misticna 12 kuca

kako li ova zena podnosi svoju 12 kucu
 

Prilozi

  • 12 ku.jpg
    12 ku.jpg
    67,2 KB · Pregleda: 57
Ja imam 2 pitanja u vezi 12. kuce, pa ako neko nadje vremena:
1. Sta znaci retrogradni Saturn na vrhu 12. kuce u Biku? (inace je vladar 8. i 9. kuce, i ima lose aspekte sa planetama)
2. U sinastriji, sta znaci njegov saturn u mom 12. polju.
Hvala. :) :)
 
A gde je venera vladar 12 otisao, i odakle dolazi mesec iz koje kuce, generalno gledano mesec u biku je dobar za ljubav i novac ali u 12 hm...naginje tajnim ljubavima, ali on ne mora biti vezan za ljubav to bi se odnosilo na primer kad bi mesec dolazio iz 5 kuce..kuce ljubavi...ili tajni novac, ako dolazi iz 2 kuce, to zavisi sve od vladara...
 
Pa budući da je mesec u 12, to može značiti da možeš imati problema sa ženama, a i uran ti je u 7, možda razvod, ali ne verujem budući da mesec pravi veliki trigon sa jupitrom i uranom, pre bih rekla da će ta žena biti nekako drugačija ekcentik možda, neobična u svakom slučaji... ali generalno karta ti uopšte nije loša...
 
Hmm,meni je Venera u 12,na saamom vrhu:confused: i to u blizancima:roll:...a to bi znacilo....u potrazi za ljubavi(blizanci sto znaci nikad),i POGOTOVO sto sam bik,i kad ce meni to uspeti..ali onda bar imam bogat unutrasnji zivot,i opet sta ce mi to kad ne mozes s kim podeliti:(...znaci 12.kuca nije necu,nego ne mogu.

... Ve u 12 nije dovoljna samo fizička ljubav prema jednoj osobi, ona nosi univerzalnu ljubav, k tomu još idealizira. Kao takva će biti mistična i maštovita ljubavnica, u Blizancima i razigrana, ali njoj ta jedna osoba koju voli možda neće biti dovoljna jer joj ostaje još ljubavi i ako ona, Ve, ne bude zadovoljna, ako ne bude barem blizu svojem idealu ljubavi s tom jednom osobom, krenut će putem tajnih veza, kako bi podijelila svu svoju ljubav, osjetila da je barem nadomak vlastitog ispunjenja.

I nije da ona, Ve ne može podijeliti ljubav, može ali neće, neće sa svakim jer onaj tko je drugima jako privlačan njoj je tek prosječan, izbirljiva je, jako, jako senzibilna i ne želi svakog. A čini joj se ponekad da je osamljena jer je u 12 kući koja joj, dok je zaokupirana vanjskim svijetom magli pogled na samu sebe no kada ostane sama sa sobom, kada si stvori takav trenutak, polagano se vraća k sebi i vizija ljubavi joj polako ponovno postaje bistrija. Ona ljubav koja joj nedostaje u stvarnom odnosu može nadoknaditi rađanjem dijela te ljubavi u svojoj 12 kući, u sebi samoj:) i rađanjem vjere u tu ljubav. Tada postaje potpuno voljena, baš kako priželjkuje.
 
Pa ovo uopste nije tako lose:))a i s obzirom da je venera najjaca u ribama,ovo mi se i slaze:)
Pa meni je Venera jako vazna,u stvari predstavlja mene,jer ja sam bik,i izbirljiv jaaako,ali koga zavolim,to je,uh,i uz idealizovanje,taj dobija sve...ne znam,mozda su mi se zbog toga uvek svidjale devojke sa osobinama riba:) i nekako ne mogu potpuno da se opustim kad sam sa devojkom,i uz to jos necijem prisustvu....to me jaako nervira,jer koci:(
Hvala ti na ovome:)
 
Pa ovo uopste nije tako lose:))a i s obzirom da je venera najjaca u ribama,ovo mi se i slaze:)
Pa meni je Venera jako vazna,u stvari predstavlja mene,jer ja sam bik,i izbirljiv jaaako,ali koga zavolim,to je,uh,i uz idealizovanje,taj dobija sve...ne znam,mozda su mi se zbog toga uvek svidjale devojke sa osobinama riba:) i nekako ne mogu potpuno da se opustim kad sam sa devojkom,i uz to jos necijem prisustvu....to me jaako nervira,jer koci:(
Hvala ti na ovome:)

... sramežljivost:) i potreba za jakom privatnošću, ali to nikako nije nešto što bi nekoga trebalo odbiti. Mislim da je nametljivost i potreba za biti u prvom planu puno iritantnija.
Ve u 12. je nenamjerno tajnovita, a zagonetnost privlači:).
 
... sramežljivost:) i potreba za jakom privatnošću, ali to nikako nije nešto što bi nekoga trebalo odbiti. Mislim da je nametljivost i potreba za biti u prvom planu puno iritantnija.
Ve u 12. je nenamjerno tajnovita, a zagonetnost privlači:).

Da,privatnost.... ali kad mi se svidi tip devojke,koja voli,tako malo,da wanna be ''vidjena'' a obicno se tako meni desava,a ja to ne volim,ne volim da iko zna,jednostavno ne volim,jer sta god se umesa,pa makar u mojoj glavi,to vise nije to,...i kako onda objasniti,da ne ispadnes idiot ili cudan,ili odbijes:( a jedino neces to,a pokazivao bi je tako svima, samo se hvalio mmrrraaaa raspascu se od ovoga na pola ....mislim da cu od toga pizdeti ceo zivot,ali dobro,sve mora imati losu stranu.

I to sve da je ona na samom vrhu,prava ona u 12.:( i jos sam bik......e j.bg...
 
Poslednja izmena:
Eto,mozda zbog toga volim ribe,nije ni cudo to sto je devica simbol zla kad je su ribe simbol bozanstva...a i sto je savrseno najkrace traje,kao sto je hitler pobio onolike jevreje mater mu *****
 
Da,privatnost.... ali kad mi se svidi tip devojke,koja voli,tako malo,da wanna be ''vidjena'' a obicno se tako meni desava,a ja to ne volim,ne volim da iko zna,jednostavno ne volim,jer sta god se umesa,pa makar u mojoj glavi,to vise nije to,...i kako onda objasniti,da ne ispadnes idiot ili cudan,ili odbijes:( a jedino neces to,a pokazivao bi je tako svima, samo se hvalio mmrrraaaa raspascu se od ovoga na pola ....mislim da cu od toga pizdeti ceo zivot,ali dobro,sve mora imati losu stranu.

I to sve da je ona na samom vrhu,prava ona u 12.:( i jos sam bik......e j.bg...

... gledano izvana, to nikako ne izgleda ružno baš naprotiv, možeš se opustiti, zapravo je i intrigantno kada je netko pomalo nedostupan osobito kada to ne forsira već mu je to spontana i prirodna osobina. Mislim da je malo onih koji bi pobjegli od ljubavi koju nudi Ve u 12, samo ti pripazi da sebe ponekad staviš kao prioritet jer ta Ve koliko god tražila neće tražiti mnogo, ona daje, a biva razočarana jedino ako puno očekuje:).
 
Волела бих да и мени одговорите:
Моја ћерка је рођена 8.11.1986. - Шкорпион - Рибе
У 12. кући у Водолији има Месец на 11 ст.који је у коњукцији са Марсом који се налази на 18,22 ст. Месец гради квадрат са Сунцем, Венером и Плутоном , а они се налазе у 8. кући у Шкорпиону.
Пошто знам симболику 18. степена и знака Марса, искрено, све ме то плаши... она је пред удајом, нервозна је, усплахирена... и, тако!
У потпису: Мама Астродита која једва чека да добије унуче! :)
:hvala:
:bye:
 
Волела бих да и мени одговорите:
Моја ћерка је рођена 8.11.1986. - Шкорпион - Рибе
У 12. кући у Водолији има Месец на 11 ст.који је у коњукцији са Марсом који се налази на 18,22 ст. Месец гради квадрат са Сунцем, Венером и Плутоном , а они се налазе у 8. кући у Шкорпиону.
Пошто знам симболику 18. степена и знака Марса, искрено, све ме то плаши... она је пред удајом, нервозна је, усплахирена... и, тако!
У потпису: Мама Астродита која једва чека да добије унуче! :)
:hvala:
:bye:

Pa nije njen Mars na 18 st. vec na (18,22) a to je na 19. stepenu vage;) sta se sekiras:)
Ajoooj,pa konjunkcija od 8 stepeni orbisa:lol: Baba:mrgreen: reci ti gde je uran? kuca aspekti?
 
A koji je onda 30. stepen???
Od 0 do 1 je prvi stepen-ovna! i dalje...
Logicno je, mislim najprostija matematika.

Nije tačno! Da li je logično ili ne, to neka nam Sizif objasni, kao matematičar. Inženjeri ovako računaju:

0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 i 29 je ukupno 30 stavki ili 30 stepeni!
 
Ok. A mozete li mi reci koji je 30 stepen?

Ne postoji! Postoji: 29,999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999
999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999
999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999
999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999
999 i još n+1 devetka gde n--> beskonačnosti,
a zatim dolazi 0 stepen sledećeg znaka (ugao je izražen u decimalnim delovima) Ovo uče u 6. razredu osnovne astrološke škole - to znam jer čujem suprugu kad te stvari pokušava da ulije u glavu dobrim đacima.
 

Back
Top