УПОЗОРЕЊЕ УЧЕСНИЦИМА ФОРУМА

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.180
Вечерас је на ТВБК неколико пута емитована емисија
у оквиру Вести о некаквом профашистичком
сајту регистрованом у САД.
Новинар наводи (и снима) саопштење са тог сајта "онима који
по Србији шире антисрпску хистерију да ће одговарати пред својим народом".

Ово се тумачи "КАО ПРЕТЊА", па је зато одмах
ангажован тужилац који је, наравно,
поред компјутера преко кога очигледно шпијунира
форуме отприлике изјавио ДА ЋЕ
СЕ ОН ПОБРИНУТИ ЗА СВЕ ОНЕ ФОРУМЕ ПРЕКО КОЈИХ СЕ ШИРИ РАСНА,
ВЕРСКА И НАЦИОНАЛНА МРЖЊА ДА БУДУ ЗАТВОРЕНИ, а
И ПРЕТИО ЈЕ КАЗНАМА ЗАТВОРА
ОД 1 - 6 ГОДИНА (како наводи према нашем
Кривичном закону).

Дакле, говорио је О ФОРУМИМА (У МНОЖИНИ) !!!

Ах, како дивне благодети демонократије... дакле
СВИ СРБИ ОПЕТ У ЗАТВОР... СВИ, СВИ, СВИ
... еј замисли ту патологију да
Србима забраниш да жвалаве о политици. Значи долазе више него тешка времена када ће
свака шуша моћи да упре прстом у Тебе шта год да кажеш и дрекне: аха хааааа
ТИ ШИРИШ НАЦИОНАЛНУ, РАСНУ И ВЕРСКУ МРЖЊУ,
ВЕРУЈЕМ ДА ЋЕ СЕ ОПЕТ ИЋИ
У ЋОРКУ И ЗА ДОБАР ВИЦ, а можда ће тужилац смислити начин како да одреди робију и
онако одокативно за одређене МИСЛИ по систему:
А ШТА СИ ТИ МИСЛИО КАДА СИ РЕКАО ТО, ТО И ТО...

Зато скрећем пажњу свим учесницима, пазите,
тужилац нас шпијунира !!!

Каква грешка ових мамлаза на власти. Преко форума
су и могли нешто да сазнају о томе
шта народ мисли, а овако
сазнаће - али касно !!!
 
Gledao sam to na BK. Nekada se streljalo, sada bas i ne moze. Ali ce se sve uciniti da se zatvore usta Srbiji. Niko ne poteze tuzbe protiv Demacija, onih koji sire zastavu albansku u Bujanovcu. Siptarski ratni zarobljenici su pusteni. Naravno, ne treba pozivati na ubistva ali se sve moze iskombinovati po zelji i masti. Cuvajte se provokacija "naprednih" levih, tu moze lezati zec.
 
Ma vecina vas i nije za bolje. :lol:
Ne stvarno. Stvarno i nije. Trebalo bi da vam se oduzmu kompjuteri i da vam se zabrani koriscenje istih na neodredjeno vreme. Svakakvih ovde ima.
Ali iako se ne slazem sa nekima od vas oko nekih teorija zavere i ultranacionalistickih ideja ipak mislim da svako mora da ima pravo na to da izrazi svoje slobodno misljenje ma kakvo ono bilo.
A to podsticanje na versku, nacionalnu itd. netrpeljivost je sirok pojam. Problem je u granici izmedju slobode govora i narusavanja necijih prava. Ali to je vec posao za tuzioce i sud.
 
sirenje mrznje treba je kazniti - tako to rade u svakoj normalnoj zemlji ... ako niste za vladavinu prava onda ste za najobicniju anarhiju Ustav RS za vas nema nikakve vrednosti. Dobri ste vi Srbi, svaka vam cast! :lol:

Ustav Republike Srbije, član 46:

Zabranjena je cenzura štampe i drugih vidova javnog obaveštavanja. Niko ne može sprecavati rasturanje štampe i širenje drugih obaveštenja, osim ako se odlukom nadležnog suda utvrdi da se njima poziva na nasilno rušenje Ustavom utvrdenog uredenja, narušavanje teritorijalne celokupnosti i nezavisnosti Republike Srbije, kršenje zajamcenih sloboda i prava coveka i gradanina ili se izaziva i podstice nacionalna, rasna ili verska netrpeljivost i mržnja.
 
Adebisi:
sirenje mrznje treba je kazniti - tako to rade u svakoj normalnoj zemlji ... ako niste za vladavinu prava onda ste za najobicniju anarhiju Ustav RS za vas nema nikakve vrednosti. Dobri ste vi Srbi, svaka vam cast! :lol:

Ustav Republike Srbije, član 46:

Zabranjena je cenzura štampe i drugih vidova javnog obaveštavanja. Niko ne može sprecavati rasturanje štampe i širenje drugih obaveštenja, osim ako se odlukom nadležnog suda utvrdi da se njima poziva na nasilno rušenje Ustavom utvrdenog uredenja, narušavanje teritorijalne celokupnosti i nezavisnosti Republike Srbije, kršenje zajamcenih sloboda i prava coveka i gradanina ili se izaziva i podstice nacionalna, rasna ili verska netrpeljivost i mržnja.

Супер, онда треба ухапсити и судити:

1. Демократској странци,
2. друштву Г17+
3. Српском покрету обнове,
4. Демохришћанској странци,

а наћи ће се још неки...

знаш ли колико РАЗЛОГА и ПОСТУПАКА МОГУ ДА ТИ
НАБРОЈИМ за ову констатацију ??? Вагон !!! Али,
није у томе ствар, до сада смо имали ТИРАНИЈУ
КОМУНИЗМА, а сада се на велика врата, а све у
име демократије УВОДИ ТИРАНИЈА ДЕМОНОКРАТА !
Уводи се ПРИСИЛА чак и у томе шта ћеш рећи или
помислити... уф... што ми је ово нешто познато.
Иста мета - исто одстојање... и онда и сада су
на мети били Срби... и то је то.


Наравно, тужиоцу ће бити остављено ДА ПРЕМА СВОЈОЈ
САВЕСТИ ПОКРЕЋЕ ПОСТУПКЕ... е ту смо дошли на
*јесте*, само треба сазнати којој ПОЛИТИЧКОЈ
ГРУПАЦИЈИ ПРИПАДА ИЛИ ЈЕ ПРИПАДАО ТУЖИЛАЦ !
 
_guru_:
Ma vecina vas i nije za bolje. :lol:
Ne stvarno. Stvarno i nije. Trebalo bi da vam se oduzmu kompjuteri i da vam se zabrani koriscenje istih na neodredjeno vreme. Svakakvih ovde ima.
Ali iako se ne slazem sa nekima od vas oko nekih teorija zavere i ultranacionalistickih ideja ipak mislim da svako mora da ima pravo na to da izrazi svoje slobodno misljenje ma kakvo ono bilo.
A to podsticanje na versku, nacionalnu itd. netrpeljivost je sirok pojam. Problem je u granici izmedju slobode govora i narusavanja necijih prava. Ali to je vec posao za tuzioce i sud.
Hajde navedi, kome bi ti prvom oduzeo kompjuter i kome bi ti zabranio da ga koristi? Vec smo culi ko bi trebao da bude streljan pa se niko nije bunio. Jos ste vi u 1945. Skojevci jedni.
 
eremita:
Вечерас је на ТВБК неколико пута емитована емисија
у оквиру Вести о некаквом профашистичком
сајту регистрованом у САД
.
Новинар наводи (и снима) саопштење са тог сајта "онима који
по Србији шире антисрпску хистерију да ће одговарати пред својим народом".

Ово се тумачи "КАО ПРЕТЊА", па је зато одмах
ангажован тужилац који је, наравно,
поред компјутера преко кога очигледно шпијунира
форуме отприлике изјавио ДА ЋЕ
СЕ ОН ПОБРИНУТИ ЗА СВЕ ОНЕ ФОРУМЕ ПРЕКО КОЈИХ СЕ ШИРИ РАСНА,
ВЕРСКА И НАЦИОНАЛНА МРЖЊА ДА БУДУ ЗАТВОРЕНИ, а
И ПРЕТИО ЈЕ КАЗНАМА ЗАТВОРА
ОД 1 - 6 ГОДИНА
(како наводи према нашем
Кривичном закону
).
Дакле, говорио је О ФОРУМИМА (У МНОЖИНИ) !!!

Ах, како дивне благодети демонократије... дакле
СВИ СРБИ ОПЕТ У ЗАТВОР... СВИ, СВИ, СВИ
... еј замисли ту патологију да
Србима забраниш да жвалаве о политици. Значи долазе више него тешка времена када ће
свака шуша моћи да упре прстом у Тебе шта год да кажеш и дрекне: аха хааааа
ТИ ШИРИШ НАЦИОНАЛНУ, РАСНУ И ВЕРСКУ МРЖЊУ,
ВЕРУЈЕМ ДА ЋЕ СЕ ОПЕТ ИЋИ
У ЋОРКУ И ЗА ДОБАР ВИЦ, а можда ће тужилац смислити начин како да одреди робију и
онако одокативно за одређене МИСЛИ по систему:
А ШТА СИ ТИ МИСЛИО КАДА СИ РЕКАО ТО, ТО И ТО...

Зато скрећем пажњу свим учесницима, пазите,
тужилац нас шпијунира !!!

Каква грешка ових мамлаза на власти. Преко форума
су и могли нешто да сазнају о томе
шта народ мисли, а овако
сазнаће - али касно !!!

Ljudi će biti privođeni u Washington na davanje iskaza, a suđenje će biti održano u Haagu. Sudsko veće će sačinjavati naše sudije, da bi se obezbedila nepristrasnost u sporu, Novogodišnji sudski raspust, i poštovanje našeg Parlamenta dok se ne usaglase oko svih predviđenih članova Novog Odgovarajućeg Zakona.
U međuvremenu, usled zabrane postojanja političkih tema i rasprava na svim Forumima u Srbiji, podsetiće nas na onu bajku - U cara Trajana kozje uši - pa će žitelji Srbije biti upućeni na korišćenje septičkih jama, da se ne muče da kopaju sami nove (građani Beograda mogu da počnu da se upisuju na listu čekanja za Dorćol, Makiš, Zemun, Pašino brdo, Mali Mokri lug, naknadno će biti više detalja.)
 
Pod petokraku nas opljackase,a sada nas plakaju na ime Srpsku "KRUNU",koju ce sutra okriviti kao sto su je okrivili 1943 u Jalti a 29 Novembra 1943 pocela je otimanje Srpske imovine i legalna ubivstva Sepske rodoljube.
Ti ljudi koji su sprovodili takva dela! ,za njihovo spasenje Srbija je 1999 bombardovana,pa kako su nase oceve i dedove posle 1945 suduli! ,toko i nji trba suditi a Zapad okrivit za nacinje stete i genocid nad Srpski narod.
Braco srbi! ,nedajte pod Srpsku KRUNU sa (pomoc Zapada)da narodnu imovinu pljackaju,jer je nas narod krvavo stekao,stime braco!,prljaju cistotu Srpsku KRUNU pa je za njihov korist) zlo-upotrebljavaju ,sto ce vas stime navesti u vecitu propas.
 
Ако неко каже да би побио све хрвате, црнце, муслимане и сл. само зато што постоје, ја бих га лично сматрао болесником, али опет је то његова ствар.

Али зато нико не може осудити људе који покушавају да укажу на историјске неправде...као нпр. на то да су хрвати једно обично мало племе (чак проф. Ђуретић има доказе да су они у ствари 100% Срби. Наравно да велика већина јесте покатоличена...али ипак не бих ишао тако далеко...за сада), да муслимани једноставно не могу да имају своју државу...зато што се о њиховом пореклу зна апсолутно све, за разлику од хрвата...код којих ипак све није тако црно-бело, да је већинско становништво у крајини, РС, Далмацији (негде и преко 90%), било српско, да Планински соколови, како себе називају шиптари, нису староседеоци Балкана и потомци Илира, већ потомци племена које се доселило из Средње Азије...

Признајем, ја се осећам помало фрустрирано због чињенице да су сви они остварили своје интересе на рачун Србије (мислим да хрвати чак нису ни свесни колико су добили, чак шта више, још покушавају да се представе као жртве). Са друге стране, поносим се тиме што сам Србин и националиста (као и било који Француз или Немац нпр.), што знам своје порекло и што је чистота наших предака историјски позната...што се не може рећи за суседе. Запамтите, увек ће они носити тај комплекс, увек.

...још једна ствар...овде би могло да се помисли да сам ултра-десничар или радикал...истина је потпуно другачија, али још једна ствар која ме ужасно иритира је да једино радикали показују одређену националну свест, и то на врло културан и цивилизован начин у последње време.

Према томе људи...не само да не треба престати, него је наша морална обавеза да наставимо да се боримо за истину и за исправљање неправде.
 
Ljuba82:
Ако неко каже да би побио све хрвате, црнце, муслимане и сл. само зато што постоје, ја бих га лично сматрао болесником, али опет је то његова ствар.

Али зато нико не може осудити људе који покушавају да укажу на историјске неправде...као нпр. на то да су хрвати једно обично мало племе (чак проф. Ђуретић има доказе да су они у ствари 100% Срби. Наравно да велика већина јесте покатоличена...али ипак не бих ишао тако далеко...за сада), да муслимани једноставно не могу да имају своју државу...зато што се о њиховом пореклу зна апсолутно све, за разлику од хрвата...код којих ипак све није тако црно-бело, да је већинско становништво у крајини, РС, Далмацији (негде и преко 90%), било српско.

Признајем, ја се осећам помало фрустрирано због чињенице да су сви они остварили своје интересе на рачун Србије (мислим да хрвати чак нису ни свесни колико су добили, чак шта више, још покушавају да се представе као жртве). Са друге стране, поносим се тиме што сам Србин и националиста (као и било који Француз или Немац нпр.), што знам своје порекло и што је чистота наших предака историјски позната...што се не може рећи за суседе. Запамтите, увек ће они носити тај комплекс, увек.

...још једна ствар...овде би могло да се помисли да сам ултра-десничар или радикал...истина је потпуно другачија, али још једна ствар која ме ужасно иритира је да једино радикали показују одређену националну свест, и то на врло културан и цивилизован начин у последње време.

Према томе људи...не само да треба престати, него је наша морална обавеза да наставимо да се боримо за истину и за исправљање неправде.
Ako je neki stav ispravan sa strane zdravog razuma mene ne dotice mnogo sto je politicki neispravan. Ja ne pripadam ni jednoj politickoj organizaciji i politike se gadim Ali, ako kazem da Bosanski muslimani ne mogu biti narod samo zato sto su poturceni a u isto vreme gledam kako Srbi ne smeju biti narod jer su pravoslavni, onda je moj stav ispravan, sta vise istina je. Ako kazem da siptari nisu pozeljni na mojoj zemlji onda sam rasista. Ako kazem da je pravoslavno Hriscanstvo jedino istinsko po duhovnosti onda sam sovinista. Ako se istina zastupa onda se ocekuju i sankcije, stara je to prica. Ako nosis krst ocekuj i batine.
 
Добро...ја јесам можда симпатизер странке (не и активиста) која има демократски префикс (мада је та реч сад тотално изгубила значење), али за разлику од једне, такође демократске, ипак има одређене националне ставове

Слажем се Кинг, национално питање не би требало да има било какве везе са партијском припадношћу. Требало би да постоји концензус. На жалост, далеко је од тога.
 
eremita:
King 7:
Zato se krst nosi do kraja. Svako iskusenje ima svoj smisao. Oko nekih stvari nema diskusije.

Слажем се са Тобом, Кинге 7, носићемо свој КРСТ -
ДО КРАЈА !
Ma, neka nas je i deset ostalo, iznecemo ga. Inace, danas sam bio u manastiru Blagovestenje sa patrijarhom Pavlom nasim. Lepu besedu je ispricao o ovim vremenima.
 
King 7:
eremita:
King 7:
Zato se krst nosi do kraja. Svako iskusenje ima svoj smisao. Oko nekih stvari nema diskusije.

Слажем се са Тобом, Кинге 7, носићемо свој КРСТ -
ДО КРАЈА !
Ma, neka nas je i deset ostalo, iznecemo ga. Inace, danas sam bio u manastiru Blagovestenje sa patrijarhom Pavlom nasim. Lepu besedu je ispricao o ovim vremenima.

Можеш ли да нам пренесеш сиже, препричаш ???
 
eremita:
King 7:
eremita:
King 7:
Zato se krst nosi do kraja. Svako iskusenje ima svoj smisao. Oko nekih stvari nema diskusije.

Слажем се са Тобом, Кинге 7, носићемо свој КРСТ -
ДО КРАЈА !
Ma, neka nas je i deset ostalo, iznecemo ga. Inace, danas sam bio u manastiru Blagovestenje sa patrijarhom Pavlom nasim. Lepu besedu je ispricao o ovim vremenima.

Можеш ли да нам пренесеш сиже, препричаш ???
Da napomenem: na besedu sam kasno stigao, prijatelj mi je prepricao. Njegova svetost je bio tu.
O zaljenju majke Bogorodice nad palim narodom koji se poveo za stomakougadjanjem i zlim zeljama, o gubljenju glave.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top