Grčka viza?

sara777

Zainteresovan član
Poruka
153
Uplatila sam Krf i tek sada mi u agenciji kažu da bi možda mogao da bude problem moja viza jer mi je pasoš još uvek na devojačko prezime, mada sam ih ja pre mesec dana pitala da li bi to mogao da bude problem, a one su rekle ne :evil: ! I, eto, umalo ih danas nisam ubila!!! Imala sam vremena da ga promenim, ali su mi rekle da ga ne menjam jer onda one moraju da menjaju vaučer, pa je to kao problem :x ..

Elem, sada nema povratka.. U pitanju je grupna viza. Idemo moj muž, sin od 3,5 g. i ja. Njih dvojica se naravno isto prezivaju, a ja eto ne. Ja sam praktično udajom samo dodala muževljevo prezime, tako da je moje još uvek tu. Dala sam im izvod iz matične knjige venčanih i izvod iz matične knjige rodjenih za našeg malenog da se i tamo vidi da je on moj sin i kopirala sam ličnu kartu na kojoj se vidi moje novo prezime. Praktično postoje svi dokumenti na kojima se vidi da sam to ja, ali sa formalne tačke gledišta moj pasoš nije validan dokument.

Kakva su vaša iskustva sa Grčkom vizom?

Meni nije prvi put da idem u Grčku, ali sa ovim pasošom jeste, a stari nemam. Šmrc.

Please, pomozite mi :cry: !
 

Back
Top