Zvezda u novoj sezoni

mogu da ga pu$e i odita i eme i boya,kad pokaze DRAMANI sta zna,to je pametna investicija,a ne ove vase bajuge....
DRANJE DRANJE DRANJE DRANJE DRANJE DRANJE DRANJE DRANJE DRANJE DRANJE DRANJE DRANJE DRANJE DRANJE DRANJE DRANJE DRANJE DRANJE DRANJE DRANJE DRANJE DRANJE DRANJE DRANJE DRANJE DRANJE DRANJE DRANJE
 
Trajce:
mogu da ga pu$e i odita i eme i boya,kad pokaze DRAMANI sta zna,to je pametna investicija,a ne ove vase bajuge....
DRANJE DRANJE DRANJE DRANJE DRANJE DRANJE DRANJE DRANJE DRANJE DRANJE DRANJE DRANJE DRANJE DRANJE DRANJE DRANJE DRANJE DRANJE DRANJE DRANJE DRANJE DRANJE DRANJE DRANJE DRANJE DRANJE DRANJE DRANJE
Taj vas Dramani moze samo da popije Dramaminu protiv muke, da ne povraca kad vam Partizan zabije 10 komada... :twisted:
 
E, cigani jedni, 2:2 sa Hajdukom, a i imali ste dva igrača više.BAŠ MI VAS JE ŽAO. :cry: :cry: :cry: :twisted: :twisted: :twisted: Ovo je već ŠESTA sezona u kojoj ne možete da dobijete prvo kolo.Raspitajte se samo(nije sramota pitati(Borac, Napredak, Kula, čini mi se Zemun ili Zeta)sramota je ne dobiti prvo kolo već toliko godina, i onda kad nema titule, liga neregularna :evil: i uvek su vam drugi krivi, uglavnom PRVACI tj. PARTIZAN. Jao, koja ljubomora).Vi ste potpuni idioti :twisted: :twisted: :twisted: .Alex.L
P.S. A taj Zenga, sve mi nešto govori da će do proleća da dobije pedalu :lol: :lol: :wink:
 

Back
Top