IZBRISAO sam SANDUCHE. PROPAST. Javite se oshteceni.

Poruka
7.126
Poznato je da srbi nikada nisu imali veze sa dizajnom tako da sam danas i ja postao zhrtva Krstaricinog glupog nachina za brisanje poruka.
Umesto da su lepo odvojili button za brisanje SVIH poruka, oni su ga nagurali zajedno sa ova dva od kojih drugi ima sumnjivo znachenje. Mislio sam da je 'Izbrishite sve' za brisanje svih poruka koje sam obelezhio i tako odo$e me sve drage poruke.
Molba srbima koji odrzhavaju Krstaricu da promene to malo. Evo konkretne ideje. Znam da nisam jedini kome se sluchajno omaklo! O Undo opciji ili o tome "Da li ste sigurni da zaista zhelite da izbri$ete sve poruke u sanduchetu' naravno nema ni govora. Srbijo!


sanduche.gif
 
heh.. Ne radim ovo zbog sebe vec zbog vas kojima se sutra mozhe desiti isto. Zamislite.. luda subota.. probudite se sutradan i skros ste dizzy.. odete na Krstu onako nikakvi da vidite $ta ima novo i umesto da izbri$ete jdnu poruku ode celo sanduche.

A moglo je da ne dodje do toga samo da su administratori ili ko vec imali 'osecaj za filing' :)

Dajte aman ko radi ovaj PHP neka zbudzhi to da bude kako valja.. he
 
avesic:
Shinoda:
Mene ovo podseca na jednog lika sto je hteo da se javi na telefon u sred noci i umesto slusalice uzeo pistolj koji mu je bio pored telefona i prosvir'o sebi glavu!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ko ne veruje knjigu u sake "Darvinove nagrade" Vendi Nortkat!
:wink:
btw nikad ne brisem poruke...


dakle da sklonim mog škorpiona na bar tri koraka od kreveta

MA da .........
 
cLick - OR - Die:
Secam se da su se ljudi vec zhalili. Sva tri dugmeta su siva a poslednja dva imaju slichan text.

Button za brisanje celog INBOXa treba odvojiti i zacrveneti ga + upozorenje tj. obave$tenje da bri$emo sanduche i mogucnost da uradimo Cancel!

Jel chita ovo neko od napravitelja foruma

brate ako postanesh neka faca...mogu da te vozim u audiJu?
8)
 
ebo~korisnichko~ime:
cLick - OR - Die:
Secam se da su se ljudi vec zhalili. Sva tri dugmeta su siva a poslednja dva imaju slichan text.

Button za brisanje celog INBOXa treba odvojiti i zacrveneti ga + upozorenje tj. obave$tenje da bri$emo sanduche i mogucnost da uradimo Cancel!

Jel chita ovo neko od napravitelja foruma

brate ako postanesh neka faca...mogu da te vozim u audiJu?
8)
Hahahahhahaha 8)
 
ebo~korisnichko~ime:
brate ako postanesh neka faca...mogu da te vozim u audiJu?
8)

heh kaurine, dobro zna$ da taKima kao $to si ti nikada necu moci da budem brat, a ako jednoga dana i polozhi$ tu vozhnju.. pa.. kreni da razvozi$ pitze po gradu :D

khm.. $to se tiche nesretnog brisanja INBOXa.. lepo je neko prokomentarisao.. cLick - OR - Die :lol: mada.. zbog buducnosti na$e dece bi ipak trebalo da srede te buttonchitje za brisanje. Opet.. jel chita ovo uop$te neko od onih koji mogu da pomognu? ili da pi$emo $esticiju
 
LPhoklica:
Ne mogu da verujem da ova glupa tema još postoji.
Zašto malo ne razmisle pre nego što otvore ovako nešto...ko da je nekoga briga za dva izbrisana sandučeta?
možda su i od iste osobe.

stidi se tih masnih brkova :) Juche se desilo meni, a vec sutra mozhe celom svetu!
Mada se secam da sam i ranije nailazio na ljude kojima se 'omaklo'. Mis'im.. treba im par minuta to da promene, pa za$to da ne.. I ne ljuti se Heklice :)
 

Back
Top