ne znam sta je u pitanju?

skeniraj kompjuter, imas neki dialer program,
koristi ad aware, mislim da on moze da pronadje dialere, skini ga sa adrese http://www.pctv.co.yu/download/
skeniraj komp, i nadji ga i izbrisi...
P.S. To sto imas, moze da se desi da ti je i do sada, kada se nakacis na net, da ti prekine vezu i poveze se na neki br. u inostranstvu, tako da se ne cudis ukoliko ti slucajno dodje veci racun ;)

ukoliko ovaj ne radi onda :
SAFE MODE i prekontrolisi svoj komp jos jednom od tih dialera, ako ovaj ne nadje pokusaj sa CW shrederom on se ne instalira...

nista ne gubis i ako probas sa Search and destroy-Spybo
adresa za download : http://www.safer-networking.org/en/mirrors/index.html

ajd, pa javi sta si uradio
 
nenadxxx:
od nedavno sam primetila da mi je konekcija promenjena sama od sebe -tj neki broj koji zovem 996425..... ne znam sta da radim i sta je to? da bih se konektovala moram da menjam svaki put iznova u propertis. upomoc!!!!

U pitanju je sigurno neki od dialer programa koje si zakačila na netu.Dostavi mi privatnom porukom tvoju e-mail adresu da ti pošaljem dobar anti dialer program koji će te štititi od štete koju ti mogu naneti dialeri.
 
Dijalera obicno ima najvise na nekim nevaljalim sajtovima, ali nisu toliko opasni koliko je opasan telefonski racun. Ono sto znam je da se jako tesko uklanjaju iz racunara jer se lako kopiraju sami po sistemu. Nabavi dobar zastitni zid... :?
 
nenadxxx:
od nedavno sam primetila da mi je konekcija promenjena sama od sebe -tj neki broj koji zovem 996425..... ne znam sta da radim i sta je to? da bih se konektovala moram da menjam svaki put iznova u propertis. upomoc!!!!
pokupila si dialer program sa neta,nista strasno ,ako imas neki program da skeniras i posle obrises,ako nemas posalji mi e-mail poslacu ti ja program :D :D
 
Nenadxxx,
pod hitno instaliraj neki antidialer program (ja sam ti već,a vidim i još ih ima,ponudili pomoć),i ne oklevaj mnogo,jer ti se može desiti žešća neprijatnost sa telefonskim računom.Ukoliko neveruješ u takvu mogućnost,a ti malo prelistaj ovaj forum,ili još bolje,idi na sajt ministarstva za telekomunikacije,pa pročitaj njihovu informaciju o tome šta se desilo našim gradjanima u 2003. i 2004.,dakle onima koji su negde "zaradili" dialer program!!!
Dakle,ne želim da te ovim isprepadam,nego samo da te upozorim na moguće neprijatnosti,koje možeš izbeći instaliranjem antidialera.Zato požuri.
 

Back
Top