OHRID

To se i ja pitam.
Mogu otici cisto ovako, da prosetam starim gradom, tvrdjavom i to je to.
U onoj zabokrecini ni noge ne bih oprala, a toliko o tom Ohridu. Bljak

Jel stvarno takva voda u ohridskom jezeru? Moze li malo detaljnije? Puno ljudi kazu da je voda kao na moru, jedino sto nije slana... Sad se pitam na koje su more mislili?:hahaha:
 
Jel stvarno takva voda u ohridskom jezeru? Moze li malo detaljnije? Puno ljudi kazu da je voda kao na moru, jedino sto nije slana... Sad se pitam na koje su more mislili?:hahaha:

Pa i ja sam tako cula, dosta njih provede leto tamo, pa mi je sad toliko ne jasno kad sam videla na sta ono lici.
Prvo nema nikakva adekvatna, sredjena plaza, voda je mutna i puna trave, jos sam bila u sred jula 2008., tako da nema izgovora...
Meni se ne svidja, a stari grad obidjes za par sati, tako da se ne bih vratila tamo
 
Poslednja izmena:
Ove godine planiram da krajem avgusta na putu do Grčke svratim na Ohrid na 2-3 dana. Nikada nisam bila pa me zanima:
- koliko bi me koštala dvokrevetna soba sa kupatilom?
- u kom delu grada da odsednem (dolazim kolima tako da mi nije bitna udaljenost od centra ili plaža)?
- da li možete da mi preporučite neki smeštaj (neophodno je da soba ima bar frižider jer idem sa malim detetom koje još uvek pije mleko)
 
Jel stvarno takva voda u ohridskom jezeru? Moze li malo detaljnije? Puno ljudi kazu da je voda kao na moru, jedino sto nije slana... Sad se pitam na koje su more mislili?:hahaha:

Ne može svakome biti idealno...prvi put čujem da je neko nezadovoljan Ohridom i njegovom okolinom...no dobro,nije to Antalija,Kipar,Halkidiki,Makarska i sl. pa da tražite ne znam šta.
Većina ovde koja piše je prezadovoljna Ohridom.
 
Pa i ja sam tako cula, dosta njih provede leto tamo, pa mi je sad toliko ne jasno kad sam videla na sta ono lici.
Prvo nema nikakva adekvatna, sredjena plaza, voda je mutna i puna trave, jos sam bila u sred jula 2008., tako da nema izgovora...
Meni se ne svidja, a stari grad obidjes za par sati, tako da se ne bih vratila tamo

A koliko vi imate godina ako vam nije problem da mi kažete...Znam da se gospođe ne pitaju za godine ali...zadovoljite moju radoznalost ako nije frka.
 
Pa i ja sam tako cula, dosta njih provede leto tamo, pa mi je sad toliko ne jasno kad sam videla na sta ono lici.
Prvo nema nikakva adekvatna, sredjena plaza, voda je mutna i puna trave, jos sam bila u sred jula 2008., tako da nema izgovora...
Meni se ne svidja, a stari grad obidjes za par sati, tako da se ne bih vratila tamo

...izvinite,jeste li Vi sigurni da ste bili na Ohridskom jezeru ??
Koliko plaza ,od 10-tak ili koliko vec postojecih i uredjenih,ste obisli duz jezera,pa tako pisete ???
Posle skupog putovanja na Tajland u zimskom periodu 2008,morala sam da trazim jeftiniju varijantu za leto,jul 2008, i to je bio Ohrid kao jedina adekvatna zamena za more,samo voda nije slana sve ostalo je isto !!!
 
nikada vise u ohrid.
kako neko moze da letuje na ohridu.
Samo se ti drži tvoje Grčke...a kako neko može da letuje tamo???pa lepo,kao što vidiš polako se naš narod okreće ohridskom jezeru koji ne pruža svu onu "divljinu" i haos koji možeš sresti na crnogorskom i grčkom primorju...pravi odmor za porodicu :)
Pa i ja sam tako cula, dosta njih provede leto tamo, pa mi je sad toliko ne jasno kad sam videla na sta ono lici.
Prvo nema nikakva adekvatna, sredjena plaza, voda je mutna i puna trave, jos sam bila u sred jula 2008., tako da nema izgovora...
Meni se ne svidja, a stari grad obidjes za par sati, tako da se ne bih vratila tamo

Tako je,nema izgovora...mi mora da smo letovali na Obedskoj bari ovde što smo hvalili Ohrid :lol:
 
A koliko vi imate godina ako vam nije problem da mi kažete...Znam da se gospođe ne pitaju za godine ali...zadovoljite moju radoznalost ako nije frka.

...izvinite,jeste li Vi sigurni da ste bili na Ohridskom jezeru ??
Koliko plaza ,od 10-tak ili koliko vec postojecih i uredjenih,ste obisli duz jezera,pa tako pisete ???
Posle skupog putovanja na Tajland u zimskom periodu 2008,morala sam da trazim jeftiniju varijantu za leto,jul 2008, i to je bio Ohrid kao jedina adekvatna zamena za more,samo voda nije slana sve ostalo je isto !!!

:hahaha: ...reputacija :ok:
 
2lbia0x.jpg

...da li vam ovo izgleda kao ne uredjena i prljava plaza Ohridskog jezera?!
 
Ukusi se razlikuju, meni nikakva draz nije letovati tamo, jer o.jezero more ne moze NIKAD da zameni!!!!!!!!!!!!!
Prema tome ne znam zasto bih isla 5x na jednu te istu baru.
I naravno da ove godine idem u Grcku, gde znam kakvo je more, plaze i sve ostalo. Svaki put nesto novo...
 
Kao prvo izvinjavam se zbog prevelike slike...nece se ponoviti!
Naravno da o ukusima ne treba raspravljati,ali ja u zivotu nisam videla vecu ,lepsu, i cistiju "baru" ! Koliko plaza si obisla na Ohridskom jezeru...da li si bila na Gradistu koje se sastoji od tri uvale,povezane mosticima pored stena,u svakoj uvali ima po jedan kafic koji pusta razlicitu muziku.Na zadnjoj plazi je koktel bar sa DJ-om i ljudi ceo dan djuskaju...znaci na jednoj plazi mozes da biras gde ces odmarati u odnosu na muziku koja ti odgovara,o cistoci vode necu da raspravljam,slika jasno govori,mozda ne bi bilo lose da i ti postavis neku svoju sliku kao dokaz o onome sto si videla?!
Koliko crkava si stigla obici za tih par sati,arheolosko nalaziste,najstariju stampariju u Evropi,Strugu ...??
 
Zgodnjikava,jel ovo plaza u onom kampu iza sv.Nauma? Meni je Ohrid prelep,naravno ne moze zameniti potpuno more,ali ima mnogo sadrzaja,mnogo pluseva...Jedino mi je smetalo sto smo bili u punoj sezoni pa su guzve bile velike...ali svi zelimo da uzivamo:cool:
 

Back
Top