Fantazija

Major_Pavle_Djurisic

Primećen član
Poruka
619
Čisto da se požalim da devojke sa kojima budem ne shvataju moje fantazije. Želim seks da učinim zanimljivim, upotrebim maštu ali je to njima bolesno ili nastrano. Naravno, sve mi je u granicama normale, nikakve boleštine, samo perverzije. :D Imate li sličnih problema? Posle ću izneti šta volim... :p
 
Pod perverzijom smatram sve ono gde obe ili sve (ako ih je vise) strane ne uzivaju, gde je neko prisiljen na nesto sto ne zeli. A spektar mogucnosti je ooogroman....

Za mene, licno, jeste. Nisam ni sadista ni mazohista.

niko nije pricao o prisiljenju. i nema veze sa sm, kao sto je mnogima lepo kad se igras kockom leda po telu, koja isto zna malo da "zaboli" mada to nije bol nego cudan osecaj ako bi je drzao predugo na jednom mestu tako i sa voskom. prvo vosak nije tolko vruc, pogotovu kad kaplje sa dovoljne visine drugo ima i voska koji se tope na manjoj temperaturi od normalnog ;)
 
niko nije pricao o prisiljenju. i nema veze sa sm, kao sto je mnogima lepo kad se igras kockom leda po telu, koja isto zna malo da "zaboli" mada to nije bol nego cudan osecaj ako bi je drzao predugo na jednom mestu tako i sa voskom. prvo vosak nije tolko vruc, pogotovu kad kaplje sa dovoljne visine drugo ima i voska koji se tope na manjoj temperaturi od normalnog ;)

Ni SM nema veze sa prisiljenjem. Jedna osoba je Sado a druga Mazo i ne mogu da funkcionisu jedna bez druge.
 
:lol:

Meni je led ok. Ili polivanje sampanjcem pa pijenje istog. Ali hrana se ni meni ne dopada.

realno gledanje i nije potrebna ishrana, oslim mozda slaga ili med, jer se onda ne propusta ni jedan delic a i dok pokupis treba ti vremena, a vreme ide njoj u prilog al opet je i to stvar glave ;)

led i sampanjac je i vise no dovoljno...kombinacija vruceg tela i hladnog sampanjca ili leda je mmmm ;)
 
Čisto da se požalim da devojke sa kojima budem ne shvataju moje fantazije. Želim seks da učinim zanimljivim, upotrebim maštu ali je to njima bolesno ili nastrano. Naravno, sve mi je u granicama normale, nikakve boleštine, samo perverzije. :D Imate li sličnih problema? Posle ću izneti šta volim... :p

:heart:
Iznesi odmah sta volis. Moras da nadjes devojku, koja ce te prihvatiti takvog kakav jesi, ali to moras i ti da uradis. Ja nemam slicnih problema, posto sam nevina i ne zelim da imam seks pre braka. Ako hoce seks, neka me zeni.:heart:

- - - - - - - - - -

Zanimala me samo reakcija na pokrenutu temu. Radim seminarski iz psihologije. :D

:heart:
Ne moras da se vadis sada.:heart:
 

Back
Top