Pomozite mi molim vas!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

mara89

Zainteresovan član
Poruka
365
Dechko mi vecheras ide na more,josh nije ni otishao a ja ne mogu da prestanem da plachem...jako mi je teshko...moze li neko da mi da neki pametan savet shta da radim...bukvalno ne mogu da se kontrolishem...sve me podseca na njega...molim vas pomozite mi...ne trazim glupe svete...vec pametne...molim vas znam da ima likova koji znaju da daju savet...
 
Stvarno ne razumem koji je povod plakanja. Zato sto ga neces videti 10-ak dana, ili se bojis da te ne prevari, ili to znaci kraj vase veze...?????.... ili sta???... ako je ovo prvo onda je to stvarno detinjasto jer si dozvolila da ti on bude ceo zivot i da bez njega ne mozes ni zvake da kupis... stvarno za ovo prvo ne postoji "pametan" savet, a ako je nesto drugo u pitanju onda najbolje da ti odgovore ove zenske jer vi znate da pomognete jedna drugoj u takvim situacijama.
p.s. idi do neke drugarice ili vise njih napravite neko druzenje, zezanje izadjite veceras mislim da ce ti to pomoci sta god da je u pitanju. :wink:
 
mara89:
Dechko mi vecheras ide na more,josh nije ni otishao a ja ne mogu da prestanem da plachem...jako mi je teshko...moze li neko da mi da neki pametan savet shta da radim...bukvalno ne mogu da se kontrolishem...sve me podseca na njega...molim vas pomozite mi...ne trazim glupe svete...vec pametne...molim vas znam da ima likova koji znaju da daju savet...


Sto oplakujes zivog coveka pobogu ... pra vraca se za samo 10 dana
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top