KAKO ZA KRAJ

avesic

Domaćin
Poruka
3.004
nešto mi pade na pamet --- kako da se obezbedimo kada neko RIKNE da znamo da ga nema više .. ili bar da dodjemo na sahranu ili tako nešto da objavimo POKOJ DUŠI ,,,,
jel vi ljudi odkrivate nekome da provodite vreme --ne za računarom ---nego u kontaktu sa ljudima na malo čudan način -- moje koleginice znaju u kojoj sam opsesiji za forumom ali ni jedna se ne bi setila da vas obavesti .... mislim.... šta raditi ????

i da .... ne krivite mene za ovu temu-- vreme me srozalo :evil:
 
avesic:
nešto mi pade na pamet --- kako da se obezbedimo kada neko RIKNE da znamo da ga nema više .. ili bar da dodjemo na sahranu ili tako nešto da objavimo POKOJ DUŠI ,,,,
jel vi ljudi odkrivate nekome da provodite vreme --ne za računarom ---nego u kontaktu sa ljudima na malo čudan način -- moje koleginice znaju u kojoj sam opsesiji za forumom ali ni jedna se ne bi setila da vas obavesti .... mislim.... šta raditi ????

i da .... ne krivite mene za ovu temu-- vreme me srozalo :evil:


Dakle ti si jedna prava morbidusa :lol: Pa nista pozvacemo tvoje koleginice i pitati za tvoje zdravlje.
 
pa svako nek otvori jednu temu sa licnim podacima pa kad ga nema neko vreme onda da otvorimo tu temu i uzmemo broj ili adresu i raspitamo se. 8)
naravno dok je osoba tu ne otvaramo temu,to kao neki testament.npt osoba moze da ostavi u nasledstvao nekome svoju sifru :roll:
 
slazem se hanibal --dobra ideja -- čak se nekada dese i ubistva ...pa bi mogli i istragom da se bavimo ...pa ne ...stvarno koj moj ovako tapkamo po ceo dan ,,,ajde bar od koristi da bude ,,, dakle --- predložite ;; kako ćemo -- na nečijoj adresi da skladištimo podatke --- kod nekog pouzdanog ----- znam GAZDA navrni ovamo za čas

e da hanibal --- pa gde si bre ti danima ???? septembar stoji ne??
 
e avesic kakva si ludaca! :lol:
pa dajte meni podatke,ja sam pouzdana :D
evo me stigla sam s letovanja.
rekla mi direktorica da sam ja vec stavila zahtev za odmor na jesen ali sam potpno zaboravila koji datum pa cekam da se vratim na posao u pon. da vidim kad dolazim.inace sam se na moru dobro pripremila za onu pijanku(ko fudbaleri kad idu na pripreme tako i ja)
 
hanibal77:
e avesic kakva si ludaca! :lol:
pa dajte meni podatke,ja sam pouzdana :D
evo me stigla sam s letovanja.
rekla mi direktorica da sam ja vec stavila zahtev za odmor na jesen ali sam potpno zaboravila koji datum pa cekam da se vratim na posao u pon. da vidim kad dolazim.inace sam se na moru dobro pripremila za onu pijanku(ko fudbaleri kad idu na pripreme tako i ja)

meni su potrebne visinske pripreme, ispala sam skroz iz forme.
E, a da li je uopšte nekome bitno ako nekog od ans nestane sa foruma :roll:
 
kuin ne kvari zamisao ..... meni bi teško pa nestanak bilo kog člana foruma -- lepo podatke hanibalki -- u slučaju da se neko ne javlja deset dana a nije prijavio bolovanje ili god odmor -- hanibalka diskretno pošalje poruku na mob ... ako se ni tada ne javlja ---zove ga na mob ..... naše porodice su alave --- mobilni će sigurno neko naslediti --- i imaćemo podatak o mortalitetu na forumu .....

hanibalkoo --- molim stavi ruku na bibliju ili koje si već vere -- položi zakletvu da podatke nećeš koristiti za bilo koji način zloupotrebe sem nejavaljanja člana posade KRSTE ,,,, amin-- yebiga ..nek neko smisli zakletvu
 
hanibal77:
kunem se u milku,nestle i kinder da necu koristiti podatke,da cu se suzdrzati da pojedem nekog forumasa ukoliko prva naletim na njega.sve dok mi se ne zameri na nekoj temi :twisted:


loše loše ,,nismo još ni počeli a ona isputila ključnu reč zakletve ,,SNIKERS,, ---eeeeee moja hanibalka

jel da ti šaljemo na pp --nick znaš --ime prezime i ime osobe kojoj po forumaškom testamentu ostavljamo telefon i naravno broj tf --važe samo mob ,,ko nema mob nek rikne niko nesaznavši za to

evo ja ću prva ;;;;;;;
 
hanibal77:
a ako ja riknem sta cemo onda?
javicu se nekome u san sa podacima :idea:


mislila baba i na to ---- sve podatke koje imaš -- prosledi nekome sa urednom urinokulturom bez šećera u krvi sa regularnim pritiskom i da ne kuburi sa otkucajima srca ,,,, glasaćemo ko će biti naslednik podataka --( jel ti poslao neko)
 
ej bre ljudi BRE ... i ti hanibalka --- pod 1 -- ja hanibalki poslala -ona mi odgovara ,, PA TI STVARNO,, no 2--- ovo niko ne shvata ozbiljno ,,,,, epa nećemo tako HANI VRATI MI MOJ BROJ :?
 

Back
Top