moje neverstvo..moja krivica

Pa znas kako, kazu ljudi da cega se pametan stidi budala se ponosi. To sto se zaljubio u nekog verovatno mladjeg od sopstvene kcerke i dozvolio da mu to poremeti odnose u porodici koji su koliko toliko bili normalni posle razvoda a kako kaze unapred je znao da mora doci tome kraj. To sto je neko odrastao ne znaci da nema emocije za roditelje, da ga ne dotice njihov zivot a ponajmanje znaci to da se na te emocije ne treba obazirati. Nema tog coveka i te ljubavi koja bi me naterala da ne uvazim misljenje svoje dece..
Cega treba da se stidi?
Da li emocije za roditelje znace da odraslo dete ima pravo da ocekuje da mu otac bude nesrecan? Valjda odrasla osoba koja voli svog oca treba da zeli da otac bude srecan... Ta vrsta ponasanja i stava nisu emocije za oca vec za sebe, a to je sebicnost.

Da li uvaziti misljenje znaci raditi kako ti deca odrede iako sami imaju svoj zivot, verovatno i svoju porodicu ili vezu, a to zabranjuju roditelju?
Da li je roditeljski uspeh vaspitati takvog egoistu koji trazi pravo samo za sebe?
 
Pa znas kako, kazu ljudi da cega se pametan stidi budala se ponosi. To sto se zaljubio u nekog verovatno mladjeg od sopstvene kcerke i dozvolio da mu to poremeti odnose u porodici koji su koliko toliko bili normalni posle razvoda a kako kaze unapred je znao da mora doci tome kraj. To sto je neko odrastao ne znaci da nema emocije za roditelje, da ga ne dotice njihov zivot a ponajmanje znaci to da se na te emocije ne treba obazirati. Nema tog coveka i te ljubavi koja bi me naterala da ne uvazim misljenje svoje dece.
- - - - - - - - - -
Sto se tice licnog besa ja ga nemam. Koliko se secam, tebi je tema mnogo bliza nego meni, kad vec potezes licno.

Ah, kako velikodusno!
Kad ne znamo sta cemo, 'ajmo da pitamo decu, ona sigurno znaju?!?!

Onog momenta kad deca postanu punoletna, su odrasli ljudi, a roditelj moze da im se namece koliko mu deca dozvole. Obrnuto, nametanje misljenja roditelju, od strane dece, je rezultat loseg vaspitanja.
 
Ah, kako velikodusno!
Kad ne znamo sta cemo, 'ajmo da pitamo decu, ona sigurno znaju?!?!

Onog momenta kad deca postanu punoletna, su odrasli ljudi, a roditelj moze da im se namece koliko mu deca dozvole. Obrnuto, nametanje misljenja roditelju, od strane dece, je rezultat loseg vaspitanja.

Nametanje i uvazavanje nije isto, ne izvrci stvari Modesti tebi to ne prilici. Znam, petak je i obicno dosadno vece na forumu ali na pogresnoj adresi ostrite tastaturu. Moje misljenje, vase misljenje. A ovo za velikodusnost, sta da kazem osim bas bezveze, visak gluposti u pokusaju da budes cinicna a opasna forumasica britkog jezika i ostre pameti.
 
Nametanje i uvazavanje nije isto, ne izvrci stvari Modesti tebi to ne prilici. Znam, petak je i obicno dosadno vece na forumu ali na pogresnoj adresi ostrite tastaturu. Moje misljenje, vase misljenje. A ovo za velikodusnost, sta da kazem osim bas bezveze, visak gluposti u pokusaju da budes cinicna a opasna forumasica britkog jezika i ostre pameti.
"Nametanje" je upotrebljeno u smislu da mi roditelji nemamo pravo da ih (decu) salecemo sopstvenim zeljama, a tek obrnuto je van svake pameti. (pojasnjenje, jer nisi razumela/o)

U "gluposti" se ovde neki uvek bas bas razumeju, na svakoj od tema...prepoznatljivog su stila. ;)
 
Da, nekad si me prilicno odusevljavala sad si bas smesna. Valjda godinama ovde covek kaze sve sto ima i posle samo kopira nekadasnjeg sebe. Isti slucaj kod svih bez izuzetka, od mene pa dalje redom.
Poznajemo se, ipak?! :zskace:
A sto si trazila na prethodnoj starni da se legitimisem? :lol:

Ne znam sto si nadrndana na "stare forumasice", ovo je bio pokusaj da se suprotstave gledista. Zbog cega ti to dozivljavas kao atak na sopstevnu licnost, samo ti znas.
 
Poznajemo se, ipak?! :zskace:
A sto si trazila na prethodnoj starni da se legitimisem? :lol:

Ne znam sto si nadrndana na "stare forumasice", ovo je bio pokusaj da se suprotstave gledista. Zbog cega ti to dozivljavas kao atak na sopstevnu licnost, samo ti znas.

nisam pitala za tvoj identitet vec za ono sto bi te ucinilo posebnom i nateralo me da poslusam tvoj savet upucen mi a nicim izazvan jer koliko znam da ti se nisam ni obratila na temi. I nisam nadrndana na stare forumasice, i ja sam jedna od tih, mozda i najstarija, vec na pojavu da kad se pojavi bilo ko ispod 100 postova obicno bude napadnut onako grupno, kao da svi pozure da na njemu prospu pamet, zuc, ili sta vec, jer sa svim drugim su vec u nekim drugacijim odnosima, prijateljskim ili se barem poznaju toliko da dobro znaju gde se, kad i na koga sme udariti. Ne podnosim kad se na novajlijama ostre neke stvari.

- - - - - - - - - -

Jana-Učlanjen
30.12.2009.



Modesti B-Učlanjen 27.12.2010.

Kanarinka-Učlanjen
05.06.2010.



I pre Jane bila Jana.
 
nisam pitala za tvoj identitet vec za ono sto bi te ucinilo posebnom i nateralo me da poslusam tvoj savet upucen mi a nicim izazvan jer koliko znam da ti se nisam ni obratila na temi. I nisam nadrndana na stare forumasice, i ja sam jedna od tih, mozda i najstarija, vec na pojavu da kad se pojavi bilo ko ispod 100 postova obicno bude napadnut onako grupno, kao da svi pozure da na njemu prospu pamet, zuc, ili sta vec, jer sa svim drugim su vec u nekim drugacijim odnosima, prijateljskim ili se barem poznaju toliko da dobro znaju gde se, kad i na koga sme udariti. Ne podnosim kad se na novajlijama ostre neke stvari.

- - - - - - - - - -




I pre Jane bila Jana.
Upravo si ti koristila uvredljive reci na temi, prosipala zuc (kako kazes) a pogadjaju te tudji argumenti i tvoj odgovor na te argumente je taj sto imas malo postova... :neutral:
btw mi stare forumasice (kako nas ti nazva :lol: ) uopste nismo bile istomisljenice na mnogim temama, ali to uopste nije bitno
mozes ti da se osecas i kao zrtva ako hoces, tvoja stvar, samo sto nije bas zdravo :aha:
 
Poslednja izmena:
Jana-Učlanjen
30.12.2009.



Modesti B-Učlanjen 27.12.2010.

Kanarinka-Učlanjen
05.06.2010.

Iju... :zeek: Pa ona je starija od nas, a nas zove "stare forumasice". :rotf: Vidi mene naivne, verujem na rec. :lol:
nisam pitala za tvoj identitet vec za ono sto bi te ucinilo posebnom i nateralo me da poslusam tvoj savet upucen mi a nicim izazvan jer koliko znam da ti se nisam ni obratila na temi. I nisam nadrndana na stare forumasice, i ja sam jedna od tih, mozda i najstarija, vec na pojavu da kad se pojavi bilo ko ispod 100 postova obicno bude napadnut onako grupno, kao da svi pozure da na njemu prospu pamet, zuc, ili sta vec, jer sa svim drugim su vec u nekim drugacijim odnosima, prijateljskim ili se barem poznaju toliko da dobro znaju gde se, kad i na koga sme udariti. Ne podnosim kad se na novajlijama ostre neke stvari.
- - - - - - - - - -
I pre Jane bila Jana.
Draga Jana, nigde nista licno ti nije receno, vrati se i procitaj jos jednom. A videces i ko je licno nasrtao. ;)
 
Upravo si ti koristila uvredljive reci na temi, prosipala zuc (kako kazes) a pogadjaju te tudji argumenti i odgovor na tvoje argumente je taj sto imas malo postova... :neutral:
btw mi stare forumasice (kako nas ti nazva :lol: ) uopste nismo bile istomisljenice na mnogim temama, ali to uopste nije bitno
mozes ti da se osecas i kao zrtva ako hoces, tvoja stvar, samo sto nije bas zdravo :aha:
To upravo i jeste smisao svakog foruma.
 
Upravo si ti koristila uvredljive reci na temi, prosipala zuc (kako kazes) a pogadjaju te tudji argumenti i odgovor na tvoje argumente je taj sto imas malo postova... :neutral:
btw mi stare forumasice (kako nas ti nazva :lol: ) uopste nismo bile istomisljenice na mnogim temama, ali to uopste nije bitno

Pa sto trosis vreme na nebitne stvari?

uvredljive reci su koristili svi, ali su primecene samo moje. Tebi se jesam obratila dosta grubo i koliko znam nisi retardirana ni mutava da ne znas odreagovati onako kako mislis da je potrebno ili prilicno, ne vidim potrebu da se Modesti nadje u ulozi tvog advokata pa mi umesto tebe uzvraca udarac a na sve to Kanarinka zurno i mudro zakljucuje da nosim licne frustracije jer se ne slazem sa ekipom koja je puna razumevanja za starca koji kmeci.

Milion puta vidjeno. forumska dobrodoslica. :)

- - - - - - - - - -

Iju... :zeek: Pa ona je starija od nas, a nas zove "stare forumasice". :rotf: Vidi mene naivne, verujem na rec. :lol:

Draga Jana, nigde nista licno ti nije receno, vrati se i procitaj jos jednom. A videces i ko je licno nasrtao. ;)

Savetujes ili naredjujes. Krenulo te veceras. :)
 
Pa sto trosis vreme nanebitne stvari?

uvredljive reci su koristili svi, ali su primecene samo moje. Tebi se jesam obratila dosta grubo i koliko znam nisi retardirana ni mutava da ne znas odreagovati onako kako mislis da je potrebno ili prilicno, ne vidim potrebu da se Modesti nadje u ulozi tvog advokata pa mi umesto tebe uzvraca udarac a na sve to Kanarinka zurno i mudro zakljucuje da nosim licne frustracije jer se ne slazem sa ekipom koja je puna razumevanja za starca koji kmeci.

Milion puta vidjeno. forumska dobrodoslica. :)

Ne koristim uvredljive reci nikad, tako da ti to uopstavanje ne stoji. Frustracije se upravo vide u mnostvu ruznih reci, ironije i cinizma koje neko koristi, sve sa ciljem da se neko omalovazi (starac koji kemci :roll: )
 
Ne koristim uvredljive reci nikad, tako da ti to uopstavanje ne stoji. Frustracije se upravo vide u mnostvu ruznih reci, ironije i cinizma koje neko koristi, sve sa ciljem da se neko omalovazi (starac koji kemci :roll: )

Uvredljive reci ne koristis ali koristis metodu da pises ono sto ti odgovara bez obzira da li ima veze sa trenutnom temom. Ja sam komentarisala uvodni post a ti si mi se obratila cinicno i ironicno. Tako je i zapoceo ovaj nas recimo razgovor.
Sta je tebe bilo briga kako ja nazivam postavljaca, jesam li te se dotakla i jednom recju? Sta si htela prvim postom kojim si mi se obratila?
 
Uvredljive reci ne koristis ali koristis metodu da pises ono sto ti odgovara bez obzira da li ima veze sa trenutnom temom. Ja sam komentarisala uvodni post a ti si mi se obratila cinicno i ironicno. Tako je i zapoceo ovaj nas recimo razgovor.
Sta je tebe bilo briga kako ja nazivam postavljaca, jesam li te se dotakla i jednom recju? Sta si htela prvim postom kojim si mi se obratila?
Tvoje navodno komentarisanje uvodnog posta nema nikakve veze sa onim sto je u tom postu navedeno.Ovo je mesto javne diskusije i slobodni smo da komentarisemo sta god zelimo. Onog trenutka kada nesto napises n a forumu, to moze biti predmet bilo cijeg komentara. Sta sam htela prvim postom kojim sam ti se obratila sasvim ti je jasno i to je ocigledno po nacinu na koji si mi odgovorila na taj post.

Da sam ti se pridruzila u pljuvanju postavljaca to bi bilo shvaceno kao dobrodoslica :aha:
 
Pa sto trosis vreme na nebitne stvari?

uvredljive reci su koristili svi, ali su primecene samo moje. Tebi se jesam obratila dosta grubo i koliko znam nisi retardirana ni mutava da ne znas odreagovati onako kako mislis da je potrebno ili prilicno, ne vidim potrebu da se Modesti nadje u ulozi tvog advokata pa mi umesto tebe uzvraca udarac a na sve to Kanarinka zurno i mudro zakljucuje da nosim licne frustracije jer se ne slazem sa ekipom koja je puna razumevanja za starca koji kmeci.

Milion puta vidjeno. forumska dobrodoslica. :)
- - - - - - - - - -
Savetujes ili naredjujes. Krenulo te veceras. :)
Gospodjice gospodjo, kad se ostavi post javno, podlozan je komentarisanju svakog ucesnika teme koji to pozeli. Nikome nije potrebna posebna dozvola za to.
Umem i da savetujem i da naredim, odaberi.
 

Back
Top