Treća fenomenologija

worm

Zainteresovan član
Poruka
488
Naslov treća fenomenologija.

Predmet: Trećizam

Treći... koliko smo mi treći.

Eto, sada malko ja razmišljam, u trenucima samoće, i prisećam se nekih stvari.

Ja sam uvek bio treći čovek. :shock:

Šta pod time mislim upravo ću da kažem.

Sa svakom devojkom sa kojom sam se upoznao, i sa kojom sam bio u vezi, uvek je ispalo da sam joj bio treći. Prva veza joj je uvek bila prava ljubav. Druga veza je bila sa nekim kretenom. A treći sam uvek bio ja.

Interesantno... Svaki put tako. Da sam makar jednom bio recimo sedmi? :?

Šta vi mislite o tome?
 
A kada ti je neka devojka ponudila da budeš prvi ti si rekao da ne možeš da izdržiš u vezi? Budi oprezan, sindrom trećeg je poznata stvar i često rađa komplekse, pa onda i ti moraš da šutneš nekog da ne bi uvek izvisio...nezrelo ali dešava se!
Sve u svemu, čim osetiš da nisi prvi beži glavom bez obzira!
 
jeca ns:
A kada ti je neka devojka ponudila da budeš prvi ti si rekao da ne možeš da izdržiš u vezi? Budi oprezan, sindrom trećeg je poznata stvar i često rađa komplekse, pa onda i ti moraš da šutneš nekog da ne bi uvek izvisio...nezrelo ali dešava se!
Sve u svemu, čim osetiš da nisi prvi beži glavom bez obzira!
Ja volim kad sam što dalje od jedinice samo da ti napomenem. Dvocifreni broj je zakon. :twisted:
 
Možda se nismo razumeli! Taj o kome pričam je bio u "povremenoj vezi" sa devojkom koja već ima momka! Pa onda sa jednom koja ne može da ima momka kojeg želi pa onda u naletima usamljenosti zvrcne njega i ujutru ga šutne! Pa onda još varijante sa pijanim snajkama radodajkama koje ga opet šutnu! Onda malo dobiješ komplekse, pa šutneš normalnu devojku! Monogamija ti prosto bude čudna!
 
jeca ns:
Možda se nismo razumeli! Taj o kome pričam je bio u "povremenoj vezi" sa devojkom koja već ima momka! Pa onda sa jednom koja ne može da ima momka kojeg želi pa onda u naletima usamljenosti zvrcne njega i ujutru ga šutne! Pa onda još varijante sa pijanim snajkama radodajkama koje ga opet šutnu! Onda malo dobiješ komplekse, pa šutneš normalnu devojku! Monogamija ti prosto bude čudna!
Da li može neko ovo da mi pojasni?

Ne razumem je uopšte? :roll:
 
jeca ns:
A kada ti je neka devojka ponudila da budeš prvi ti si rekao da ne možeš da izdržiš u vezi? Budi oprezan, sindrom trećeg je poznata stvar i često rađa komplekse, pa onda i ti moraš da šutneš nekog da ne bi uvek izvisio...nezrelo ali dešava se!
Sve u svemu, čim osetiš da nisi prvi beži glavom bez obzira!

je l ima i sindrom cetvrtog
 

Back
Top