Da li je ovaj covek u pravu???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Dovla

Elita
Poruka
16.644
Situacija je sledeca. Puna mi kuca gostiju i tako zezanje redom svako svakog... dodjem i ja na red i razvale me od zezanja... uglavnom oko devojaka... kako sam prestao da vodam devojke da sam presao na muskarce... sve u svemu bezvezno glupiranje izmisljanje prica koje nemaju veze s vezom. Medjutim pridje meni jedan caltov kolega i kaze: "Slusaj mali, ovo ovde je malo zezanje ali evo ti jedan ozbiljan savet. Sto se tice devojkaka, samo pucaj na najlepse i najbolje nemoj da dozvolis sebi da se povuces s nekom glupom, ruznom... jer ako te vide samo jedanput sa nekom takvom onda si ugasio za ceo zivot. Evo vidis ja sam se vodio tom parolom i vidis kako sam zavrsio...". Inace njegova zena ima izmedju 35-40 a stvarno je lepa da nemam reci, a te ljude znam jos pre desetak godina dakle kad je imala 25-30 i tada je za mene bila bomba. Doduse pre desetak godina ja sam imao desetak godina ali je stvarno zena prelepa. Sto se tice nje sam kao osobe... svaka njena recenica me odusevljava svaka njena dogodovstina je komedija... nemojte samo da pomislite da sam se nalozio na nju jer zaista apsolutno nikad mi nije palo nista na pamet u vezi nje (tipa kako bih je posedovao...) vec mi recite sta mislite o ovoj njegovoj "paroli" koju sam vam napisao gore.
 
Da, stvarno si se primio za dz. Postalo je standard da kada neko nesto uradi, pocinje da prosipa pamet o tome. On je nasao lepu i pametnu i sada ce da prica kako je to najbolje, samo tako treba i taj rad, cudi me sto ti nije dao i "savet" kako treba sa takvim devojkama... Mislim, nemoj sad da se palis na njega, nije on izmislio toplu vodu...

Inace, u vezi sa onim da si ga ugasio za ceo zivot, sta ce da kaze jedan moj drug koji svaki put kad se napije na nekoj zurci, smuva (bez uvrede prema bilo kome) najruzniju devojku u lokalu! Naravno da ga malo posle zezamo, ali prodje to i sta onda? Nista... proslo...

Ne valja kad covek stekne pogresne idole..
 
E MALI....NEMOJ DA SE BRINES....!!!!!!!! Ja sam zaljubljena u skota koji je prosetao svakakve devojke....i meni se to svodja..a to da ces se unistiti za ceo zivot ako se smuvas sa devojkom koja je ruzna.....e brate to je da oprostis na izrazu SRANJE! Jer od 100 devoja samo ce 2-3 njih izgledati kao barbike a druge ce biti lepe, ali im telo nece biti lepo i obrnuto. Ako ces da gledas da li devojka ima lepu guzu, velike grudi i co.....onda brate....ti si jadan. Vazno je da si skroman u nalazenju devojaka i da se tebi ona svidja! A sta drugi pricaju.....just :wink: :D 8) forget it!
 
Mislim da je sustina bila u podizanju samopuozdanja (na neki nacin) i da je akcenat bio na tome da treba traziti devojku koja ce ti pruziti sve sto ti je potrebno i da se ne treba zadovoljavati devojkama koje nemaju neke (meni) vazne osobine u fazonu "ok je samo joj to fali" (npr ponasanje, pokreti, misljenja...). Jako je tesko objasniti ovako tekstom kako je izgledao taj nas razgovor ali mi se cini da tu ima itekako pametnih stvari.
 
Dovla:
"Slusaj mali, ovo ovde je malo zezanje ali evo ti jedan ozbiljan savet. Sto se tice devojkaka, samo pucaj na najlepse i najbolje nemoj da dozvolis sebi da se povuces s nekom glupom, ruznom... jer ako te vide samo jedanput sa nekom takvom onda si ugasio za ceo zivot. Evo vidis ja sam se vodio tom parolom i vidis kako sam zavrsio..."
Ma u pravu je 99,6% :) ovih ostalih 00,04% je ako se zaljubish u 1 od gore (loshih) navedenih...
Mislim znam po sebi :P radije cu biti sam nego d abi se moglo prichati da imam djevojq jer se ta pricha pamti a ako je losha vidimo se :P
Zato kad je pricha dobra kad te neko vidi s 1,2,3,4 dobre cupi ima da pricha :"e ovaj lik je sam wrh ribe imao..." :)
E sad naravno da ce ruzne i glupe da se bune ali jbg...
 
Dovla:
Mislim da je sustina bila u podizanju samopuozdanja (na neki nacin) i da je akcenat bio na tome da treba traziti devojku koja ce ti pruziti sve sto ti je potrebno i da se ne treba zadovoljavati devojkama koje nemaju neke (meni) vazne osobine u fazonu "ok je samo joj to fali" (npr ponasanje, pokreti, misljenja...). Jako je tesko objasniti ovako tekstom kako je izgledao taj nas razgovor ali mi se cini da tu ima itekako pametnih stvari.
E pa, onda nisi dobro predstavio razgovor... :wink:
 
Onaj ko je zadovoljan svojom devojkom je nikada ne smatra ni ruznom ni glupom cak i ako ona to jeste :P Najbolje je gledati da i ti i ona budete happy :))) i zadovoljni sobom a sve ostalo :P:P:P 10 ljudi 100 cudi :))) Uopshte shto se tih stvari tiche meni je bitnije shta misli neko ko mi je stvarno prijatelj nego neko sa strane ko me jedva poznaje :)
 
Covek ima 100 posto pravo...kad kazu "Ako uzmesh lepi onda je ona glupa,a ako uzmesh neku ruznu ona je pametna,znash kolko me zabole dal je ona pametna il glupa,vazno je da je lepa!Svi oni koji se bune na poruku ovog choveku su ili glupi ili sami sebe podrazumevaju za ruzne.
 
wild_child:
Ja sam i ruzna i glupa, imas problem sa tim?
ruzna i glupa si kolko sama mislis da si... :wink:
Da li bi pre uzela jabuku koja je namerana na jednoj strani,ali kosta 2 dinara manje nego onu jabuku kojoj ne fali nista?Naravno da tjes dati tih 2 dinara vishe i kupiti onu bolju jabuku,pa opet i da su dve namerane jabuke opet tjes uzeti onu koja je manje namerana.
Think about it...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top