PAS LICI NA COVEKA ILI COVEK NA PSA

Ију! :shock:
Мој Бруно ( пудла, не муж! :lol: ) је био потпуно откачено створење, понашао се потпуно другачије од ''културних и финих паса''...ходао на две ноге улицом, наскакао искључиво на мужјаке, плашио се мачака ( толико да почне да дрхти кад их види ), био је тврдоглава паметна ленчуга, тукао се са доберманима и вучјацима три пута већим оде себе...
Забринуло би ме да се испостави да личимо! :lol:
 
smeh:
mirex:
PRIMETIO SAM DA VLASNICI PASA LICE NA SVOJE LJUBIMCE ILI OBRNUTO, STA MISLITE KAKO JE TO MOGUCE
Molim te da ubuduće pišeš maliom slovima... Prilikom ovog vida komunikacije, pisanje velikim slovima se tretira kao vikanje i samim tim smatra nepristojnim :wink:
Pozdrav!
Jednostavno, Mirexe, evo na primer : da li ti je pas BAŠ GLASNO zavijao, dok si se bavio - la, ovom naučnom tematikom, tek da te Smeh tu ne proziva onako, hmmm, neosnovano, kao : IZDIREŠ SE ... ?!? :lol:
 
Hellen:
Ију! :shock:
Мој Бруно ( пудла, не муж! :lol: ) је био потпуно откачено створење, понашао се потпуно другачије од ''културних и финих паса''...ходао на две ноге улицом, наскакао искључиво на мужјаке, плашио се мачака ( толико да почне да дрхти кад их види ), био је тврдоглава паметна ленчуга, тукао се са доберманима и вучјацима три пута већим оде себе...
Забринуло би ме да се испостави да личимо! :lol:

Ama to se odnosi na fizicki izgled. Inace sto se tice Bruna, nemo' se brines. I ja imam takvog psa samo sto je zenka, totalno je otkacena. Sve isto kao kod tvog, osim da napade muzjake, posto je zenka. Inace, moram da dodam da samo sto ne skace na drvo. I to bi da moze. Skace svuda gde stigne...Strasno :lol:
A ionako vec licis na njega...Ides ulicom na dve noge, naskakaces i ti na muskarce, ako macka hoce da te ugrebe-verovatno se uplasis... :D
 
ne znam za psa ali ova machketina sigurno lichi na jA...

:)

atworkcat.jpg
 
Ima veze i sa karakterom ( vlasnici nemackih ovcara uvek su jako neprijatni), ali ja mislim i sa izgledom coveka.

Moj pas i ja zaista licimo:D
Covek prosto ne zna ko je lepsi od nas dvoje:zcepanje:

Ja sam i kosu tako ofarbala ( braon -belo), a i nace preferiram boje braon. bez-belo, shishke imam od kako znam za sebe ,oci se skoro i ne vide
tako da se i deca smeju kada nas zajedno vide:D Skoro svako drugo dete mrtvo ladno i kaze da ja licim na svog psa:D

On je smiren, miroljubiv , ja to nisam, ali na prvi pogled delujemo jako harmonicno.
 

Back
Top