NIJE TEMA

avesic

Domaćin
Poruka
3.004
samo upozorenje ;;; kako sedite dok drndate po kompjuteru ,,, ja se u poslednje vreme trgnem kada se nadjem ispod stola --- samo mi ruke vire .. toliko da tapkam po tastauri ..
tada uvučem stomak ,, noge pod uglom od devedeset stepeni ,ispravim ledja (yebote kolke mi sise kad ispravim ledja) ---- i tako do sledećeg saznanja da sam opet skliznula ispod stola ,,,,,,

mislim jel obraćate pažnju na sedenje :?:
 
bolee vas ...
ma ako ,,,pogrbite se svi ,, vremenom će vam se genetski kod izmeniti ,, ali nema veze ,,to tek naredna pokoljenja-- počeće neandrtalci da se radjaju --doduše sa lepšim facama i pametniji ... biće i plavih --zamisli plavušica neandrtalac .. ali sve to zbog toga što joj tamo neka pra pra baba pisala postove po kompjuteru ,,-- a kom. će tada biti u luvru -- kao zastarela mašinerija kojoj će se klinci smejati ---- kao ;" pazi šta su kreteni koristili ,,,,booooože kako su bili zaostali " ,,, i tada će momak potapšati svoju devojku po grbi i reći joj "teleportuj se u misli kao da jedemo sladoled "
 
Gazdarica:
Ja sam grbava... :(


e sad sam se ispravila toliko da sam skočila sa stoooolice ,,,sram te bilo ,,,
namera mi je bila da vidim sliku u profilu ;; pa da ti kažem A KOJA TI JE ONDA TA PLAVUSA NA SLICI """" kad ono ,,,, konjski penis --jel da ????
to kad staviš u ribu --ujedno možeš i da pušiš kada ti izadje na usta jel????

mada tedo da otvorim temu ; gde da popravim vibrator -- neće nešto da mota kad ga uključim ,,, ali malo me blam da odnesem --kod električara jel??? a zna mi celu familiju ,,,,, gde da nosim ?
 
Suvenir sa Sajma.. :lol:
Nego zbilja, totalno sam grbava kad sjedim za kompom... Ispravim se kad se sjetim, a to je rijetko... A, onda odozgo gledam u svoje sise i cudim se otkud mi... Kao sada, na primjer... Jos imam neku indijansku dekoltiranu majicu na sebi... :roll:
Za popravku vibratora ne znam... Ako se meni pokvari, odnijecu ga bivsem momku na popravak... :)
 
Ma, rikn'o ti elektromotor... Tako je kod mene, na elektricnoj vagini. Ja sam je rastavio i samo motor odneo na viklovanje. Mozes i ti tako... Ili kupi mutilicu za nes-kafu, pa sa nje uzmi motor i stavi u vibrator.
 
,, pa ako razdrndam bigmix za nes --- ostajem bez kave ,, a odprilike cena je tu negde ,,,dakle više se isplati da kupim nov -- malo veči --pa odraslo se - mala više nije mala --zahtevnije je ,,,, :D

a ti GAZDA --kod veterinara kada ti se pokvari vibrator ,,,---yebote koliki je ---- ja ne bi smela ,,,ej ne kvarite mi temu
 
majcheki:
... kako se zove ono smešno sa reklame ''Igleda smešno ali mene leđa više ne bole'' ???????
To se popularno zove - KOSMODIKS!
Ja ga koristim... Al' onaj stari model. Moracu novi da nabavim, sa onim trakicama koje ne zuljaju.
Mnogo dobra stvar. Ne bih ga dao... za sto maraka!
 
e, a zašto štedite na dobrim stolicama ako već provodite dosta vremena za kompom :shock:
ako kliziš i to, onda ti treb anova stolica. Ako se "samo" grbaviš, onda tio treba nova stolica koja prati liniju leđa i sve ok. 8)
U oba slučaja - KUPITE NOVU STOLICU; BRE! :twisted:
 
imate one shvedkse-skandinavske stolice shto se kleci na njima...od toga se ledja isprave, u tom polozaju

jedino kad dugo sedis tako tj klecis zulje te kolena...onda sednes normalno...pa opet kleknes

mozda su skupe ne znam

il se nadjite pa igrajte odbojku malo da rasteglite mishice. ja cu da vam budem andjeo cuvar i majka
 
ne znam baš da mi budeš čuvar.... :lol: Ti štoni nacrtane kolače ne možeš da sačuvaš :lol: :lol:


Ne znam, nisam hipohondra, ali ubeđena sam d aje užasno važno da ti odgovara stolica, kao i sto - visina, gde su ti laktovi, kakav je miš....
laktovi treba da budu uz bokove, ruka ne sme da bud eopterećena i da se javi osećaj težine...inače rizikuješ bolest zgloba!
Ako se, pak, zgrbaviš, u pluća dotiče manje kiseonika....na stranu što je to opterećenje i za srčani mišić (skupljene plećke)...
Moja stolica na poslu je do yaya, baš sam prezadovoljna! Kod kuće nije tako udobna, niža je nego što mi odgovara.
 
tregeri za ispravljanje -- bolje apoteke ili na pozadini nekih novina ...ili kako beše -- možda neka sportska radnja
stolica mi je ok ,,čak se čuje i ono pššššššš-to kad sednem ali opet kliiiziiiiiim :roll:
 
avesic:
stolica mi je ok ,,čak se čuje i ono pššššššš-to kad sednem :roll:


dobro je, sve ok, dok se ne cuje KLOK KLOK glb :lol:









jao sto sam duhovita
sve mi duhovi vire iz dzepova
8)

e, naci cu pa cu ti kopipejstovati negde uputstvo za kupovinu i probu nove stolice / o cemu voditi racuna :wink:
 

Back
Top