OBJAVITI RAT SPANSKIM SERIJAMA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

NatasaNatasa

Elita
Poruka
15.620
... dokle vise plakanja, kukanja, svadje, zamki, spletkarenja .... pa moj nervni sistem ne moze da podnese te spanske serije. Sve su iste.
Ako sednem da odgledam TV sat vremena dnevno, pola sata mi prodje dok ne nadjem kanal na kome nema ni jedna serija ovog kalibra.

Dodje mi lepo da objavim rat tim televizijama .... zatrovase nas.
 
Eto ti Palme, SOS kanala i slicnih televizija, tamo nema serija, nego po ceo dan idu SMS poruke propracene muzikom....ako ti je to vise po volji.

A mislim da ni B92 nema nijednu takvu seriju-bar za sada (osim Korak napred, al to je vec nesto drugo).
 
Kako vam već nije dosadilo da se žalite na "španske serije"? OK, svi znamo da je to šund, da se u njima samo kuka, plače i spletkari. Ali, ljudi, ima onih koji to vole i gledaju. Pa šta! Svako neka gleda šta hoće, a ono što mu se ne sviđa neka preskoči!
P.S. Ne pišem ovo zato što sam jedan od fanova sapunica, već samo zato što mislim da je besmisleno sa ovom pričom ići u beskraj. Inače, palim TV samo kad znam da ima ono što me interesuje, kad se završi ugasim ga ili malo slušam muziku i to je to. Najlakše!
 
Znate sta-sport se emituje u svim zemljama, a serije ovog porekla samo na Balkanu i u Juznoj Americi.
Poruka kreatoru foruma-ja sam se uplasio da ti nece zabraniti forum, ali eto preziveo je...
Svojevremeno, neka drzavna institucija je odlucila da celu stvar preuzme u svoje ruke (neki kazu da je to bila republicka vlada)i sama odluci sta ce biti dozvoljeno. Folk i latinoamericke serije su bile prve na meti, ali u ime demokratije odluceno je da se o tome ne raspravlja! BEDAK!
 
Tzv. "spanske serije" nisu bezazlena stvar!! Kao i narodnjaci i one su sociloski problem, i zaista zatupljuju naciju!! Jedno vreme sam zivela u zemlji cija se izvozna politika, pored nafte, zasniva na izvozu "sapunica", zemlja koja snimi najvise takvog programa godisnje, i verujte mi posledice su vidljive!! Njihov narod je prosecno imbecilan, a kako i ne bi bio kada svaki kanal od 14h pa sve do 22h, uz pauze od sat do dva, pusta iskljucivo "sapunice"!! I svi se poistovecuju sa njima!! Srbija je jako blizu da krene istim putem!!

Definitivno im treba objaviti rat!!!
:)
 
Ne mogu da verujem koja grupa pacenika :lol: :lol: :lol: Socioloski problem :lol: Zaboga, pa to su samo serije, isto kao i americke, engleske, francuske ... istina je da imaju svoj stil koji se mnogima ne svidja ali ne treba zbog toga praviti toliku dramu. Ima i ljudi kojima se ne svidjaju americke serije pa ne prave paniku zbog toga. Uostalom, ne gledamo svi spanske serije zato sto smo plitkoumni i uzivamo u debilnim situacijama ... ne pada vam na pamet da neko mozda to gleda da bi usavrsio jezik (moj slucaj) ili iz nekog drugog razloga u koji ne zelim da ulazim. Naravno, ima gomila ljudi kojima se to svidja i treba ih ispostovati, kao sto postujemo publiku bilo kojeg drugog sadrzaja koji se prikazuje na tv-u. :wink:
 
Ru_bi_tch:
Ne mogu da verujem koja grupa pacenika :lol: :lol: :lol: Socioloski problem :lol: Zaboga, pa to su samo serije, isto kao i americke, engleske, francuske ... istina je da imaju svoj stil koji se mnogima ne svidja ali ne treba zbog toga praviti toliku dramu. Ima i ljudi kojima se ne svidjaju americke serije pa ne prave paniku zbog toga. Uostalom, ne gledamo svi spanske serije zato sto smo plitkoumni i uzivamo u debilnim situacijama ... ne pada vam na pamet da neko mozda to gleda da bi usavrsio jezik (moj slucaj) ili iz nekog drugog razloga u koji ne zelim da ulazim. Naravno, ima gomila ljudi kojima se to svidja i treba ih ispostovati, kao sto postujemo publiku bilo kojeg drugog sadrzaja koji se prikazuje na tv-u. :wink:

Ako je zbog jezika, svaka cast, to postujem!! Ponekad i sebe uhvatim kako dva minuta "slusam" poneku od tih serija, cisto da bi uzivala u jeziku!! Ali, to je sve!!
 
Ru_bi_tch:
Ivkus:
Ako je zbog jezika, svaka cast, to postujem!! Ponekad i sebe uhvatim kako dva minuta "slusam" poneku od tih serija, cisto da bi uzivala u jeziku!! Ali, to je sve!!

Pa mora se ... nemam kako da ga usavrsavam osim preko TV-a. Ja sam ako nista ovih serijama zahvalna sto sam putem njih odlicno naucila jezik

Me alegra que sirvan para algo util :wink:
Dobro je sto imaju i neku korisnu namenu!! :)
 
Pa ja ne vidim baš puno koristi u ovim serijama ... uglavnom sve imaju istu radnju (odnos bogatih i siromašnih) i svi su na neki način ostavljeni od pravih roditelja.
Smara sve to.
Nema suštinu.

I uostalom što bi mi gledali španske serije, kad oni ne gledaju naše :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top