ZASTO SRBI CUTE?!

sarajevo_girl

Početnik
Poruka
6
Velicaju se samo zrtve drugih,samo se njima odaje pocast.Srbi su davali svoje zivote.Zasto nepostoji udruzenje Majke Sarajeva,Doboja,.....bilo kog mjesta.Znate li vi kroz sta je morao da prodje covjek da bi sacuvao svoju glavu u proteklom ludilu?!Gledam na TV snimak skorpiona........strasno jeste,ali kad ste,kao ja i mnogi drugi,gledali mnogo gore,uzasne,neshvatljive stvari,ono vam se i necini bas tako.Jeste uzas ubijati onako,krvnicki,zvjerski.ALI,mudzahedini su radili jos gore stvari,pred djecom silovali majke,oceve,odsjecali glave,derali kozu...........zar i to nije zlocin........zasto svijet neprizna da su i Srbi stradali?Zlocin je zlocin,ljudi su ljudi,ali ako cemo ga naplacujemo dugove,zasto samo mi da vracamo sa ubitacnom kamatom?
 
Zato sto to nije bitno.
...
Bitan je EXIT.
Bitna je Srebrenica.
Bitna je liberalna ekonomija.
Bitne su vize i studentske stipendije u inostranstvu.
Bitan je standard.
Bitno je da udjemo u EU.
Bitne su Evroatlantske integracije.
...
Njihova samozivost je bitna.
Materijalizam je bitan.
Hedonizam.
...

Get it?
 
commodore:
Zato sto to nije bitno.
...
Bitan je EXIT.
Bitna je Srebrenica.
Bitna je liberalna ekonomija.
Bitne su vize i studentske stipendije u inostranstvu.
Bitan je standard.
Bitno je da udjemo u EU.
Bitne su Evroatlantske integracije.
...
Njihova samozivost je bitna.
Materijalizam je bitan.
Hedonizam.
...



Get it?

Kako nije bitno?Odakle si ti?Dali si svjestan sta pricas?Koji standard,posao dobijes samo ako imas dobru vezu i opet radis za bijednu platu.EU nam samo moze donijeti gore u ovom momentu,i zasto je bitno da budemo clanica EU?Da bi nestalo Republike Srpske,da bi se porekao sav genocid nad Srbima,da bi dva VELIKA covjeka bila na elektricnoj stolici?Mislis da treba da se sve zaboravi pa da sutra moj sim sluzi vojsku zajedno sa Ivicom i Mustafom?!
 
e vidi devojcice iz sarajeva tvoj bes i ljutnja su realni i opravdani
ti iznosis nepobitne cinjenice i verovatno nesvesno ocekujes podrsku pomoc iznalazenje nekog resenja za probleme srba u srbiji e tu nisi u pravu
kao sta vidis i sama srbija je jedna neorganizovana raskomadana zemlja sa realnim sansama da nestane kao zemlja i u sve te evropske kvazi integracije bude ukljucena ne kao drzava nego kroz nekoliko regiona
sadasnja marionetska vlada ne da radi u korist stete srba iz srbije nego svesno unistava i ostatak srpske populacije van srbije
to ti je cena neke sicardzijske cincarske diletantske politike
srbijanski establisment zeli pod svaku cenu beogradizaciju ostatka srbije u kojoj su stanovnici i teritorija kolateralna steta
beogradski nabudzeni kanibalisti nemaju skrupula jedu vlastitu decu po cenu jedne multipleks vize bedne kotizacije za par meseci ino kursa itd
srbi van srbije mogu samo zaliti i gledati propast srbije tu za njih nema podrske i razumevanja
 
veKsla:
e vidi devojcice iz sarajeva tvoj bes i ljutnja su realni i opravdani
ti iznosis nepobitne cinjenice i verovatno nesvesno ocekujes podrsku pomoc iznalazenje nekog resenja za probleme srba u srbiji e tu nisi u pravu
kao sta vidis i sama srbija je jedna neorganizovana raskomadana zemlja sa realnim sansama da nestane kao zemlja i u sve te evropske kvazi integracije bude ukljucena ne kao drzava nego kroz nekoliko regiona
sadasnja marionetska vlada ne da radi u korist stete srba iz srbije nego svesno unistava i ostatak srpske populacije van srbije
to ti je cena neke sicardzijske cincarske diletantske politike
srbijanski establisment zeli pod svaku cenu beogradizaciju ostatka srbije u kojoj su stanovnici i teritorija kolateralna steta
beogradski nabudzeni kanibalisti nemaju skrupula jedu vlastitu decu po cenu jedne multipleks vize bedne kotizacije za par meseci ino kursa itd
srbi van srbije mogu samo zaliti i gledati propast srbije tu za njih nema podrske i razumevanja

Vidi decko iz Srbije.....nemas pojma o nekim stvarima,niti sam ja ljuta niti nesto slicno..........samo ova nepravda nikome neide u prilog.Negledam Srbiju kao majku,ali uopste.Zgrazavam se na ljude koji tako misle.Mi zelimo i hocemo da budemo drzava.Ne dio Srbije,ma ni u ludilu.Borili smo se da imamo svoju drzavu.Istina jos uvijek je beba i nesnalazi se najbolje,ali odrasce.Zato su nam ocevi i braca ginuli da bi mi imali svoju drzavu.Koju je uzgred vas Slobo tako olako podijelio u Dejtonu.Mjesta na kojima je bilo najgore ratiste,dao je bez razmisljanja....ali to je druga prica.Nezelimo ni Tadica,ni Ezdauna,niti bilo koga ovde.Netreba nam neko ko ce da diktira svoja,zapadnjacka pravila.Srbi u BIH nemogu drugacije opstati nego da budu u svojoj drzavi,zelimo da nam djeca uce vjeronauku,da moj sin nosi srpski grb na vojnoj uniformi,da slobodno slavimo Pravoslavnu novu godinu.Za to smo se borili i zbog toga smo istrajali.Sta ste vi imali?Par dana bombardovanja i sankcije!A sad nam isti vi solite pamet i razmisljate i radite u nase ime.
 
Sizif:
veKsla:
beogradski nabudzeni kanibalisti...
Ti, dečko, imaš neki problem sa Beogradom, to je evidentno. To nije politički problem, to je emocionalni problem. Da nisi dobio korpu od neke Beograđanke skoro?
mozes tu bolest definisati kako hoces ali evidentno je da ona postoji i dijagnoza postoji ali bez preventive
btw nemam nista protiv beogradjana oni su statisti
 
commodore:
Zato sto to nije bitno.
...
Bitan je EXIT.
Bitna je Srebrenica.
Bitna je liberalna ekonomija.
Bitne su vize i studentske stipendije u inostranstvu.
Bitan je standard.
Bitno je da udjemo u EU.
Bitne su Evroatlantske integracije.
...
Njihova samozivost je bitna.
Materijalizam je bitan.
Hedonizam.
...

Get it?

Ма си кларо...
Како сам већ рекао на другом форуму:
Seven of Nine:
Предлажем да једини медиј у Србији буде Б92.
Уосталом, новине су застареле, а Б92 има радио, ТВ, интернет...

Наравно и програмска шема би морала бити прилагођена увођењу демократије у Србију. Обавезно би морала да садржи следеће емисије.

1. Пола сата стида због Сребренице једном, по потреби више пута дневно, у месецу јулу Два сата стида због Сребренице.
2. Два минута мржње према свему што је у Србији национално, традиционално, конзервативно и на било који начин повезано са идентитетом. Емитовати сваког сата.
3. Проповед Бебе Поповића једном недељно по три сата, са најмање три репризе у току те недеље и бар двапут месечно са рекапитулацијом
4. Волимо Великог Брата, лидера слободног света - целовечерња емисија посвећена свему што је добро у Америци и на Западу уопште, најмање двапут недељено.
5. Пар сати поноса, емисија која шири љубав према сексуалним мањинама и алтернативним верским заједницама и уопште свему што је другачије, ако то другачије не подразумева различито мишљење према Новом светском поретку.

Ето тако, па бог да нас види...
 
Milojko Vasic:
Sizif:
veKsla:
beogradski nabudzeni kanibalisti...
Ti, dečko, imaš neki problem sa Beogradom, to je evidentno. Da nisi dobio korpu od neke Beograđanke skoro?
Ili to ili ga je neki Beograđanin skoro kresnuo.
ma kresete vi sami sebe
pa jel se secate kada god se za*ebete ili napravite gresku u koracima onda svima je*ete mater i ostatak familije i kukumavcite vidi bre sta nam rade e radite vi sami sebi ali necete da priznate
ma upamtite jednom za veke vekova vasi beogradski gologuzani nikada nece biti reprezentacija srba jel vam to jasno i ponavljajte u sebi
 
sarajevo_girl:
Velicaju se samo zrtve drugih,samo se njima odaje pocast.Srbi su davali svoje zivote.Zasto nepostoji udruzenje Majke Sarajeva,Doboja,.....bilo kog mjesta.Znate li vi kroz sta je morao da prodje covjek da bi sacuvao svoju glavu u proteklom ludilu?!Gledam na TV snimak skorpiona........strasno jeste,ali kad ste,kao ja i mnogi drugi,gledali mnogo gore,uzasne,neshvatljive stvari,ono vam se i necini bas tako.Jeste uzas ubijati onako,krvnicki,zvjerski.ALI,mudzahedini su radili jos gore stvari,pred djecom silovali majke,oceve,odsjecali glave,derali kozu...........zar i to nije zlocin........zasto svijet neprizna da su i Srbi stradali?Zlocin je zlocin,ljudi su ljudi,ali ako cemo ga naplacujemo dugove,zasto samo mi da vracamo sa ubitacnom kamatom?

Sarajevo girl
СРБИ ЋУТЕ,
ЈЕР СУ МНОГО ЉУТИ :twisted: :twisted: :twisted:
 
Затишје пред БУРУ

http://www.srb-obraz.org/
Никоме не дајте да лије нашу крв зато што је српска.
Миром на рат идите и ратом мир чините.
Љубављу на љубав идите, али крвљу крв српску браните.
----
Стеван Немања (1114 - 1200)[/quote]
 
Сарајевка, Срби су у последњих 15 дана сазнали много више о српском страдању у Сарајеву, Сребреници... него за прошлих 10 година.

Антисрпска пропаганда у Србији је имала само супротан ефекат.

Срби, као познате инаџије су се потудили да сазнају истину, баш из разлога што знају да једнострано извештавање о Сребреници није истина. Сада знамо да је у Сребреници и околини убијено 3278 Срба. Нажалост толико је до сада побројано. Биће их вероватно још...

Схватили смо колики су лицемерни муслимански политичари из Босне. Само кад смо видели ту сценографију у Поточарима, схватили смо колико су гадни кад се тако спрдају са својим мртвима. Главни међународни и домаћи званичници стоје и беседе, док се испод њих налази јама са костима и лобањама. Стварно јадно. Тако морбидну сценографију још нисам видео...

Сазнали смо да бројка од 8.000 убијених муслимана, није тачна, јер листе још нису направљене, сем оних 600 које су намерно на десет година злочина сахрањени. Сазнали смо да то није био геноцид, јер какав је то геноцид кад остављаш жене у животу и дозвољаваш им и даље да рађају.

Сазнали смо да је било у босни 55.000 српских логораша, да је било 536 логора и приватних затвора широм Босне, да су имали на репертоару 167 начина мучења која су била намењена Србима...

ЗНАМО ИСТИНУ која је до сада откривена, а сазнаћемо и остатак.

Поздрав
 
Vidi decko iz Srbije.....nemas pojma o nekim stvarima,niti sam ja ljuta niti nesto slicno..........samo ova nepravda nikome neide u prilog.Negledam Srbiju kao majku,ali uopste.Zgrazavam se na ljude koji tako misle.Mi zelimo i hocemo da budemo drzava.Ne dio Srbije,ma ni u ludilu.Borili smo se da imamo svoju drzavu.Istina jos uvijek je beba i nesnalazi se najbolje,ali odrasce.Zato su nam ocevi i braca ginuli da bi mi imali svoju drzavu.Koju je uzgred vas Slobo tako olako podijelio u Dejtonu.Mjesta na kojima je bilo najgore ratiste,dao je bez razmisljanja....ali to je druga prica.Nezelimo ni Tadica,ni Ezdauna,niti bilo koga ovde.Netreba nam neko ko ce da diktira svoja,zapadnjacka pravila.Srbi u BIH nemogu drugacije opstati nego da budu u svojoj drzavi,zelimo da nam djeca uce vjeronauku,da moj sin nosi srpski grb na vojnoj uniformi,da slobodno slavimo Pravoslavnu novu godinu.Za to smo se borili i zbog toga smo istrajali.Sta ste vi imali?Par dana bombardovanja i sankcije!A sad nam isti vi solite pamet i razmisljate i radite u nase ime.

haaahahhahahah ..cuj beba ba rs pa rs nije ni spermatozoid a kamoli beba :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
Velicaju se samo zrtve drugih,samo se njima odaje pocast.Srbi su davali svoje zivote.Zasto nepostoji udruzenje Majke Sarajeva,Doboja,.....bilo kog mjesta.Znate li vi kroz sta je morao da prodje covjek da bi sacuvao svoju glavu u proteklom ludilu?!Gledam na TV snimak skorpiona........strasno jeste,ali kad ste,kao ja i mnogi drugi,gledali mnogo gore,uzasne,neshvatljive stvari,ono vam se i necini bas tako.Jeste uzas ubijati onako,krvnicki,zvjerski.ALI,mudzahedini su radili jos gore stvari,pred djecom silovali majke,oceve,odsjecali glave,derali kozu...........zar i to nije zlocin........zasto svijet neprizna da su i Srbi stradali?Zlocin je zlocin,ljudi su ljudi,ali ako cemo ga naplacujemo dugove,zasto samo mi da vracamo sa ubitacnom kamatom?

Док је антисрпска европска власт у Србији,биће тако.
 
haaahahhahahah ..cuj beba ba rs pa rs nije ni spermatozoid a kamoli beba :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Mozda, ali vas ce ovaj tim lekara da preporodi :twisted: :mrgreen:

2008_08_25_mladic.jpg
 
Сарајевка, Срби су у последњих 15 дана сазнали много више о српском страдању у Сарајеву, Сребреници... него за прошлих 10 година.

Антисрпска пропаганда у Србији је имала само супротан ефекат.

Срби, као познате инаџије су се потудили да сазнају истину, баш из разлога што знају да једнострано извештавање о Сребреници није истина. Сада знамо да је у Сребреници и околини убијено 3278 Срба. Нажалост толико је до сада побројано. Биће их вероватно још...

Схватили смо колики су лицемерни муслимански политичари из Босне. Само кад смо видели ту сценографију у Поточарима, схватили смо колико су гадни кад се тако спрдају са својим мртвима. Главни међународни и домаћи званичници стоје и беседе, док се испод њих налази јама са костима и лобањама. Стварно јадно. Тако морбидну сценографију још нисам видео...

Сазнали смо да бројка од 8.000 убијених муслимана, није тачна, јер листе још нису направљене, сем оних 600 које су намерно на десет година злочина сахрањени. Сазнали смо да то није био геноцид, јер какав је то геноцид кад остављаш жене у животу и дозвољаваш им и даље да рађају.

Сазнали смо да је било у босни 55.000 српских логораша, да је било 536 логора и приватних затвора широм Босне, да су имали на репертоару 167 начина мучења која су била намењена Србима...

ЗНАМО ИСТИНУ која је до сада откривена, а сазнаћемо и остатак.

Поздрав

"Заклела се земља рају да се све тајне сазнају".

Велики поздрав
 
Ne marite sto drugi srpske zrtve zaboravljaju. Dolazi preokret i vreme kada ce se svaka srpska zrtva ceniti. Bitno je da mi Srbi dobro znamo da su srpske zrtve pale i da ih postujemo. To je dovoljno.
 
Velicaju se samo zrtve drugih,samo se njima odaje pocast.Srbi su davali svoje zivote.Zasto nepostoji udruzenje Majke Sarajeva,Doboja,.....bilo kog mjesta.Znate li vi kroz sta je morao da prodje covjek da bi sacuvao svoju glavu u proteklom ludilu?!Gledam na TV snimak skorpiona........strasno jeste,ali kad ste,kao ja i mnogi drugi,gledali mnogo gore,uzasne,neshvatljive stvari,ono vam se i necini bas tako.Jeste uzas ubijati onako,krvnicki,zvjerski.ALI,mudzahedini su radili jos gore stvari,pred djecom silovali majke,oceve,odsjecali glave,derali kozu...........zar i to nije zlocin........zasto svijet neprizna da su i Srbi stradali?Zlocin je zlocin,ljudi su ljudi,ali ako cemo ga naplacujemo dugove,zasto samo mi da vracamo sa ubitacnom kamatom?

Tuk na utuk, da da to je recept za svetliju budućnost!
 

Back
Top