Gay momci

Ma ne negresite ljudi dusu nisam ja GAY ! :x
nego je moj najbolji drug gay provalio sam ga :lol:
ali stavrno je prema meni OK pa necu da rusimo drugarstvo zbog toga koje je dugo godina Steceno :!:
Pa reko da vidim sta mislite na tu temu :roll:
 
Човече...сви имају другаре хомиће...једино ја немам :lol:
Где бре ја то живим? Још мало, па ћу се осетити ускраћеним за нешто. :lol:
 
sta mislim...nisam Homobalkanikus
ali kod ovakvih stvari...joj ma neka ponovo organizuju paradu :D
Salim se (tj. ne salim se ) nego ajde malo da skrenemo sa ove teme...SMARA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ljuba82:
Човече...сви имају другаре хомиће...једино ја немам :lol:
Где бре ја то живим? Још мало, па ћу се осетити ускраћеним за нешто. :lol:

Zali se helsinskom odboru ili komitetu sta li je vec, oni ce ti sigurno naci nekog, kod njih ih sigurno ima za bacanje, hahahahah

BTW jwl znas onaj vic o lali? :wink:
 
Pa i ne mislim nešto o njima, ono u tripu nešto ih zamišljam i tako to. Isti kao i ostali, ima ih svakakvih, razlikuju se po svom seksualnom opredeljenju. O to što ti je neko blizak i gotivan gey te ne čini gey-om. Kao što te npr poznanstvo sa dobitnikom Nobelove nagrade ne bi činilo pametnim. On je to što jeste, ti to što jesi. Ako te startuje, reci ne hvala, ako dosađuje, prebij ga, ako te ne dira, ostante prijatelji. Tvoje dupe, tvoj izbor.
 
DisMisaL:
Pa i ne mislim nešto o njima, ono u tripu nešto ih zamišljam i tako to. Isti kao i ostali, ima ih svakakvih, razlikuju se po svom seksualnom opredeljenju. O to što ti je neko blizak i gotivan gey te ne čini gey-om. Kao što te npr poznanstvo sa dobitnikom Nobelove nagrade ne bi činilo pametnim. On je to što jeste, ti to što jesi. Ako te startuje, reci ne hvala, ako dosađuje, prebij ga, ako te ne dira, ostante prijatelji. Tvoje dupe, tvoj izbor.

Kako lepo receno!!!! :D :D :D :D :D
 
i onda ga pronadju vanzemaljci...podignu duh iz pepela,ovaj ih zarazi i svi vanzemaljci postanu ******,izyebu se do smrti i mi budemo krivi...aj' razmisli malo pre nego sto das predlog...prvo moramo imati plan...
 
Bljak...

gay_kiss.jpg
 
Ljuba82:
Човече...сви имају другаре хомиће...једино ја немам :lol:
Где бре ја то живим? Још мало, па ћу се осетити ускраћеним за нешто. :lol:
Nemoj ljubo da se sekiraš, jer će ti oslabiti potencija, pa ćeš posle 3 puta da se pretvori u 1 put, i pravićeš pauzu od 5 dana. :lol:
 
Ja znam tri momka koji su homici ... pri tom je jedan od njih moj dobar drug ... malo mi je bilo neobicno kada sam skontala za njegovu ''nastranost'', ali sam se navikla .... imamo dobru komunikaciju, kapiramo se ... on je dobar sagovornik i to sto je gej meni ne smeta.
Generalno mislim da svako ima pravo na svoj izbor.
 
ova tema bolje da se zove GEJ PRIJATELJI --- evo da se prijavim imam jednog --frizer ,, cool dečko --što kaže nataša --sagovornik strašan ,, za informacije o dobrim buticima i mestima za izlazak samo se njemu prijavite -on to najbolje zna

mada teško mi je bilo da prihvatim tu njegovu sklonost ka istom polu,,, verujte mi ubedjivala sam ga da on samo umišlja da voli muškarce -- čak mu i nabacim neku polovnjaču -- a on se sprijatelji sa njom ,,,,,,

i još nešto ,,, dakle poznajem 4 kom homića ---- LOŽE SE NA JELENU KARLEUŠU (MA lože?? --kunu se u karleušu)--- jel ima tu nešto --
 
open mind.....to tju istetoviram na chelu.....al....budi ti homo....zlostavljaj ovce briga me...al svaki poqshaj javnog deklarisanja(marketinga) najstrozhije osudjujem....znachi...radi qtji shta otjesh...al kad krenesh na paradu....ja tju biti u prvim redovima sa kamenom....netju da moje dete sutra to vidi....i skonta kako je to normalno...jer shta god prichali mozgovi....to nije normalno....end of story
 
DisMisaL:
Pa i ne mislim nešto o njima, ono u tripu nešto ih zamišljam i tako to. Isti kao i ostali, ima ih svakakvih, razlikuju se po svom seksualnom opredeljenju. O to što ti je neko blizak i gotivan gey te ne čini gey-om. Kao što te npr poznanstvo sa dobitnikom Nobelove nagrade ne bi činilo pametnim. On je to što jeste, ti to što jesi. Ako te startuje, reci ne hvala, ako dosađuje, prebij ga, ako te ne dira, ostante prijatelji. Tvoje dupe, tvoj izbor.

E bas lep SAVET !!! H V A L A !!!!! Ali dali mi verujete nikad nisam ni sumljo da je jedan od onih al sta sad jbg. Njegovo dupe njegovo OPREDELJENJE sto rece MISAL :lol:
 

Back
Top