IDE LI NEKO NA FINALE GRANDA....

Nego, Seka Aleksić je pojam. Imitira glavne junakinje iz sapunica. Baš je sinoć posula cveće po sceni, imala je blagu šminku, divnu zelenu haljinu i pesmu koja najviše liči...ah, "Nevina".
Do skoro je bila ona Ždrebica, a pre toga Rubi....

Nego, šta ja radim tako kasno?
gledam Grand...
da se izvučem, sa tetkom sam bila.
 
Jaoooo kako volim ovakve teme...tako se popalim da je to strasno :D :D :D ...Gospode, oprosti, odakle tolika mrznja u meni? a da, verovatno zato sto sam ogorcen sto gore pomenuti cirkus upropastava hiljade mladih mozgova moje generacije...verovatno zato...
Dakle, da ti odgovorim...NAJOZBILJNIJE, da mi neko ponudi 100$, ne bih sebe ponizio tim cinom da odem tamo...zelim svim zvezdama granda da umru bolnom smrcu, tebi i tebi slicnima jedno dobro otreznjenje, jer vas sve mrzim iz dubine duse, MRZIM VAS, jer tom muzikom unistavate sebe, i mene posredno, MRZIM VAS jer ste glupi, MRZIM vas pink, MRZIM VAS GRAND, VAS JE8ENI TURBO FOLK...MRZIM VAS IZ DUBINE DUSE, zelim vam sve najgore...i da, njevise mrzim kad mi neko kaze "pa to je samo muzika, razliciti su ukusi" NE!!!! Ukusi su razliciti, ali je izbor izmedju narodnjaka i bilo cega drugog stvar zdrave pameti, koju vi RETARDIRANI PRIMATI NEMATE!!!! To je sve odraz stanja u drzavi...gadi mi se sve to...gadite mi se svi vi prokleta gamadi odvratna :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
 
MvS:
E to me zanima, da vidim idem li jedino ja...

jadni covece...jadni mali covece...pokusavam sebe da nateram da mi te bude zao...ali ne mogu...drago mi je zbog tebe...drago mi je sto upropastavas svoj zivot jer bolje ne zasluzujes, drago mi je sto ces zavrsiti kao glupa celava seljacina gurajuci pare u neke vestacke sise...takvi kao ti to postaju...kako vas samo sve mrzim...umri kretencino, bolje ne zasluzujes... :evil: :evil: :evil:
 
dkole:
jadni covece...jadni mali covece...pokusavam sebe da nateram da mi te bude zao...ali ne mogu...drago mi je zbog tebe...drago mi je sto upropastavas svoj zivot jer bolje ne zasluzujes, drago mi je sto ces zavrsiti kao glupa celava seljacina gurajuci pare u neke vestacke sise...takvi kao ti to postaju...kako vas samo sve mrzim...umri kretencino, bolje ne zasluzujes... :evil: :evil: :evil:
:shock: :shock: :shock:
Ovakva mrzhnja se ne uchi... s time se radja... svidja mi se... elem, "IDE LI NEKO NA FINALE GRANDA?"
pa mozhda se nadje pokoja budala....ali shto je najtuzhnije, obichno se masa chak pojavi na takvim ahem... dogadjajima... to je tuga. Koliko ljudi propada tako, ne shvatajutji to.
 
Shta vam je ljudi... :? GRAND JE ZAKON!!!!!
5.gif
 
Tinar:
MvS:
E to me zanima, da vidim idem li jedino ja...
Idem i ja. :D Mozemo zajedno ako hocesh? :wink:

Ako si ozbiljna, sto da ne!
A za ostale mozgitje, pre cu da slusam seku i viki, nego RAMSTEIN I METALIKU! Iskreno, da mi daju sve pare ovog sveta, kunem se da ne bih izdrzala ni jednu pesmu da odslusam do kraja!
A KAD ODETE NEGDE NA SVADBU, ILI SE KOJIM SLUCAJEM VI VENCAVATE, DA NECE MOZDA GOSTI SLUSATI METAL???
Dajte, stvarno ste se izdebilisali pored kompa!
 
dkole:
MvS:
E to me zanima, da vidim idem li jedino ja...

jadni covece...jadni mali covece...pokusavam sebe da nateram da mi te bude zao...ali ne mogu...drago mi je zbog tebe...drago mi je sto upropastavas svoj zivot jer bolje ne zasluzujes, drago mi je sto ces zavrsiti kao glupa celava seljacina gurajuci pare u neke vestacke sise...takvi kao ti to postaju...kako vas samo sve mrzim...umri kretencino, bolje ne zasluzujes... :evil: :evil: :evil:

Daj bre, sta se gubis?
TO MOZES DA KAZES SVOJOJ MAMI KOJA TE JE TAKO NAUCILA! UOSTALOM, PRE CU JA TEBE I TVOJU MAJKU DA ZALIM STO TE JE RODILA TAKVOG ZATUCANOG I RETARDIRANOG! TI MENE ZAISTA NEMAS RAZLOGA DA ZALIS! Ni ne poznajes me, a hvala Bogu ni ja tebe, tako da mozes da s.eres samo ovde na forumu, inace uzivo veruj mi da ne bi smeo da kazes ni rec! Zato bolje cuti i ne pokazuj svoje nevaspitanje, jer u tim godinama si zaludjen kompjuterom...Bruka! I prestani da se gubis, i popravi svoj seksualni zivot posto vidim mnogo si pozivcanio :)
 
Jos nesto da dodam! Ne znam sta trazis na ovoj temi, kad ova tema ne sluzi za svadjanje i dobacivanje idiota, vec da kaze ide li jos neko, ako ne ide nista onda. Ja sam za razliku od tebe, vaspitana i smirena i samo da znas ne postoje reci koje bi ti izrekao, a da mene uvrede. Mene bi uvredilo nesto sto bi rekli ljudi koji su pametniji i mudriji od mene, iskusniji. A ne BALAVCE kao ti, iako si 87...
 

Back
Top