moje neverstvo..moja krivica

Па добро, шта сте сад осуле паљбу по њему, она мала је ипак већи болид.

Шта је ОНА тражила са средовечним човеком, брачно хаварисаним?

Pa ona je veoma lošeg finansijskog stanja a on je bio uvijek tu da pomogne,tako reče postavljač...
E sad ili je mala prostitutka ili je tip neki neviđeni šmeker...
 
Pa ona je veoma lošeg finansijskog stanja a on je bio uvijek tu da pomogne,tako reče postavljač...
E sad ili je mala prostitutka ili je tip neki neviđeni šmeker...

Не знам, нисам из тог света. Никад нисам била ни са ким ко је старији више од две године од мене.
 
....postavi temu i pobegni....to bi mogla biti tema na nekom pdf-u..., pri tom nejasan naslov, a saveti beskorisni i suvisni jer covek nista nije ni pitao, samo se izjadao...:confused:
al ajd...
...zivot tece dalje....obezbedi ti prvo svoju decu, pa onda mastaj o pomaganjima dvadesetogodisnjakinji...inace to sto se "porodica" ljuti, (opet ne znamo ni sta si podrazumevao pod tom porodicom, ko se ljuti?), tvoj zivot, slobodan si da odlucujes...
 
....postavi temu i pobegni....to bi mogla biti tema na nekom pdf-u..., pri tom nejasan naslov, a saveti beskorisni i suvisni jer covek nista nije ni pitao, samo se izjadao...:confused:
al ajd...
...zivot tece dalje....obezbedi ti prvo svoju decu, pa onda mastaj o pomaganjima dvadesetogodisnjakinji...inace to sto se "porodica" ljuti, (opet ne znamo ni sta si podrazumevao pod tom porodicom, ko se ljuti?), tvoj zivot, slobodan si da odlucujes...
Ma nije se on izjadao,doša tip na forum i registrova se samo da se pohvali..:hahaha:
A naslov teme lukavo smislio,"neverstvo" je baš onako zvučno...a možda stari lisac samo ispipava teren da vidi kakvo je raspoloženje među klinkama:mrgreen:
 
Prva stvar...neko ko ima tvoje godine, nema sta da slusa roditelje i porodicu! Taj zivot je samo tvoj i niciji vise. Oni mozda jesu porodica, ali to ne znaci da treba da ti budu jednako vazni ako su dileje. A clanovi porodice jos kako mogu da budu bezobrazne dileje koje sve znaju bolje nego ti. Samo sto je to kod nas taboo da se kaze.

Druga stvar...neko ko ima tvoje godine, treba da bude u stanju da preboli, posebno toliko mladju osobu...moras da shvatis da je ipak veoma sebicno vezati za sebe nekog tako mladog. Ona ima prava da od tebe ocekuje stvari koje bi ocekivala od muza, koje ti mozda neces moci da ispunis za koju godinu. Batali ljude koji ti govore da ne mora da znaci da ces ti prvi umreti. LOGICNO je da ce tako biti i zdravorazumski je predpostaviti to. Tragicno je misliti da ce neko mladji od tebe 30 godina otici prvi, jer "saobracajka mejbi" . Svakome moze da se desi saobracajka...ali treba biti razuman i uciniti ono sto je do tebe da ti partner ne umre mnogo pre nego ti i ostavi te samoga!
 
Verujem da je moguce da su osecanja bila obostrano iskrena. Ionako niko ne zna zasto se ljudi zaljubljuju jedni u druge i sad ispade da je godiste najvaznije...
Covek koji je punoletan i nije ozenjen nije nikome duzan da se pravda za izbor partnerke.
Da je gospodjica bila sa njim (samo) zbog para brze bolje bi mu se do sad vratila videvsi da pati, a ne bi ga ignorisala.
Prognozirati koliko ce ko da zivi, tj ko ce koga da nadzivi je potpuno suludo.
 
Druga stvar...neko ko ima tvoje godine, treba da bude u stanju da preboli, posebno toliko mladju osobu..
Kakve veze njegove godine imaju sa tim da li ce i kada nesto da preboli?
Kakve veze njene godine imaju sa tim da li ce i kada nesto da preboli?
.moras da shvatis da je ipak veoma sebicno vezati za sebe nekog tako mladog.
nekoga ko je punoletan, nije malouman i sam takodje zeli tu vezu?
 
Razveden sam vec tri godine i za to vreme ziveo sam u ocevom stanu, dok je zena sa decom zivela u mom stanu. Ok. davao sam novac (iako nisam bio u obavezi)
ponekad smo rucali zajedno..i sve je to bilo bez veze...
E ! Pocetkom ove godine, u moj zivot je usla devojka 30 godina mladja od mene (ja imam 53). Unela mi svezinu u zivot, stanovala kod mene..jeli i spavali zajedno..brinuo sam o njoj..jednom recju, ljubav "uvrnuta" , ali prava!
Mojoj porodici sam rekao za nju i tu pocinje haos! Odbacili su me sasvim..a kako smo ova devojka i ja, ipak bili svesni da nasa veza mora imati kraj, rastali smo se...i sta? PATIM za njom kao tinejdzer! Treba mi njen osmeh, druzenje, zajednicki rucak....
Vise mi ne odgovara na pozive i SMS. Razumem je ! Opet..koliko god moja svest to kaze, toliko je srce zeli.
Ona je veoma loseg finasijskog stanja i uvek sam bio tu kada joj je trebalo. Medejutim, rekla mi je da ce pre "umreti od gladi, nego od mene traziti novac".
Zasto ovo pisem? Ne znam...moram nekome da se izjadam.
Tesko mi je bez nje..
Bivsa supruga ti vise nije porodica, a jos manje neko ko treba da se mesa u tvoj emotivni zivot. Deca koja su u svojim dvadesetim godinama nemaju pravo da se mesaju u tvoj emotivni zivot. Mislim, ne bi imala pravo ni da su mladja, ali odrasla i punoletna deca jos manje. Nemas ni ti pravo da se mesas u njihove emotivne izbore, pa ni oni u tvoje.

CIji tebi blagoslov treba da zivis SVOJ zivot?
 
To sam već objasnila onim primerom koji je pogrešno protumačen, nesreće se dešavaju ali ova stvar je izvesna, blesavo je ulaziti u nešto što je unapred osuđeno na propast. A ta propast može biti vrlo tragična po oboje. Ok neko uvek ode prvi ali ovo je baš nekako..... izvesno :I da ne spominjem druge razlike i šta će on kasnije u krevetu s njom, govorim o njihovoj hipotetičkoj budućnosti, mislim da je neke stvari bolje preseći u startu da ne bi više bolelo posle. Al'... njihovi životi...
A bolja opcija je da boli odmah?
 
Poslednja izmena:
Kakve veze njegove godine imaju sa tim da li ce i kada nesto da preboli?
Kakve veze njene godine imaju sa tim da li ce i kada nesto da preboli?
nekoga ko je punoletan, nije malouman i sam takodje zeli tu vezu?

Tacno tako,ljubav i jeste stanje bez razuma,tako da godine i iskustvo tu nista ne pomazu!
To moze izjaviti samo neko ko nije zaista voleo!

- - - - - - - - - -

Тема је зрела за катанац.

Овај паћеник се не јавља и глупо је да ми дрвимо о стварима које нас се уопште не тичу.

Valjda ujeda svoju straznjicu sto je uopste i postavio temu,jer kao i obicno sve svetac do svetice udarise u kritiku!
 
Prema svecu i tropar,šta drugo da kažem.Nit mu sudim nit ga žalim,ali i dalje stojim iza pravila svaka ptica svome jatu.Ne mora da znači da sam ja u pravu,to važi samo za mene.
Al' mene i dalje kopka to neverstvo.:think:

Kom jatu,naopako?Pa nije bio sa zirafom!Sta da se zaljubio u Kineskinju?Je l ga treba kamenovati zbog toga?
Opet kazem,da je idealno,nije,ali je ocigledno bilo obostranu,i sta je tu je.Mozda bi ta veza i potrajala,da nema mudrih narodnih izreka,koje i nastase kada su se"gazde"zenile i za trinaestogodisnje devojcice.Toga je bilo u nas,ali mi brzo zaboravljamo svoju istoriju,a tada je to po tadasnjim standardima bilo savrseno normalno.
 
Tacno tako,ljubav i jeste stanje bez razuma,tako da godine i iskustvo tu nista ne pomazu!
To moze izjaviti samo neko ko nije zaista voleo!

- - - - - - - - - -



Valjda ujeda svoju straznjicu sto je uopste i postavio temu,jer kao i obicno sve svetac do svetice udarise u kritiku!

au koje velicanje ljubavi....ona je njemu pumpala ego, nasao je klinku pa misli da je revidirao mladost i da je zato bolji, jaci i sposobniji....ona je nasla parice i sigurnost....kakva ljubav kakvi bakraci, cista korist sa obe strane....a naravno da on sada pati, pa nema vise klinke da mu pumpa ego...
 
:lol: missim, ljubav je odlican izgovor, svi nekako padnu na nju i gotova rasprava....kao da je ona resenje ili opravdanje za ista....uostalom, kad nadjes nekoga ko je iznad tvog nivoa naravno da ces se truditi da ga zadrzis po svaku cenu....a to nije ljubav...to je gramzivost
 

Back
Top