WHITE PRIDE WORLD WIDE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
qridza:
VisionOfDisorder:
Nosi se rasisto, sramoto ljudskog roda.
Пoшто овде неки мисле да сам расиста упитајте себе да ли би се удали/оженили за црнца/црнкињу...

...нема ништа лепше од љубљења мелескиња у врат...
Једна од ствари због којих ми је највише жао...је што ми мелескиња коју сам смувао на мору није дала...
:(
 
Пoшто овде неки мисле да сам расиста упитајте себе да ли би се удали/оженили за црнца/црнкињу...[/quote]

Pokušavam ostati smiren kod ovakvih stvari, ali mi ne uspeva. Iskreno, gde si ti bre odrastao?
Kladim se da si jedva video crnca, a kamo li progovorio s njim ili nešto...
Kako možeš da pričaš o onome o čemu pojma nemaš(a drugo ne može da bude)?
Samo sebe sramotiš. Rasizam(i nacionalizam) može da bude jedino posledica zla ili neinformiranosti! Daj se sredi malo! (...ko te tera da se ženiš za crnkinju?)
 
1175200570429de8850c907.jpg

OVAJE JE NACI ?! HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH ,ZAKASHLJAO SAM SE OD SMEJANJA,I JOSH "WANTED" HAHAHAHAHAHAHAHAHA
 
@:
1175200570429de8850c907.jpg

OVAJE JE NACI ?! HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH ,ZAKASHLJAO SAM SE OD SMEJANJA,I JOSH "WANTED" HAHAHAHAHAHAHAHAHA
Hej bre @ ili bolje da kazem monkey pogledaj se i upitaj se koje si ti rase
@:
monkey.03.jpg

ono ko se zadnji smeje....
 
qridza:

ZASTO SI SKLONIO SLIKU IZ PROFILA,DA NISI ,MOGLI SU SVI DA SE UVERE KAKVOJ MOCNOJ RASI TI PRIPADAS,SRBIN NISI SIGURNO.KO TI JE NAPUNIO TU MALU GLAVU KRETE NOIDNO DERISTE.DA NE MRZIS I JEVREJE?DA TE PODSETIM DA JE NAS GOSPOD ISUS HRIST IZ JEVREJSKOG NARODA(NARODA IZRAILJA),KAO I MAJKA BOZIJA I APOSTOLI,STAROZAVETNI PROROCI,SV.JOVAN KRSTITELJ ....ISTO TAKO I IMENA LAZAR,STEFAN,ILIJA,JOVAN ZA KOJE TAKVI(Š)UMOVI POPUT TVOG MISLE DA SU SRPSKA,CISTO SU JEVREJSKA.DA LI SI PROCITAO SVETO PISMO?????MRZIS CRNCE A KORISTISH NJIHOVE IZRAZE"KILL'EM ALL" I U ZANIMANJU TI PISHE"MOTHERFU CKER",BAS TI JE LEPO ZANIMANJE,ZNACI DA SI U AKCIJI SA SVOJOM KEVOM,ZATO TAKO IZGLEDAS I "RAZMISLJAS".JA SAM SE PRE 15 GOD.PALIO NA TAJ "FAZON",ALI SAMO SA ESTETSKOG ASPEKTA 501,COMMANDO,FAJERKE(I DALJE MI JE O.K MILLITARY FAZON),A NIKAKO TA KRETE NSKA KVAZI"IDEOLOGIJA".
PRE 15-AK DANA U 53-CI NA VIDIKOVCU SU 2 TVOJA ISTOMISHLJENIKA NAPALA CRNCA(AUTENTICNOG AFRIKANCA),TO SU ODRADILI TAKO JAJ ARSKI I PODMUKLO,CEKALI SU 2 SEC. PRE STANICE DA SKOCE NA NJEGA I CIM SU SE OTVORILA VRATA ISKOCILI SU,JEDAN KLINAC I JA SMO POCELI DA IH JURIMO I ZAISTA SU DOKAZALI DA SU "SUPERIORNA" RASA,TRCALI SU TAKO BRZO DA SU OBORILI REKORDE SVIH CRNACA IKADA,I POBEGLI SU U NEKU SHUMU KOD OMV PUMPE,BAS HRABRE PI CKICE.
A AKO MISLIS DA SI NACISTA ARIJEVAC ONDA BI TRBAO DA SE OBESIS ODMAH JER SE NE UKLAPAS U NJIHOVE PROPOZICIJE"RASNE CISTOCE".
A STO SE TICE TOG NEKOG PODFORUMCHICA NA "STORMFRONT"SAJTU KOJI KAO IMAJU NEKI ODAVDE,MA TO JE BRE SHACICA NESRETNIKA,ILI CAK JEDAN PACENIK SA NEKOLIKO NICKOVA.
A ,TI GRIDZO,DETE JEDNO RETA RDIRANO,JA ZA RAZLIKU OD TEBE NE MISLIM DA SAM NASTAO OD MAJMUNA,VEC OD GOSPODA BOGA !!!!!!!!
A ,TI VRATI SLIKU U PROFIL PA NEKA PROCENE DRUGI :wink:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top