trenutna desavanja u kafani

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ta pravi belaj u nekom kokošinjcu :zaljubljena:
pojesce i kokoske i jaja :aha:

- - - - - - - - - -

Nije mi jasno da ste je zaljucali.Nevidim da tema nekog vredja...

aj molim te, ne glumi njegovog drvenog advokata, i tema ne mora nikoga da vredja da bi bila zakljucana, dovoljno je sto je totalno besmislena, a on ako zeli da menja nick neka se javi Tabu, ali on to vec i sam zna
 
pojesce i kokoske i jaja :aha:

- - - - - - - - - -



aj molim te, ne glumi njegovog drvenog advokata, i tema ne mora nikoga da vredja da bi bila zakljucana, dovoljno je sto je totalno besmislena, a on ako zeli da menja nick neka se javi Tabu, ali on to vec i sam zna

Uvredila si me sada sa tim "drevenim advokatom",nemoras da me ponizavas, trazim samo objasnjenje koje mi pripada, tema uopste nije vise besmislenija od mnogih ovde.Menjati nick je jedno a traziti inspiraciju za nick sasvim nesto drugo.
 
Uvredila si me sada sa tim "drevenim advokatom",nemoras da me ponizavas, trazim samo objasnjenje koje mi pripada, tema uopste nije vise besmislenija od mnogih ovde.Menjati nick je jedno a traziti inspiraciju za nick sasvim nesto drugo.

uopste te ne ponizavam, niti sam duzna da tebi licno obrazlazem zasto je zakljucana tema koju nisi ti licno otvorila, postavljac je mogao sam mene da pita a ne da ide preko tebe...a to da li je ili nije besmislenija od drugih je stvar licnog vidjenja..ja iza svojih odluka stojim, a tebi ako se ne dopada to sto sam uradila imas pravo da se zalis na mene supermoderatorima ili Tabu....ja ovde prekidam pricu na tu temu :D
 
uopste te ne ponizavam, niti sam duzna da tebi licno obrazlazem zasto je zakljucana tema koju nisi ti licno otvorila, postavljac je mogao sam mene da pita a ne da ide preko tebe...a to da li je ili nije besmislenija od drugih je stvar licnog vidjenja..ja iza svojih odluka stojim, a tebi ako se ne dopada to sto sam uradila imas pravo da se zalis na mene supermoderatorima ili Tabu....ja ovde prekidam pricu na tu temu :D
Nemam u planu da se zalim nikom ovde, vide to oni i ovako.Samo mi nije jasno ako niste duzni da obrazlozite svoje postupke ljudima Koji svakodnevno dolaze ovde, cemu svraha moderacije? Netreba mi odgovor.. u redu je ..prekidamo pricu ovde.....
 
Sta je vama veceras ljudi..i zene..?
tema je zakljucana zato sto su takve teme besmislene i pretvaraju se u podhebavanja i pisanje besmislica
plus otvaranje tema o korisnicima nije dozvoljeno..heru sam odgovorila na pp i napisala da ako zeli da
promeni nik da mora da popuni zahtev i posalje administraciji i nik ce mu biti promenjen u neko dogledno vreme

molim da se diskusija oko ovoga zavrsi i ne nastavlja...

i da dodam.mogao je da pricu pocne ovde u kafani kao Komri na primer sada :lol: a ne da otvara o tome temu

a i sam naslov teme :Promenio Bih Nick
 
Dolazi mujo u trgovinu i kaže:
“Molim jedan kondom!”
A prodavačica će:
“Gospodine, kako ste tako nekulturni, ima
i ljepših načina da se to traži!”
“U pravu ste!”
Potom skine gaće, stavi ‘ga’ na pult i kaže:
“Molim radno odijelo za gospodina!”
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top