Mirovne misije

male pare!To nije isti posao kao kad te placa UN.Ovde primas pare od nase drzave i to samo redukovane strane dnevnice.Znaci, koko 1600 dolara mesecno, plus plata koju si imao ovde, leze na racun.
 
Naredba pov.br.123-456
nema sarmi!
dobrovoljci bundeva i limunada imaju se javiti na zborno mesto novoformirane jedinice za Avganistan.Rok sluzbe je 12 meseci.
Zbog nedostatka novca u budzetu drzave, isplata ce biti u punjenim paprikama.Normalno, ko prezivi.Ko se ne vrati, udovice ce dobiti 40% zaradjene kolicine.Svako odsustvovanje sa redne liste za ropli obrok, pa i ono zbog posete Hadu, ima se beleziti kao minus.
Sa sobom poneti vecu kolicinu novca, kako bi vam se mogli naplatiti troskovi transporta do Kabula, ukoliko vas nesto zvekne cim skocite na pesak Avganistana.
Ova naredba stupa na snagu odmah!
 
Ja se javljam da služim zajedno sa dobrovoljcem Limunadom zajedno u misiji u Kabulu! :D
Jedino, imajući u vidu moje godine i ratno iskustvo, smatram da bi bilo redno da ona služi PODAMNOM...
mislim, da ja budem Nadređeni.
(Imajući u vidu karakter misije, ne bi bilo uputno da među zatucanim Afganistancima komanduje neko žensko)
 
:shock:
ebote,pa odma me spremise cak u Avganistan dok si reko keks... ili nesto slicno ... :lol:
I jos tamo neki Edge The Gevara oce i da komanduje... :roll:
Moracu da razmislim da li je broj punjenih paprika dovoljan za sve moje zrtve... :evil:
 
limunada:
:shock: I jos tamo neki Edge The Gevara oce da mi komanduje... :roll:
Moracu da razmislim da li je broj punjenih paprika dovoljan za sve moje zrtve... :evil:
Moja je MISIJA da budem NA MIRU sa tobom.

Sve ostalo je čist bonus. Znate kako Ameri reklamiraju svoju vojsku...?

Visit the distant & exotic places,
meet some interesting people,
and kill them.


(PS - Koji ČeGa? :shock: Mene su zvali "Čombe" :twisted: )
 
The Edge:
Ja se javljam da služim zajedno sa dobrovoljcem Limunadom zajedno u misiji u Kabulu! :D
Jedino, imajući u vidu moje godine i ratno iskustvo, smatram da bi bilo redno da ona služi PODAMNOM...
mislim, da ja budem Nadređeni.
(Imajući u vidu karakter misije, ne bi bilo uputno da među zatucanim Afganistancima komanduje neko žensko)
Odobreno!
U hijerarhijsko-subordinativnom lancu, odobrava se dobrovoljcu Ivici, da bude po rangu visi od dobrovoljca Marice od Limuna.
U skladu sa polozajnom grupom, imenovanom sleduje adekvatan cin i novcano-punjena nadoknada.Naredbu saopstiti pred strojem dobrovoljaca, a podatke uneti u dosije imenovanog.
p.s.
Usled atmosferskih prilika, vazba `nista nas nesme iznenaditi`, odlaze se zbog kise.
 
The Edge:
limunada:
:shock: I jos tamo neki Edge The Gevara oce da mi komanduje... :roll:
Moracu da razmislim da li je broj punjenih paprika dovoljan za sve moje zrtve... :evil:
Moja je MISIJA da budem NA MIRU sa tobom.

Sve ostalo je čist bonus. Znate kako Ameri reklamiraju svoju vojsku...?

Visit the distant & exotic places,
meet some interesting people,
and kill them.


(PS - Koji ČeGa? :shock: Mene su zvali "Čombe" :twisted: )

Na miru budi s mirom... :evil: a sa mnom mozes samo da padnes u nesvest... :) je l jasno? :evil:
 
mshone:
Odobreno!
U hijerarhijsko-subordinativnom lancu, odobrava se dobrovoljcu Ivici, da bude po rangu visi od dobrovoljca Marice od Limuna.
U skladu sa polozajnom grupom, imenovanom sleduje adekvatan cin i novcano-punjena nadoknada.Naredbu saopstiti pred strojem dobrovoljaca, a podatke uneti u dosije imenovanog.
p.s.
Usled atmosferskih prilika, vazba `nista nas nesme iznenaditi`, odlaze se zbog kise.

Ulazem ostar prigovor! :evil:
Mislim da se navedeno kosi sa clanom 595673 zakona o mirovnim misijama i punjenim paprikama...a o sarmi da i ne govorimo... :roll: Zahtijevam hitnu arbitrazu u slucaju ovog spora,sa Bin Ladenom na celu... :evil:
 
limunada:
The Edge:
limunada:
:shock: I jos tamo neki Edge The Gevara oce da mi komanduje... :roll:
Moracu da razmislim da li je broj punjenih paprika dovoljan za sve moje zrtve... :evil:
Moja je MISIJA da budem NA MIRU sa tobom.

Sve ostalo je čist bonus. Znate kako Ameri reklamiraju svoju vojsku...?

Visit the distant & exotic places,
meet some interesting people,
and kill them.


(PS - Koji ČeGa? :shock: Mene su zvali "Čombe" :twisted: )

Na miru budi s mirom... :evil: a sa mnom mozes samo da padnes u nesvest... :) je l jasno? :evil:

Ej,zemara,nemoj tako ostro.Sav sam se ulitao
 
limunada:
mshone:
Odobreno!
U hijerarhijsko-subordinativnom lancu, odobrava se dobrovoljcu Ivici, da bude po rangu visi od dobrovoljca Marice od Limuna.
U skladu sa polozajnom grupom, imenovanom sleduje adekvatan cin i novcano-punjena nadoknada.Naredbu saopstiti pred strojem dobrovoljaca, a podatke uneti u dosije imenovanog.
p.s.
Usled atmosferskih prilika, vazba `nista nas nesme iznenaditi`, odlaze se zbog kise.

Ulazem ostar prigovor! :evil:
Mislim da se navedeno kosi sa clanom 595673 zakona o mirovnim misijama i punjenim paprikama...a o sarmi da i ne govorimo... :roll: Zahtijevam hitnu arbitrazu u slucaju ovog spora,sa Bin Ladenom na celu... :evil:
E jbga!sad navukosmo i cornyware, cim smo pomenuli doticnog, koga su inace optuzili da je Srbin jer mu je pravo ime Binic Miladin, skraceno-Binladin, odnosno fonetski promenjeno u Bin Laden /govorno podrucje je uticalo na fonetsku promenu/.Uostalom, to i jeste misija nase mirovne misije-da se ispita istinitost tvrdnji da je BL Srbin, odnosno da se ustanovi da nije i da se na taj nacin skine ogromna ljaga sa imena naseg Naroda.
Sto se prigovora tice, niste dobro proucili zakone i pravila, narocito pomenuto pravilo.Clan 595673 odnosi se na nadleznosti u ciscenju sanitarnih cvorova u mirovnim misijama i OSTRU zabranu upotrebe koprive, umesto wc papira u poljskim uslovima.
Obzirom da se radi o sukobu licnih interesa pripadnika jedinice, sto direktno utice na narusavanje odnosa u kolektivu/koje god vrste oni bili/ i time narusava borbeni moral i gotovost jedinice za izvrsenje zadatka, odlucio sam /tacka 4, zapovesti/-
-proglasavam sebe predsednikom arbitrazne komisije /iz 2 razloga, 1-jer u ovoj drzavi svako sebe moze proglasiti bilo kojom funkcijom, osim u ovoj jedinici, za sta ovlascenja imam samo ja, a ako ih je imao i neko drugi, onda ih ukidam do daljnjeg i 2-Miladin je trenutno zauzert igrom zmurke sa ostatkom sveta/
-pozivam zainteresovane strane /one za rad jedno nad drugim/ na sluzbeni razgovor u pismenoj formi, u kome ce svako navesti razloge svoje zelje odnosno protivljenja.
-nakon prikupljanja svih relevantnih cinjenica, donecu odluku kako mi se prohte

Redosled iznosenja argumenata ima prvo Marica sa Limunom.Izvolte gospojice....

p.s.`Al me krenulo....
 
Limunarica sigurno neće da se izjasni pre nego što joj damo funkciju, čin i dve godine za porodiljsko odsustvo. :D
(ljudi se malo zanesu u mirovnim misijama, šta se može - uz toliku jeftinu vutra) :wink:
Moj predlog - čin kaplara, logistički vod, odeljenje za žestoka pića... 8)
(Kad mi se pripije votka, da znam na koga mogu da računam)
 
The Edge:
Limunarica sigurno neće da se izjasni pre nego što joj damo funkciju, čin i dve godine za porodiljsko odsustvo. :D
(ljudi se malo zanesu u mirovnim misijama, šta se može - uz toliku jeftinu vutra) :wink:
Moj predlog - čin kaplara, logistički vod, odeljenje za žestoka pića... 8)
(Kad mi se pripije votka, da znam na koga mogu da računam)
ok, postavljam te za rukovaoca tecnostima na cisterni sa pomenutim sredstvom.
 
Hm...cin kaplara? :roll: Pa limunadica je u ratu imala cin djenerala i to u penziji,(posto je marsalsko mjesto vec bilo zauzeto iz opravdanih razloga :)) a sad u miru da bude kaplar... :evil: Ne moze to tako...ne moze u ovoj zemlji da popuje svako... :D
Sto se tice pomenutih cisterni i rukovodjenja istim,to mi se vec dopada...Posto je poznato da u Avganistanu votka tece potocima,a i da se ti resursi neracionalno trose,mirovnjaci ce moci da konzumiraju istu ,tek ako temperatura predje 55 stepeni u hladu :evil: i ako Venera bude u konjukciji sa Jupiterom... ,a sesta flota bude otisla na pecanje... :)
Edge...da li jos ostajes pri predlogu? 8)
 
limunada:
The Edge:
Moj predlog - čin kaplara, logistički vod, odeljenje za žestoka pića... 8)
(Kad mi se pripije votka, da znam na koga mogu da računam)[/color]
:D :wink:
A - taj predlog?! :o
Šta imam da predlažem, vidiš da sam str. pov. priv. ukazom već raspoređen za tvog nadređenog na cisterni...
koja je već napunjena odgovarajućim "gorivom" i spremna za put... :wink: Zato - Limuniško, vozi! :D
 

Back
Top