti niti zaobići...

trendove vode i nameću [ali često odlaze u drugu krajnost i potpuno zaobilaze modu, nose šta im volja] Vodolije, prate ih u stopu Ribe koje mogu slobodno i bakin stolnjak obući, dekorisati ga sa par traka i dobrim cipelama izgledati kao da su upravo sišle sa neke modne piste. ali umeju i sa dve raznobojne čarape na ulicu, nešto su se malo rasejale od jutros... :cry:

na ovu temu bi slegli ramenima ovnovi koji preferiraju udobnost, devica jer teži komfornim prirodnim materijalima, bik - samo da ga pantalone ne stežu nigde, nehajni strelac.

jarac je posebna priča - izgleda kao ne pridaje značaj ali je u stanju da na kvalitetan odevni predmet potroši ludu svotu novca. izgleda kao da se oblači strogo, staromodno, klasika je njegov stil i ne voli eksperimente.

_______________
www.spicum.com
 
Mady:
:? da, priznajem u pravu si. potpuno. ne znam šta da obučem danas :roll:

pored Vaga tu su i Lavice koje prate sve modne trendove, Škorpionke koje imaju poseban stav koji je toliko očigledan da ga ne možete preskočiti niti zaobići...

trendove vode i nameću [ali često odlaze u drugu krajnost i potpuno zaobilaze modu, nose šta im volja] Vodolije, prate ih u stopu Ribe koje mogu slobodno i bakin stolnjak obući, dekorisati ga sa par traka i dobrim cipelama izgledati kao da su upravo sišle sa neke modne piste. ali umeju i sa dve raznobojne čarape na ulicu, nešto su se malo rasejale od jutros... :cry:

na ovu temu bi slegli ramenima ovnovi koji preferiraju udobnost, devica jer teži komfornim prirodnim materijalima, bik - samo da ga pantalone ne stežu nigde, nehajni strelac.

jarac je posebna priča - izgleda kao ne pridaje značaj ali je u stanju da na kvalitetan odevni predmet potroši ludu svotu novca. izgleda kao da se oblači strogo, staromodno, klasika je njegov stil i ne voli eksperimente.

_______________
www.spicum.com
Ovo se u potpunosti ne slaze sa stvarnim zivotom :). Pocecu od sebe (bik/vaga), uvek za sebe kazem "trpi skote, zbog lepote", znaci: zulja me, steze me, neudobno mi je, ali je lepo. I svi kazu da se u mom okruzenju najlepse i najzenstvenije oblacim.
Sto se skorpionki tice... prosto neverovatno, u stanju su da nose jednu bluzu i po 5 godina!!!! uopste ne prate modne trendove i nije ih briga ni kako im stoji bilo sta (ziva istina-tri ih imam u blizini i bukvalno su sve takve). Ista situacija je i sa lavicama, modni trend-STA JE TO??:)
Jarcevi su potpuno suprotni od horoskopa, izgleda :). Uvek kaze kako voli skupu i kvalitetnu garderobu, a kupuje iskljucivo na buvljaku.
Ovnovi nije bas da bi slegli ramenima, vole i oni lepu da izgledaju, da imaju lepu i kvalitetnu stvar, ali vrlo je bitno da je i prakticna, znaci - garderoba im je bitna stvar u zivotu, ali definitivno ne pri vrhu najbitnijih stvari.
Jedino bi se moglo reci za device da je tako...
Eto, to je moje licno iskustvo po horoskopskim znacima...
 
sexy lady2005:
Pocecu od sebe (bik/vaga), uvek za sebe kazem "trpi skote, zbog lepote", znaci: zulja me, steze me, neudobno mi je, ali je lepo. I svi kazu da se u mom okruzenju najlepse i najzenstvenije oblacim.

... što je potpuno uticaj Vage, Bikovi će radije obući pamučnu trenerku nego se utegnuti u bilo šta što steže.

sexy lady2005:
Sto se skorpionki tice... prosto neverovatno, u stanju su da nose jednu bluzu i po 5 godina!!!! uopste ne prate modne trendove i nije ih briga ni kako im stoji bilo sta (ziva istina-tri ih imam u blizini i bukvalno su sve takve).

ispravi me - A gde sam ja napisala da Škorpionke prate trendove??? :roll: Rekoh "Škorpionke koje imaju poseban stav koji je toliko očigledan da ga ne možete preskočiti niti zaobići..."

sexy lady2005:
Ista situacija je i sa lavicama, modni trend-STA JE TO??:)

Ovde neću polemisati - neka se same jave ako imaju šta da kažu. Sve na njima cakli kada izađu - to je tako očigledno... To što nemaju običaj da se lickaju kada skoknu na kafu kod drugarice je njihov pomalo ležeran odnos ali nikako pravilo. Kada izlaze sigurna sam da izgledaju tip-top.

sexy lady2005:
Jarcevi su potpuno suprotni od horoskopa, izgleda :). Uvek kaze kako voli skupu i kvalitetnu garderobu, a kupuje iskljucivo na buvljaku.
Dobro de, štekare pomalo, ali samo po pitanju stvari za koje reše da nisu tako značajne. Koliko do poslovne garderobe su veoma korektnui i zahtevaju kvalitet - što ne znači da imaju poriv da isti i plate.

sexy lady2005:
Ovnovi nije bas da bi slegli ramenima, vole i oni lepu da izgledaju, da imaju lepu i kvalitetnu stvar, ali vrlo je bitno da je i prakticna

Ovo je univerzalno za sve ljude širom sveta - koji znak "ne voli da ima lepu i kvalitetnu stvar"? :wink: samo je pojam "lepa" za svakoga specifičan

Dodala bih i da je kod tebe Venera koja je dispozitor Asc i sunčevog znaka u Blizancima i nema kvalitet Bika niti Vage a i u pod kvadratom je od strane Marsa u Ribama - :P nije to ni Vaga ni Bik...niti si ti tipičan predstavnik tih sazvežđa. Posebno ne sa Uranom u I polju, zar ne... :wink:


_______________
www.spiucum.com
 
ja sam ovan/strelac i nema sanse da idem u necem sto me sprecava da se krecem, disem, skacem , trcim i tome slicno... :lol:
klasiku u smislu kostima, stofa i sive boje ne mogu da smislim...nekako mi to matoro i ustogljeno...
suknje retko nosim iako mislim da su lepe...prosto ne mogu da se zamislim da sedim i mislim se kako sedim...i da li mi viri neki deo tela...

preko zime obozavam udarene kape...imam ih ko ...da se sad ne izrazim... :lol: ali eto, ovan vlada glavom...i mindjuse...mogu radnju da otvorim...

jedino na sta stvarno balim od garderobe su dobre cizme...eto na to sam u stanju da dam puno para...

eto mene horoskop bas pogodio ovde... :lol:
 
jarac je posebna priča - izgleda kao ne pridaje značaj ali je u stanju da na kvalitetan odevni predmet potroši ludu svotu novca. izgleda kao da se oblači strogo, staromodno, klasika je njegov stil i ne voli eksperimente

Ovo je potpuno tacno, ja sam jarac/vaga i uvek delujem kao da sam nezainteresovana za garderobu, cak i ne volim da kupujem, ali kad kupujem, to mora biti kvalitetno, skupo i prilicno klasicno i naravno strogo elegantno, osim ako nije za plazu, pa moze nesto malo opustenje.... Boje se podrazumevaju - crna, siva, bela i crvena :D
I tacno je naravno ono da cena ne odredjuje kvalitet, ali kvalitet odredjuje cenu :D
 
zanimljiv je i nacin na koji kupuju znaci..

ovan ce se zgroziti kako to jedna haljina moze da kosta preko 50$ ali ce zato pet metara dalje dati 150$ za patike i 300$ na opremu za gnjuranje...koja ce onda da bude zaboravljena u ormanu jer se ovan dosetio da je paraglajding mnogo zanimljivija ideja... :lol:

a pa da...donji ves...mislim da lavice prednjace...mozda mogu da izgledaju dronjavo ali ispod je pravo malo bogatstvo...meni je mesec u lavu...i u Victoria Secret me mnogo vole...(bez obzira sto im upadam sa opremom za gnjuranje i kacigom za motorcikl)...
 
anakin:
zanimljiv je i nacin na koji kupuju znaci..

ovan ce se zgroziti kako to jedna haljina moze da kosta preko 50$ ali ce zato pet metara dalje dati 150$ za patike i 300$ na opremu za gnjuranje...koja ce onda da bude zaboravljena u ormanu jer se ovan dosetio da je paraglajding mnogo zanimljivija ideja... :lol:

Naravno, jer će u patikama ili na ronjenju provesti više vremena za dve nedelje a haljinu će obući jednom a zatim će zaboraviti na nju do sledeće prilike. Koliko do ronjenja i paraglajdinga obzirom da su pripadnici ovog znaka "od akcije" važno im je da poseduju svu neophodnu opremu pa kada se pomene bilo šta od adrenalinskih sportova njima je potrebno samo pet minuta - sve imaju, samo da se spakuju i krenu.

oh, daaa... :lol: kako sam za Boga miloga, mogla za ovna propustiti reći - sportski stil, sportski... :wink: oprostite.


______________
www.spicum.com
 
Ja sam skorpija/jarac i volim da se osecam opusteno u garderobi koju nosim..bas kao sto neko rece malopre ne nosim nista u cemu ne mogu da tcim,skacem itd....takodje retko nosim suknje,mada nemam nista protiv istih...a boje i materijale volim i umem da uskladim..takodje mislim da su bitni detalji...jedino za obucu dajem dosta novca..i da volim sve boje,osim ljubicaste,a ne znam zasto....
 
Zenske vodolije i lavovi oba pola...
Vodolije su same po sebi urbane pa bi one sve sto je naj, naj...
Moja rodjena sestra je takva, a ja jarac...
Ta vam je nosila i nosi sve kvalitetno, markirano ali sa ukusom,secam se kad sam bila mladja, dok nisam zaradjivala, ja patike nosim 3 godine a njene kutije cipela su do plafona....
Moj decko je u podznaku lav....e taj me odere...Stvarno nikad nisam mogla da samo sebi kupim neshto i uvek gledam cenu i kvalitet dok on...Moja plata je 200 EUR, od toga platim racune,hranu i kupim po jedan komad garderobe sebi i njemu...Moja deo je 1000 dinara a njegov 3000...
Vole da nose fensi shmensi stvari, pa to ti je :D
 
Jarcevi vise vole da nose klasicne i prije svega kvalitetne stvari.Iako mnogi tvrde da se radi o racionalnom ili skrtom znaku mislim da ce Jarac prije od svih znakova da potrosi novac na stvar koja mu se svidjela i pri tome nece gledati na cijenu.Uglavnom kupuju garderobu tamnih boja gdje do izrazaja moze da dodje njihov izgled ili faca.Stvarno mi je smijesno da pripadnici nekih znakova kupuju izricito garderobu koja je trenutno u modi a da pritom ne vode racuna dali im ta garderoba uopste stoji.Jarcevima se to ne moze desiti.Jarac ce prije da kupi jedne pantalone od 200 dolara nego troje od 70...
 

Back
Top