savremen...indeed

AntunTun

Veoma poznat
Poruka
10.793
chitah mens health jedared....ljudi koje tjesme....nevidjeno.....po tim kriterijumima.....ne da nisam savremen......nego nisam ni mushkarac :)............aham treba i tema.....dal diesel il levis ovog leta.....bljack....dajte stav....thats all
 
I ja kad citam Cosmopolitan mislim da sam staromodna seljanka, da imam kosu koja je beskrajno dosadna (nije ni pink, ni u pet stepenica koje se vide iz aviona, nemam ni 5 kila gela u njoj) da sam maltene nevina jer se nisam yebala sa po zurci-jednim tipom, da ne pricam o grupnjacima, brzim sexovima po kancelarijama....Skoro pocnem da se osjecam krivom....a tek kad skontam da za majicu NECU da dam ni "samo" 50 eura...pih....pa ja sam onda stvarno NEsavremena zena.
Znaci, to sto oni pisu je ono sto hoce da prodaju i ono sto im sponzori nabacuju....znas?
 
..........a pogotovo one zenske; kad napisu da zene, posto su muskarci kakvi jesu i posle sexa se zavale i qliraju, moraju da neteraju muskarca da im posveti paznju makar pola sata paznje da ih mazi, ljubi po celom telu.....

pa dovoljno je da swaka desete koja to procita skapira ozbiljno> pa mi muskarci smo skroz PUKLI :cry: :cry: :cry:
 
gurmanci:
FOLIRANJE! realan zivot je nesto sasvim drugo i to ne samo kod nas vec svuda u svetu. :?

Ma kakav realan zivot.Toliki broj casopisa odslikava jedno stvar.

A to je da se svi vise manje foliraju.Predstavljaju sebe za ono za sta nisi.Zasto se veze tako brzo isprazne? Po meni,jer se ljudi predstavljaju drugacije.
 
jesil ikad chitala to ?

to nije biti frajer il ne...to je biti retardirani degenerik il ne...znachi ko se vodi bilo kom rechenicom iz tog chasopisa treba da ide u kolonije leproznih....a kaki im je urednik....to ne bi mogo komentarisati...a i da mogu...netju
 
jeee...ja pitam kako sad svi frajeri niko ništa neće da pročita o tome a svi sami bez devojaka
a ti kažeš lične veze nepotizam protekcija :)
Ma daj...nisam čitala, komentarišem teze koje ste VI naveli
jer ste VI to tražili :D
Btw. zaljubila sam se zadnji put pre 6 meseci u najvećeg i najkontroberznijeg mikrofoba posle Tesle :wink:
 
Betty:
jeee...ja pitam kako sad svi frajeri niko ništa neće da pročita o tome a svi sami bez devojaka
a ti kažeš lične veze nepotizam protekcija :)
Ma daj...nisam čitala, komentarišem teze koje ste VI naveli
jer ste VI to tražili :D
Btw. zaljubila sam se zadnji put pre 6 meseci u najvećeg i najkontroberznijeg mikrofoba posle Tesle :wink:

Nisam bas razumeo.
U kakvog tipa :?: :shock:
 
inspirion:
Nisam bas razumeo.
U kakvog tipa :?: :shock:

u MIKROfoba bre! To su oni koji se pla$e malih stvari, pa im je zato veliki.
Po drugoj definiciji MIKROfobi teraju svoje partnerke da se zapiraju, zaplakuju i zabrisavaju i po desetak puta dnevno.
Ako si gledao Simpsonove ima$ onu epizodu gde Mr.Burns nadgleda kockarnicu preko monitora sav u belom. Chini mi se da je aluzija na mistAr Hjuza - perverznog milijardera
 

Back
Top