Pravi sam ljubavnik (prof. dr. mr. za ljubav)

Kazanova

Ističe se
Poruka
2.134
KAKO PRICI DEVOJCI?
I evo mog odgovora, koji je zadivio cak i dekane latinske skole ljubavi. A teklo je ovako:

"Ecco... Djakomo... kako ti prici una bambina?"

Io:
"Udzem u jedna samopocluga... i kupim una torta CARMEN!"

komisija:
"Bravo!"

"Dodzem na nena vlata i nezno... kuci, kuci... kuci, kuci... dum, dum... DUM, DUUM!... B A M, B A M, B A M...!
OTVARAJ BRE, P_ZDA TI MATE_INA, DA NE POCNEM DA RAZBIJAM!"
"Ona otvoli... i kazze... "CARMEN!"
Una torta forzze per a mia e ragazza"


komisija:
"Odlicno!"

I tako sam doktorirao na temu medjupolnih razlika i kako ih prevazici.

Ko mi se obrati za njega su ljubavni problemi proslost!
 
Kazanova:
Ma ne hvalim se, vec ne znam sta joj bi? Nikad nisam ni udario zensku ali kakva je to zenska kada u meni ume da stvori tu zelju i natera me na to.

Sve razumem ali takva drskost...?

Verujem ja da te je iznervirala do tacke kada ti pukne film! Umeju one i da budu kucke u pravom smislu te reci (retko, uglavnom su devojke divna stvorenja)...ali sta god da urade ispod casti je udariti devojku!
 
ali sta god da urade ispod casti je udariti devojku!

Ma zezam se gde ja da udarim nego sam stajao i samo trepkao dok me ona mlatila. Junacki sam se drzao :D ,sve sam muski podneo :)

Mozda bi devojke manje trebale gledati serije i zanosile se emancipacijom pa im takve stvari ne bi padale na pamet. U srzi muskoj je da se on ponasa prema njoj kavaljerski - viteski.

Zasto to zloupotrebljavaju? Ako dozvolis nisi musko vec sonja!

To je bilo dok sam bio mladji, inace mogu se one i recima doterati u red i to na lep nacin bez vike, bez galame. Sve pocinje od prvog kontakta. Sam pristup pokazuje kakav si muskarac.
 
Kazanova:
ali sta god da urade ispod casti je udariti devojku!

Ma zezam se gde ja da udarim nego sam stajao i samo trepkao dok me ona mlatila. Junacki sam se drzao :D ,sve sam muski podneo :)

Mozda bi devojke manje trebale gledati serije i zanosile se emancipacijom pa im takve stvari ne bi padale na pamet. U srzi muskoj je da se on ponasa prema njoj kavaljerski - viteski.

Zasto to zloupotrebljavaju? Ako dozvolis nisi musko vec sonja!

To je bilo dok sam bio mladji, inace mogu se one i recima doterati u red i to na lep nacin bez vike, bez galame. Sve pocinje od prvog kontakta. Sam pristup pokazuje kakav si muskarac.

E tako prica pravi kazanova! Lagano, opushteno, na sharm... 8)
 
Ja ne volim ljubavnike profesore..uopshte ne volim one shto mnogo prichaju, a nishta ne rade.. Kazanova je mit. A i sam termin ima mnogo podtermina.. pa tako ima selica, edipovca i josh chini mi se 5-6 tih sjajnih mushkaraca... Ahh da mi je da upoznam josh jednog ljubavnika... mada se sve na kraju svodi na br. 1
 

Back
Top