Kasperski se ne apdejtuje

Imala sam Nortona koga sam reinstalirala i instalirana Kasperskog. Mada su mi govorili da preostali Nortonovi fajlovi prave problem ništa se nije desilo. Ad Aware SE se bez problema updateuje, (kao i Spybot) ali u zadnje vrijeme sam primjetila da se Kaspersky ne može updateovati. On se bez problema poveže sa svojim serverom i poslije toga jednostavno zakoči!
 
Prvo moras da vidis do kad ti vazi licenca za kaspersky i koja je verzija.Otvoris Kasperski pa na opciju SUPPORT kliknes i vidis koja je verzija i licenca do kada mu vazi pa tek onda o problemu ako je licenca ispravna.Bitno je da napises i ime licence.
 
Fora je u kodu, kod dobijaš uz "doplatu" pod uslovom da si ga legalno nabavila, a nisi, a doplata je oko 20 evra (tako sam bar pročitala), eto, prvo izmisle viruse, onda izmisle AV programe, i onda još traže doplatu!!!
A mislim da važi za godinu i po. Barem je meni toliko važio.
 
90% ljudi koristi Windows koji nije original.
Kad pokrenem update ništa se ne dešava. Kolega je prije mene instalirao (sa istog CD-a) i kod njega radi a kod mene ne! Inače, svu ostalu zaštitu odavno koristim i nikada prije nije pravila probleme oko Kasperskog.
Kada hoće da se poveže sa svojim serverom ništa se ne dešava niti izbacuje bilo kakvo obavještenje. Mrtav - mrtav!
 
A sta je od softvera u Srbiji legalno... Kaspersky ne proverava kljuc kada se apdejtuje, zato samo napred...
Jedini problem je to sto nije samostalan prilikom konekcije a to i pise u njemu... 8) To mu je ozviljna mana obzirom na reklamu... :roll:
 

Back
Top