Steam za CS

Kako counter strike condition zero da igram na netu preko steam-a
Imam upadate-ovan steam i imam instaliranu igricu...registrovan sam i kad idem na server koji odaberem on me vrati u steam...trazio sam odgovor na svim counter strike temama ali nisam uspio da nadjem...molim vas da mi pomognete.HVALA UNAPRIJED
 
kolko se meni chini, tu vazi ono poznato "plati pa klati" :) a zasto bas preko steam-a ? Mozes lepo da nadjes server, spustis consolu otkucas "connect ip" i resen problem :)
 
ovako, otvoris www.google.com , zatim ukucas "condition zero servers" on ti nadje nekoliko stranica. Kad nadjes server, ulazis u ikonicu "condition zero" , ne u "condition zero deleted scenes" (neko se zezne). U meniju spustis konzolu tasterom "`" kao sto si rekao, ukucas "connect ip" i to je to. Dao bih ti neki server ali condition zero trenutno igram samo preko hamachija. Ako hoces mozemo da odigramo koju partiju ;)
 
ovako, udjes u hamachi, dole imas 3 dugmeta..prvo te pita da napravis accaunt, lepo napravi. Drugo dugme od desno na levo ti je "join network" tamo ukucaj za user: matematika1 a pass: warcraft

ubaci me na msn, da mozemo bolje da se dog
 
e sad...i meni je glupo sto postavljam ovakvo pitanje,znam da je ovo zastarelo,ali...
da li neko zna gde mogu da skinem
Counter Strike v1.6 NON STEAM
(naravno free verziju)
vec nedelju dana mucim google,ali nista...samo torrent download,ali preko torrenta brzina skidanja ne prelazi 10kb/s...a imam(trenutno) MAXADSL...
pa vas molim za pomoc...bas mi se igra!
hvala unapred!
pozz od dukija!!!
 
Ovako....imam CS 1.6 non-steam sa patch-om v21 al nemam CD-Key i ja sam goooooooooooglao al nista nisam nasao dal neko zna taj CD-Key

P.S. Noob-ine koje ce da mi kaze da kupim original CS nek ne postuju u temu oke>?
 
Imam Counter-Strike 1.6 Non Stream sto se igra preko interneta, ali kada udjem na neki server stojim u mestu i u gornjem levom uglu mi pokazuje gresku CL_ pa neki flush paket (ne znam da li je bas tako). Imam obican internet brzine sa krstaricom 80 kilobajta u sekundi. Da li moze da se preko njega igra c-s na internetu i kako da resim ovaj problem?:dash:
 

Back
Top