Mozak - peceni, pohovani...volite li?

Pa poznato je da se veci deo zenske populacije "pali" na osobu, ne toliko na "odoru".
Meni je vrlo vazno to unutra, a posle toga da je dobar ljubavnik.
Od presudnog mi je znacaja da ima tu neku harizmu, koja me pokrece, nosi, koja mi zavrti mozak, da razmisljam o svakoj njegovoj izgovorenoj reci.
Mada, ne volim ni one sto samo filozofiraju, i cak ne dopuste da se razgovor pretvori u diskusiju vec se samo prave pametni. Moram da priznam, da se onda po nekad, osetim i glupa pored njih ;) :oops:

Sam izgled kao izgled mi u opste nije toliko bitan, sem mozda ociju i usana. Uh kako volim lepe muske usne...
 
:lol: ...da znate cega sam se ja setila kad sam videla naslov.
Kako smo brat i ja kad smo bili mali kad jedemo pecenje stalno trazili mozak, zato sto smo mislili da cemo od toga postati pametniji. :)
Dakle-peceni mozak.

P.S.Naravno da mi je bitan, bitno je da budemo priblizno ekval i po tom i po mnogim drugim pitanjima. Potreban mi je muskarac koji moze da mi parira. Ovo rekoh bez zelje da zvucim prepotentno...pa da prevedem-ne sme da ne bude mnogo gluplji od mene...sto i nije tako tesko, kad malo bolje razmislim... ;) :)
 
Mislim da posebno na ovom netu covek razvije taj osecaj za procenjivanje necijeg mozga. To je isto kao sto slepac bolje cuje. A u nedostatku nekih drugih sredstava procenjivanja, sledi procena iskljucivo po intelektu i psihickim vrednostima.

Nekad me tako neko prosto odusevi kad vidim sta je napisala, prosto dobijem zelju da joj kazem nesto ili na javnom ili na pp ili cak da se vidim sa njom i u realnosti. I sve je to tako simpaticno, mislim na one koje imaju mozak.
 

Back
Top