Fantazija

tata-jel-ovo-trol.jpg
 

Prilozi

  • tata-jel-ovo-trol.jpg
    tata-jel-ovo-trol.jpg
    39,6 KB · Pregleda: 1
Čisto da se požalim da devojke sa kojima budem ne shvataju moje fantazije. Želim seks da učinim zanimljivim, upotrebim maštu ali je to njima bolesno ili nastrano. Naravno, sve mi je u granicama normale, nikakve boleštine, samo perverzije. :D Imate li sličnih problema? Posle ću izneti šta volim... :p

dobro...

ja cu sachekati sa odgovorom sve dok neiznesesh shta je to normalna fantazija


...
 
ne se bunim, vazno da je vlazno i d aima da se skuplja jezikom i usnama.
zar nije penusavo vino zanimljivije jer je gazirano i vise golica? ;)

iz konzerve pivo? sad si me razocarala:(
 
Poslednja izmena:
ne se bunim, vazno da je vlazno i d aima da se skuplja jezikom i usnama.
zar nije penusavo vino zanimljivije jer je gazirano i vise golica? ;)

pa šta znam...ja sam nekako za sve te gurmanske užitke ili pre ili posle...što reče novka, nisam nešto u fazonu razmazivanja čokolade ili slivanja šampanjca niz guzove.
na jeziku bih ipak da osetim samo prirodne tečnosti.
 
Čisto da se požalim da devojke sa kojima budem ne shvataju moje fantazije. Želim seks da učinim zanimljivim, upotrebim maštu ali je to njima bolesno ili nastrano. Naravno, sve mi je u granicama normale, nikakve boleštine, samo perverzije. :D Imate li sličnih problema? Posle ću izneti šta volim... :p

Ili ste se poklopili ili niste. Mislim da ne treba ocekivati od nekaog da razume svoju intimu. Ili to hoce i uziva u tome ili ne. Ako ne, srce, nismo kompaktibilni, hajdemo lepo svako na svoju stranu, ostanimo drugari. A ako je uspela da te uvredi za nesto sto si podelio sa njom jako intimno...Onda ne znam koliko tu ima mesta za poverenje i otvaranje i uzivanje u sexu.

- - - - - - - - - -

Meni je dovoljno da za jednu jedinu stvar kaze na startu ono "pihh" i da zavrsimo pricu. Jednostavno jer ja tako ne bih reagovao na tudju mastu.
 
1. Da nosim oboje povez preko ociju i ne vidimo nista, samo nam rade cula dodira.
2. Da je oralno zadovoljavam dok prica sa drugaricom preko fona, ili ona mene dok slusa drugaricu preko fona.
3. Da se oboje gledamo dok onanisemo.

Imam jos neke, dodacu, neke sam ostvario a neke nisam 100%.
 
Čisto da se požalim da devojke sa kojima budem ne shvataju moje fantazije. Želim seks da učinim zanimljivim, upotrebim maštu ali je to njima bolesno ili nastrano. Naravno, sve mi je u granicama normale, nikakve boleštine, samo perverzije. :D Imate li sličnih problema? Posle ću izneti šta volim... :p

Iznesi odmah pa da procenimo koliko je i da li normalno.:kafa:
 

Back
Top