JA, MUSLIMANKA ...

Ako joj muž Srbin nije prešao na islam iskaz je lažan, jer muslimanka ne može biti udana za kjafira ..
Tema za viceve ..
Kupio kjafir papagaja od muslimana i papagaj stalno govorio Bismillah,zatvori njega kjafir tri dana u kutiju,nije mu dao ni da jede ni da pije...Nakon tri dana otvara kjafir kutiju i daje papagaju vode i nešto da jede,a papagaj ce na to:Hvala Allahu prođe i ovaj ramazan.

pa nisu srbi fanatici kao vi da teraju zene i muzeve da menjaju vere...:roll:
 
Mislim da se većina, po automatizmu, izjašnjava hrišćanima ili muslimanima jer misle da tako pokazuju ljubav prema svojo naciji.
Čisto sumnjam da idu redovno u crkve i džamije i da poštuju ono što vera zahteva.
Uglavnom je to kao neka tradicija.[/QUOTE]

otprilike u 60% slučajeva

Ja bih rekla i više. To je sada kao neko pomodarstvo. Sve više ima razočaranih u crkvu zbog kojekavih dešavanja... Da ne nabrajam...

- - - - - - - - - -

pa nisu srbi fanatici kao vi da teraju zene i muzeve da menjaju vere...:roll:

Moja dobra prijateljica je udata za Muslimana i niko je nije ni na šta terao. Ne treba uopštavati.
 
Mislim da se većina, po automatizmu, izjašnjava hrišćanima ili muslimanima jer misle da tako pokazuju ljubav prema svojo naciji.
Čisto sumnjam da idu redovno u crkve i džamije i da poštuju ono što vera zahteva.
Uglavnom je to kao neka tradicija.

E da, ali onda treba da stoji da je Bošnjakinja , a ne muslimanka .. ali nije važno , počev od predstavljanja čitava priča je laž ..
 
E da, ali onda treba da stoji da je Bošnjakinja , a ne muslimanka .. ali nije važno , počev od predstavljanja čitava priča je laž ..

Nisi u pravu. To je kao kad neko samo kaže da je pravoslavac ili katolik (to je po rođenju), a ne ide u crkvu, ne moli se bogu (namerno pišem malim), eventualno se krsti u nekim godinama, venča u crkvi (i kasnije razvede) i sahrani po verskim običajima. To je sve od modernog vernika.
 
Nisi u pravu. To je kao kad neko samo kaže da je pravoslavac ili katolik (to je po rođenju), a ne ide u crkvu, ne moli se bogu (namerno pišem malim), eventualno se krsti u nekim godinama, venča u crkvi (i kasnije razvede) i sahrani po verskim običajima. To je sve od modernog vernika.

Sekulran uz nekoliko vjerskih ceremonija (krštemje, vjenčanje, sahrana) ..

[
 
gle ko kaze: 'dezurni razbijac mitova'.. ti si uvek tu da utvrdjujes sta je istina, a sta ne...

Jesam, badava trošite energiju na propagandne pamflete, ostaju sudske presude i dokumentacija koju je ustanovio Svijet :
" Vijeće sigurnosti UN usvojilo je 18. novembra Rezoluciju br. 798 (1992.), u kojoj su osuđena sistrematska zatvaranju isilovanju žena u BiH.
Na trećem zasjedanju ministara spoljnih poslova članica KESS-a u Stockholmu, 14. i 15. decembra 1992., ministri su se složili da glavnu
odgovornost za sukobe u Bosni i Hercegovini snose Srbija i Crna Gora i u BiH operirajuće srpske snage. Zahtijevana je obustava kršenja ljudskih prava a posebno
praksa etničkog čišćenja i sistematskog silovanja muslimanskih žena. "
http://www.anubih.ba/speceditions/socialspeceditions/fulltext/social37/SehicZijad.pdf
 
Jesam, badava trošite energiju na propagandne pamflete, ostaju sudske presude i dokumentacija koju je ustanovio Svijet :
" Vijeće sigurnosti UN usvojilo je 18. novembra Rezoluciju br. 798 (1992.), u kojoj su osuđena sistrematska zatvaranju isilovanju žena u BiH.
Na trećem zasjedanju ministara spoljnih poslova članica KESS-a u Stockholmu, 14. i 15. decembra 1992., ministri su se složili da glavnu
odgovornost za sukobe u Bosni i Hercegovini snose Srbija i Crna Gora i u BiH operirajuće srpske snage. Zahtijevana je obustava kršenja ljudskih prava a posebno
praksa etničkog čišćenja i sistematskog silovanja muslimanskih žena. "
http://www.anubih.ba/speceditions/socialspeceditions/fulltext/social37/SehicZijad.pdf


блаблаблаблабла...:kafa:
 
koliko ja znam vec ste pokusali da tuzite Srbiju za genocid pa ste popusili, a ovo sto si ispisala nema veze sa temom pa te molim da mi je ne spamujes, vec otvori novu

za lazi i propagande obrati se svom zemljaku Sekretaru koji je ovde svakojake bezargumentovane gadosti pisao... ima iskustva u tome
 
koliko ja znam vec ste pokusali da tuzite Srbiju za genocid pa ste popusili, a ovo sto si ispisala nema veze sa temom pa te molim da mi je ne spamujes, vec otvori novu

za lazi i propagande obrati se svom zemljaku Sekretaru koji je ovde svakojake bezargumentovane gadosti pisao... ima iskustva u tome

"26. februara 2007. godine, Međunarodni sud pravde je presudio da Srbija odgovorna jer je prekršila Konvenciju o genocidu time što nije učinila sve što je bilo u njenoj moći da spreči genocid, a potom nije kaznila niti predala učinioce Haškom tribunalu. Ali ne može biti smatrana odgovornom za genocid počinjen u Srebrenici od strane snaga Republike Srpske[1], jer "nije počinila genocid ni preko svojih državnih organa, ni preko svojih zvaničnika".[2] Posle ovog suđenja, Srbija je postala prva zemlja koja je po oceni suda prekršila Konvenciju o genocidu."
http://sh.wikipedia.org/wiki/Tužba_Bosne_i_Hercegovine_protiv_Srbije_i_Crne_Gore_za_genocid
 
Poslednja izmena:
I ja li će takav u prvi plan stavljati da je hrišćanin ?
A ovdje imaš predstavljanje navodno muslimanke .. ili joj je muž prešao na islam ili ona više nike muslimanka, ako je ikad bila .. mislim, to kad bi ovaj pamflet bio iole istinit, da nije od a do ž lažan ..

Ne kažem da je priča istinita, ali ranije nije bilo Bošnjaka, nego Muslimana. Ja sam to shvatila u nacionalnom smislu.
 
Da, nemoguće je .. može da bude iz muslimanske porodice, ali ona nije muslimanka ..

Po toj logici, onaj ko se oženi muslimankom ili katolkinjom, nije pravoslavac.
Meni su to suviše tvrdi stavovi.
I ne može se nikom oduzeti pravo da bude ono što želi ili će ga izopštiti.

- - - - - - - - - -

Добро, шта је Муслиманка ако није муслиманка? :think:

U nacionalnom, a ne verskom smislu, pretpostavljam.
 

Back
Top