moje neverstvo..moja krivica

Ali, odakle ti ovo, gde sam ja ovo napisala?
Super je h, samo nije super ideja da se nekome ulepša njegovih 53 godine da bi onda ona ostala da pati u starosti sama, osim ako pod hitno ne nađe nekoga posle pokojnog muža :neutral: sebično s njegove strane.
Ja sam razumela da je rec o punoletnoj osobi koja nije ometena u razvoju, i koja je dobrovoljno u toj vezi, dakle moze da pretpostavi sta je ocekuje sa tim covekom.
Osim toga, ovde su njegovi spasavali njega od nje...
Ispada da su oboje ugrozeni, ali da to znaju svi bolje od njih.
 
pa naravno,ali vršnjačke su barem u početku imale čista osećanja,ovo je bila samo strast i ajde da ne budem baš skroz baksuz,pare
otkud znas da li su njihova osecanja cista ili ne? do koliko godina covek moze da ima cista osecanja? (ili od koliko, posto ne znam u koga sumnjas)

btw sta fali strasti i zasto strast ne moze da ide sa cistim osecanjima? :dontunderstand:

- - - - - - - - - -

hajde molim te lepo,navedi mi bar jednu zajedničku temu o kojoj će razgovarati,a da nije šta ćemo za ručak sutra??
Bezbroj je tema o kojima ljudi mogu da razgovaraju, a ako je neko toliko plitak da nema drugu temu osim rucka za sutra , onda tu nisu problem godine, vec nesto drugo.
 
Ja sam razumela da je rec o punoletnoj osobi koja nije ometena u razvoju, i koja je dobrovoljno u toj vezi, dakle moze da pretpostavi sta je ocekuje sa tim covekom.
Osim toga, ovde su njegovi spasavali njega od nje...
Ispada da su oboje ugrozeni, ali da to znaju svi bolje od njih.

Opet ne znam zašto to meni pričaš, ja sam, evo 11-i put, napisala da je to njihova stvar, ali ovo je forum i imam mišljenje da veza koja je osuđena na propast ne treba da ima ni start, kako bi se brže oporavili i živeli život sa ili bez nekoga ko im može ponuditi više od 3 godine..... a šta će da urade sami, 11-i put, na njima je. Mada, moram dodati da činjenica da su ih njegova deca razdvojila govori nešto o tome koliko je ljubav... prava :neutral:
 
I da je to moj ćale sutra mogla bih da negodujem i da je ne volim previše, ali mu ne bih mogla zabraniti da je oženi ako oće.
Tim pre što bi mi posle bilo na savesti i što bi mi trljao nos :lol:

Ali stvarno ne mogu da kažem da je 30 godina ok i da je to baš super veza jer se deca vole :neutral: baš nije i baš, ali baš ima previše prepreka i previše sebičnosti sa njegove strane, ako već ona nije tu zbog para.
 
Opet ne znam zašto to meni pričaš, ja sam, evo 11-i put, napisala da je to njihova stvar, ali ovo je forum i imam mišljenje da veza koja je osuđena na propast ne treba da ima ni start, kako bi se brže oporavili i živeli život sa ili bez nekoga ko im može ponuditi više od 3 godine..... a šta će da urade sami, 11-i put, na njima je.
Polemisem sa ovim sto je boldovano, ne slazem se, a ti ga podrazumevas kao aksiom.
Mada, moram dodati da činjenica da su ih njegova deca razdvojila govori nešto o tome koliko je ljubav... prava :neutral:
ne znam da li si roditelj, ali je moc dece da emocionalno ucenjuju roditelje ogromna, tako da ta cinjenica samo dokazuje koliko je on slab na decu, a ne dokazuje nista o njegovom odnosu sa ovom zenom
 
strast brzo sagori,ono šta ostane je u stvari suština jedne veze,
a što se tiče tema za razgovor,jedna 23-godišnja žena nema
baš puno zajedničkih tema sa 53-godišnjim muškarcem,iskustvo
je ono što ih deli
Ovo je vrlo pojednostavljeno gledanje na odnose medju ljudima. Moze da postoji mnogo veci intelektualni jaz medju vrsnjacima. Sama cinjenica da su zajedno vec samo po sebi govori da postoji kompatibilnost. Ne bi se ni privukli ni nasli zajedno da nemaju nista zajednicko.
 
strast brzo sagori,ono šta ostane je u stvari suština jedne veze,
a što se tiče tema za razgovor,jedna 23-godišnja žena nema
baš puno zajedničkih tema sa 53-godišnjim muškarcem,iskustvo
je ono što ih deli
Ti nemas u svom okruzenju "stare"parove koji su ko dva roga u vreci?Ja takve gledam svakodnevno.Cesto cujem da jedna zena koja je domacica veli da bi najsretnija bila da sarani muza i da bar pola godine prima njegovu peMziju.Citav zivot se ne podnose,svak za sebe ide gde hoce,i raduju se kad ovaj drugi nije kod kuce!
 
Увек навијам за љубав, али 53 : 23
је велика разлика.

A sto se onda kaze da ljubav ne bira vreme?

- - - - - - - - - -

propalo ---demi mur i ešton kučer
propalo---majkla daglas i ketrin zita džons
propalo---brajan fer i njegiva 27 godina mlađa žena,ne znam joj ime
to je ono što je sveže,da je bilo pravo ne bi propalo

A nema primera propalih veza kad su godine po standardu?
Nije ni bitno koliko traje,vec da se dozivi to osecanje!
 
Према критеријуму форумаша који су против разлике у годинама, која је горња граница? И како је одређујете?
Uopste nije bitan kriterijum, bitno je da kako god okrenes ne moze da valja :aha: u tome je car porote Krstarice :D
Nema veze sto niko ne ume da definise ni od cega zavisi privlacnost, ni kompatibilnost, ni sta je ljubav, ni sta je uspesan brak, ni sto niko ne moze da predvidi trajnost i kvalitet nijednog braka ili veze... vazno je da forum zna bolje od samih partnera da li su im emocije prave, da li imaju ili nemaju o cemu da pricaju, da li su dobri ili losi roditelji, a narocito ko ce prvi da umre :neutral:
 

Back
Top