Jack ass!

CIKLON B

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
351
Nabavio sam uredjaj za snimanje video snimaka. I imam nameru da napravim nesto kao Jack ass. Imam i par ideja sta bi moglo da se radi?

Jel ima neko neki predlog, sta bi bilo onako nenormalno ali ipak da mi ortaci ostanu u komadu. Ili ako neko zeli i sam da pokusa....
 
Zasto?
Kako neko moze da uziva u tom mazohizmu i sl.
Gledam ponekad Jackass, ali boze sacuvaj da me gadjaju kamenjem po jajima ili da se rvem sa medvedom! :lol: :lol: :lol:
Ako bas oces da pogines ili se osakatis bolje se bavi nekim extreme sportom! :roll:
 
Na ovo sto cu ti sad napisati, potakao me danasnji izvestaj jednog mog poznanika, koji je na moru u Bugarskoj... Rec je o svojevrsnom presedanu, a recenica glasi:
"Vec peti dan mi je oblacno i smorio sam se ekstra,sinoc je jedina svetla tacka bila sto smo ispeglali nekog svabu skinsa..."
Moj ti je predlog, da sa svojim drugarima izadjes u grad i samo se ponasas prirodno pred obicnim momcima... Zveckajte lancima, cackajte noseve i povracajte po plocniku. Veruj mi, avatura i opasnost ce biti originalni i sve mozete zabeleziti kamerom, pre nego sto vam je razbiju.
 
Nemoj biti neoriginalan. To već postoji. Evo ti nešto naivnije:
Jednostavno se blamirajte i snimajte to.
Kao, preturate po kontejneru, pričate sami sa sobom, bla bla... I snimajte reakciju ljudi.
 
Lexa:
Nemoj biti neoriginalan. To već postoji. Evo ti nešto naivnije:
Jednostavno se blamirajte i snimajte to.
Kao, preturate po kontejneru, pričate sami sa sobom, bla bla... I snimajte reakciju ljudi.
Nemoj da bude tako ekstremno... Mozda nisu spremni za toliko adrenalina. Moze srce da im rikne od silnog uzbudjenja...
 
snaja88:
Mrzi me da gledam na IMDB-u, jer moze neko da mi kase sta je Jack Ass? Kakva je to emisija? Nije valjda Reality show :x ?
Emisija u kojoj stalna postava budala sa puno srece i malo zdrave pameti za pare izvode svakakve vratolomije i rade razne stvari od kojih mi se komeshaju zeludachni sokovi.
 
Usmite sutnite jednog druga u muda i snimite njegove grimase na LICU :lol:
A jeste li gledali Dirty Sanchez ??? Oni su najludji ,to je nesto najsmesnije sto sam vidjaso sta sve ti momci rade !!! :lol:
 
Usmite sutnite jednog druga u muda i snimite njegove grimase na LICU :lol:
A jeste li gledali Dirty Sanchez ??? Oni su najludji ,to je nesto najsmesnije sto sam vidjaso sta sve ti momci rade !!! :lol:
 
sredite se kao ceca ... ali onako skroz... depilacija ...napućavanje usana... šminka...sve...sve to snimajte...pa posle organizujte takmičenje ko najviše liči na istu...
imitrianje kako peva obavezno!
 

Back
Top