JA, MUSLIMANKA ...

Da je to tačno BiH ne bi postojala .. nisu nam dali da se bavimo nacijom , ali BiH postoji zato što mi postojimo ..
OK...niko ne spori da postojite i da ste priznati za novu naciju. ali ne vidim potrebu da izmišljate i prekrajate istoriju...smešni ste ko i makedonci sa prisvajanjem antičke istorije

- - - - - - - - - -

Mi smo Bošnjaci . .. Šta je po nacionalnosti bio Filip Makedonski ? Mehmed-paša Sokolović je Bošnjak ..

[

čokalija? :hahaha:
 
OK...niko ne spori da postojite i da ste priznati za novu naciju. ali ne vidim potrebu da izmišljate i prekrajate istoriju...smešni ste ko i makedonci sa prisvajanjem antičke istorije

:


Pa Bošnjanin , a potom Bošnjak je naše staro ime, logično je da ga nosimo kao nacionano određenje .. ništa mi ne izmišljamo niti prekrajamo, baštinimo srednovjekovnu državu Bosnu , a potom vilajet Bosnu u OC ..
Muslimani poštuju Aleksanda Makedonskog ..

- - - - - - - - - -

e? a jel znao to?

Kako da ne , i on i svi oko njega ..
 
Pa Bošnjanin , a potom Bošnjak je naše staro ime, logično je da ga nosimo kao nacionano određenje .. ništa mi ne izmišljamo niti prekrajamo, baštinimo srednovjekovnu državu Bosnu , a potom vilajet Bosnu u OC ..
Muslimani poštuju Aleksanda Makedonskog ..

- - - - - - - - - -




Kako da ne , i on i svi oko njega ..

a i Tito vas mrzeo pa vam nije dao da se izjašnjavate kao bošnjaci nego vas prekrstio u muslimane? :think:
 

Back
Top