Novi kapiten Crvene Zvezde

Pa meni pre deluje da ce kapiten biti Vlada Dragojlovic nego on ali videcemo. Ono sto je najbitnije je da je u zvezdu dosao Vukashin Mandic , krilo iz Borca (23,202). To je isti igrac koji je predprosle sezone bio medju najboljim igracima FMP Zeleznika ali posto je imao tesku povredu sutnuli su ga. Posle je igrao za Borac u prosloj sezoni i sad dosao u zvezdu iako ga je trazila Cibona :) on je stigao umesto Lepog koji ide
 
banegad2004:
idu bjelica, jeretin, lepojevic, avodzobi i henderson. dosli su mandic, ljubotina.[/quote

Dzi ostaje !! Pregovara sa zvezdom o produzenju ugovora jer je prezadovoljan pre svega sa zvezdom a onda i delijama !! Jeretin jos nije otisao , ako ne ode onda ce igrati u zvezdi jer je jos pod ugovorom . mandic je OK ali mislim da je Ljubotina jos jedna u seriji propalih investicija pocevsi od bjelice,avodzobija,visneskog,subotica,vitkovca... i katastrofa je sto ova poslednja dva ostaju u zvezdi . Ja bi sutnuo i njih i ceo strucni stab i forsirao igrace iz podmlatka kao sto je uradio partizan. Mi imamo mnogo extra igraca u mlafjim kategorijama i to mora da se iskoristi.Treba nam jedan exta igrac u timu ,vodja. To zvezda nema poslednjih par godina i to je razlog sto nema rezultata,pored lose selekcije igraca . Zika Andjelkovic treba da ode jer je sve ostalo samo na prici.ja sam veliki delija ali zvezda je u basketu krsh pocevsi od uprave,preko finansijske situacije do igraca i partizan ima 3 puta bolji tim. Treba mnogo da se radi u zvezdi da bi to opet bio tim koji je spreman da se bori za sam vrh. Toliko od mene :D :D caos
 
Kakva imena vi pominjete, smešno... Jesam Grobar ali nisam zlonameran, dajte se u pamet i organizujte se, rasterajte lopove pa možda za 5 godina i budete "Evropska Zvezda". Ovi koje pominjete ne zaslužuju ni da nose dres Zvezde (možda jedino na atletskoj stazi, nikako na parketu), kamoli kapitensku traku. Jedini pravi vaš igrač u zadnjih 10 godina je Rakoč, a nemate nikog ko može da mu se približi
 

Back
Top