Koga biste voleli da vidite na celu FSS?

samo niko od ovih starih levata ispusenih mustikli koji su vise puta pokazali koliko su neposboni tu mislim prvenstveno na Djordica Dzajica Zivadinovica nekog Lekovica ili bilo koga iz Toletove garde...Jugovic Golac neki novi ljudi dobro bi bilo...samo se bojim da ce neko iz Zvezde ili Partizana ubaciti svoju marionetu poput ovog Stevica koji nema pojma u sta se upusta i onda kad ga svi izmajmunisi na njemu ce se kola slomiti...
 
bjekovic-novak.jpg
 
Terzića, jer nekako mi se čini da Djajić kao I Tole vata na nekav autoritet, a ne na rezultate ostvarene kao director, tj prvi čovek u klubu. Terzić je od malog Ofk Beograda, napravio stabilan klub, a Zvezda je bila velika I bez Džajića

Ja koliko se secam Zvezda je bila najveca bas u doba Dzajica (kao predsednika ne igraca). Ne secam se da je OFK ista osvojio pod vodjstvom Terzica.
 
ja se izvinjavam svim ljubiteljima fudbala i moderatoru takodje. Nisam znala kome i kako da se obratim za pomoć, a tek moja molba nije razlog za pokretanje nove teme. Problem je sledeći: želim da dokažem pred sudom da sam određenog svedoka videla u neko davno vreme...jedino čega se ja sećam je da se tog dana odvijala neka mnogo važna internacionalno-domaća utakmica u Beogradu. Npr. Partizan ili Zvezda sa nekim inostranim klubom.
Elem, datum je otprilike avgust 2007, a moglo bi biti trenutak ranije ili kasnije, ali ne verujem da sam mnogo promasila vreme. Ako postoji neko ko moze toga da se seti i pomogne mi, bila bih mnogo zahvalna, I jos jednom želim da se izvinim na smetnji svojim problemom.
 
ja se izvinjavam svim ljubiteljima fudbala i moderatoru takodje. Nisam znala kome i kako da se obratim za pomoć, a tek moja molba nije razlog za pokretanje nove teme. Problem je sledeći: želim da dokažem pred sudom da sam određenog svedoka videla u neko davno vreme...jedino čega se ja sećam je da se tog dana odvijala neka mnogo važna internacionalno-domaća utakmica u Beogradu. Npr. Partizan ili Zvezda sa nekim inostranim klubom.
Elem, datum je otprilike avgust 2007, a moglo bi biti trenutak ranije ili kasnije, ali ne verujem da sam mnogo promasila vreme. Ako postoji neko ko moze toga da se seti i pomogne mi, bila bih mnogo zahvalna, I jos jednom želim da se izvinim na smetnji svojim problemom.

Ovo su ti Zvezdine i Partizanove utakmice u Beogradu, iz avgusta 2007.

1.8.2007. Crvena zvezda - Levadija
2.8.2007. Partizan - Zrinjski
28.08.2007. Crvena zvezda - Glazgov Rendzers
 

Back
Top