JA, MUSLIMANKA ...

Znaš da su Jugoslaviju mučila neriješena nacionalna pitanja .. a mi smo prvi bili nepriznati , pa Neopredjeljeni, pa priznati pod pogrešnim nacionalnim imenom ..

А уствари сте најобичније потурице.



----------------------------------------------

п.с. сварожићу, немој да си опет брисао моје постове :evil:
 
Pa Bošnjanin , a potom Bošnjak je naše staro ime, logično je da ga nosimo kao nacionano određenje .. ništa mi ne izmišljamo niti prekrajamo, baštinimo srednovjekovnu državu Bosnu , a potom vilajet Bosnu u OC ..
Muslimani poštuju Aleksanda Makedonskog ..

svaka vam cast, a prihvatiste veru okupatora... mislim da se Tvrtko kojeg toliko spominjete i svojatate prevrce u grobu vec vekovima
 
Većina Bošnjaka zna svoju slavu...

Od tih blagovanja muslimani ovoga prostora znaju za Hidrelez koji vi zovete Đurđevdan , i Aliđun koji vi zovete Ilindan .. to su praznici koja potiču iz paganskog perioda, slavi se buđenje prirode u maju , i u augustu ljetna prekretnica , oboje se obilježavalo teferičima ..ima još tzv. šišano kumstvo .. ostala paganska slavljenja nismo upražnjavali ..
 
Od tih blagovanja muslimani ovoga prostora znaju za Hidrelez koji vi zovete Đurđevdan , i Aliđun koji vi zovete Ilindan .. to su praznici koja potiču iz paganskog perioda, slavi se buđenje prirode u maju , i u augustu ljetna prekretnica , oboje se obilježavalo teferičima ..ima još tzv. šišano kumstvo .. ostala paganska slavljenja nismo upražnjavali ..

Zaboravih , pa vi ste stariji od antickih makedonaca. Bosnjci su dosli na zemlju malo pre nego sto se ohladila. malo su cupklali dok se nije ladnula. Posle su verovatno dosli ti makedonci pa onda amebe i ostali stvorovi.
Razumem ja tebe da ne znas koja vam je bila krsna slava, zato i kazem idi kod nekog starijeg i raspitaj se. Ne zamlacuj nas ispraznim pricama. Ako ste zaboravili ima u crkvenim knigma kad je ko presao u islam, samo se treba raspitati.



LOL
 
Od tih blagovanja muslimani ovoga prostora znaju za Hidrelez koji vi zovete Đurđevdan , i Aliđun koji vi zovete Ilindan .. to su praznici koja potiču iz paganskog perioda, slavi se buđenje prirode u maju , i u augustu ljetna prekretnica , oboje se obilježavalo teferičima ..ima još tzv. šišano kumstvo .. ostala paganska slavljenja nismo upražnjavali ..
zaboravila si boga Ra i boginju Isis :rotf:
 
А уствари сте најобичније потурице.
:

Vidi kako ovaj Turćin skoči sa Starog mosta 07:30
A dobro , ipak su mu preci Bošnjaci .. a i od glavne glumice djed po majci iz Sarajeva otišao u Tursku za vrijeme 2. sv. rata ..
da sad ne pričamo o prekobrojnom protjerivanju muslimana Balkana, uglavnom participiramo mi i u turskoj naciji ..
 
Vidi kako ovaj Turćin skoči sa Starog mosta 07:30
A dobro , ipak su mu preci Bošnjaci .. a i od glavne glumice djed po majci iz Sarajeva otišao u Tursku za vrijeme 2. sv. rata ..
da sad ne pričamo o prekobrojnom protjerivanju muslimana Balkana, uglavnom participiramo mi i u turskoj naciji ..


Само ви партиципирајте, што више и у што већем броју.
 
Vidi kako ovaj Turćin skoči sa Starog mosta 07:30
A dobro , ipak su mu preci Bošnjaci .. a i od glavne glumice djed po majci iz Sarajeva otišao u Tursku za vrijeme 2. sv. rata ..
da sad ne pričamo o prekobrojnom protjerivanju muslimana Balkana, uglavnom participiramo mi i u turskoj naciji ..

Nije lepo ovako obmanjivati clanstvo foruma. Ne kaze niko da ste primili islam za vreme II svetskog. Ipak je to bilo malo ranije pod turskom okupacijom.
Mozda nisi znala da su turci okupirali BiH. Slabo ti ide istorija, zato i neznas koja ti je krsna slava.

LOL
 
Od tih blagovanja muslimani ovoga prostora znaju za Hidrelez koji vi zovete Đurđevdan , i Aliđun koji vi zovete Ilindan .. to su praznici koja potiču iz paganskog perioda, slavi se buđenje prirode u maju , i u augustu ljetna prekretnica , oboje se obilježavalo teferičima ..ima još tzv. šišano kumstvo .. ostala paganska slavljenja nismo upražnjavali ..
Đes Bona, slatka ko bombona! :lol:

Još propovedaš Pravoslavcima novu Islamsku sektu? :lol:

Šta ima novo? :)
 
Nije lepo ovako obmanjivati clanstvo foruma. Ne kaze niko da ste primili islam za vreme II svetskog. Ipak je to bilo malo ranije pod turskom okupacijom.
Mozda nisi znala da su turci okupirali BiH. Slabo ti ide istorija, zato i neznas koja ti je krsna slava.

LOL

Da nismo sami sebe okupirali ? Mislim, ako smo 5 vijekova bili okupirani biće da je to bila auto-okupacja .. i još smo i druge okupirali, ipak smo imali veći broj velikih vezira vezira i paša http://www.avaz.ba/vijesti/teme/osmanskim-carstvom-zapravo-su-vladali-bosnjaci

Znači, ako od svih pravoslavaca samo srpski pravoslavci imaju krsne slave - o čemu se tu radi ?
 
Da nismo sami sebe okupirali ? Mislim, ako smo 5 vijekova bili okupirani biće da je to bila auto-okupacja .. i još smo i druge okupirali, ipak smo imali veći broj velikih vezira vezira i paša http://www.avaz.ba/vijesti/teme/osmanskim-carstvom-zapravo-su-vladali-bosnjaci

Znači, ako od svih pravoslavaca samo srpski pravoslavci imaju krsne slave - o čemu se tu radi ?

Radi se o krsnim slavama. Uzmi malo neku knigu pa procitaj kako su nastale nase slave.
Nego nikako da mi odgovoris u vezi tvoje slave.

LOL
 

Back
Top