Gde u CG

  • Začetnik teme Leto 2005
  • Datum pokretanja
L

Leto 2005

Gost
Dobar dan dobri ljudi!
Potrebna mi je mala pomoc.
naime, odlucili smo da ove godine letujemo u CG i interesuje nas gde bi nam bilo najlepse...
Hvala unapred!
 
Moguce je da je smjestaj u npr. Bugarskoj i Turskoj jeftiniji, ali je prevoz skuplji. U principu do CG mozes doci busom za nekih 10-tak eura. To je prednost, a i to sto si medju svojima, ukoliko to uopste smatras za prednost. Dalje, za HN vazi problem vode, ali vecina ljudi koji izdaju sobe imaju ugradjen hidrofor. Samo pitas. Cini mi se da se vise isplati privatni smjestaj nego hotel. Meni se svidja i Petrovac, mada nesto ne volim otvoreno more...
 
Okolnosti su takve da smo prosto prinudjeni da idemo u CG. No, CG primorje je meni veoma lepo, ako se izuzmu pratece neprijatnosti koje se mogu dogoditi (neprijatno osoblje, nestasice vode itd.). Prosle godine smo bili u Petrovcu i zaista je sjajno i nismo imali nikakvih problema.
Planiramo privatan smestaj. Imate li neku preporuku, kontakt telefon?
Hvala na svim postovima.
 
Ja sam jedna od rijetkih koja se ne bavi izdavanjem sopstvenih soba, ali znam dosta ljudi. Zavisi kakav odmor zelis-u samom centru Starog grada, na oko 5-6 min do plaze, ali stepenicama, medjutim, provod zagarantovan, onda na obali mora u Igalu, opet, malo je bucno, ali mladom svijetu ni to ne smeta, ili odvojen od buke u kamenoj kuci u Kamenarima koji su super povezani autobusima sa HN... Izbor je super. Ovdje se dosta popravilo vrijeme, poslijednja dva dana i nije bilo sjajno. Guzva je, super je provod... Bilo bi bolje da mi posaljes privatnu poruku, jer ovo nije forum za reklame. Reci sta te zanima i rado cu te spojiti sa ljudima koje znam.

I nemoj da poslije bude da smo bas toliko losi domacini! :wink: Ako te zanima neka bonus informacija, sa zadovoljstvom stojim na usluzi. Lijep pozdrav i dobrodosli! 8) :)
 
Za one koji do sada nijesu bili:

- mislim da je najljepsi dio CG obale na potezu od Budve prema Petrovcu, tj Becici, Milocer, Sv.Stefan..

Ako nista drugo, onda bar najcistije plaze.
 
Cao ljudi!
Evo vratili smo se. Bili smo u Miloceru i bilo nam je fenomenalno. U povratku smo svratili na Durmitor i tamo proveli dva predivna dana.
Bilo je esktra!!!
 
Leto 2005:
Cao ljudi!
Evo vratili smo se. Bili smo u Miloceru i bilo nam je fenomenalno. U povratku smo svratili na Durmitor i tamo proveli dva predivna dana.
Bilo je esktra!!!

Drago mi je sto ste zadovoljni. Postoji forum na kome nas nevidjeno ispljuvase, pa se radujem sto neko tvrdi da mu je bilo dobro. Turizam je nesto na sta politika ne smije da utice i nadam se da nece.

Uzivajte u uspomenama sa kljetovanja 2005. i obnovite ih i 2006. Pozdrav!!!
 
HEBEHA:
Leto 2005:
Cao ljudi!
Evo vratili smo se. Bili smo u Miloceru i bilo nam je fenomenalno. U povratku smo svratili na Durmitor i tamo proveli dva predivna dana.
Bilo je esktra!!!

Drago mi je sto ste zadovoljni. Postoji forum na kome nas nevidjeno ispljuvase, pa se radujem sto neko tvrdi da mu je bilo dobro. Turizam je nesto na sta politika ne smije da utice i nadam se da nece.

Uzivajte u uspomenama sa kljetovanja 2005. i obnovite ih i 2006. Pozdrav!!!

Sto se pljuvanja tice.
Prosle godine smo bili u Petrovcu i isto smo se sjajno proveli i sve bi bilo do kraja fenomenalno da nas nisu pokrali na aerodromu u Tivtu!!!
Mozes li da zamislis nase iznenadjenje kad smo stigli kuci i shvatili sta nam se desilo i to na aerodromu, posle predaje prtljaga.
Smatram da ne treba generalizovati stvari, ali moras i ti priznati da postoje ljudi i dogadjaji koji dovode do toga da su ljudi ogorceni nakon letovanja u CG. Naravno, takve stvari mogu da se dogode bilo gde, ali...
Pozdrav!
Svakako, ovo letovanje cemo zaista pamtiti samo po lepom!
 
MA, apsolutno mi je jasno o cemu govoris. Ako ti se nesto tako dogodi, pa jos ne naidjes na pomoc policije, zaposlenih na aerodromu, naravno da ce da ti se smrkne i CG i more i ljeto. Mnogo je gresaka sirom SCG. Ljudi u svijetu se ubise da stvore ono sto je nama priroda dala, samo smo nedovoljno sposobni da to iskoristimo.

Nadam se da ce biti bolje!!!
Pozdrav i dodjite nam opet.
 
Ja vec drugu godinu letujem u buljaricama kod petrovca (za dz smeshtaj) al' gledam da prozujim kroz celu obalu kol'ko je moguce, a moguce je s obizrom da je kombi od petrovca do bara plafon 2 evra, kao i do budve. Greota je za luchicu, koja je stvarno prelepa plaza shto je 'nako prljava, al' za to su vec krivi turisti... Moja preporuka su dobre vode, posle bara, krsh je guzva i frka je za vodu al' je plaza superishka i naaaaravno, i definitivno drobni pijesak - plaza je najlepsha na ceeelome svetu,sredjena, chista,klonja... ima dosta ljudi, al' nikad nije preterana guzva, i gosti su mahom beogradjani i stranci (shto mi nije bash najasnije zashto). Nalazi se na potezu petrovac-budva, prodju se rezevici (ako sam dobro skontala). Ocena 10. Svaka chast.
Budva i sutomore fuj bljaks nikad.... brrr...
Kotor jedan od najlepshih gradova, al' 'ladno bre, rano zadje sunce. Herceg novi extra za zezanje, bar meni.
Moram da pohvalim crnogorce, mega prijatno iznandjenje ove godine... na sve strane dobar dan izvolte, prijatno, kako vam se svidelo, hvala lepo, dovidjenja, dodjite nam opet itd... Ni najmanje zamerke... Svaka chast, samo napred.
Eventualno mogu da progundjam malko na cene, al' to je vec visha sila.
 

Back
Top