Jeste li culi za MUSE?

Najbolji Muse album?

  • Showbiz

  • Origin Of Symmetry

  • Absolution

  • Black Holes And Revelations


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

peace_oglory

Zainteresovan član
Poruka
366
Muse je jedan od najjacih progressive rock bendova (mada sam cula da ih svrstavaju i u nesto drugo). Bend je iz Britanije i kod nas nazalost nije bas popularan, pa ako ste culi ili cak slusate Muse pisite!!! :D

OK, moram ovo da izmenim! Sada vise ne mislim da su progressive jer se oni bas ne mogu tek tako negde svrastati.
 
:D Pa sta reci za MUSE fenomenalni su, na prvo slusanje nekako mi je delovalo... hm kako bih to opisala :twisted: ali nakon par preslusavanja jako su mi se svideli a razlog je sledeci, spoj klasike i roka je fenomenalan sto mi se najvise i svidja kod njih, Jednom recju to je to... :D :D :wink:
 
cy3ah:
:D Pa sta reci za MUSE fenomenalni su, na prvo slusanje nekako mi je delovalo... hm kako bih to opisala :twisted: ali nakon par preslusavanja jako su mi se svideli a razlog je sledeci, spoj klasike i roka je fenomenalan sto mi se najvise i svidja kod njih, Jednom recju to je to... :D :D :wink:
Pa i ja sam bila skepticna jer nisam neki veliki ljubitelj progressiva, uglavnom slusam nesto starije (ne uvek doduse), ali slazem se i mene je privukao taj spoj roka i klasike. :D
Ne znam da li si obracala paznju na tekstove, ali mene je i to ocaralo kod njih.
 
ne, nismo chuli za muse... :)
ja sam isto pristupila slusanju muse-a sa dosta rezervi, ali osvojili su me na prvo slusanje...
na zalost, posedujem samo origin of symmetry i showbiz...bedak...
najbolje pesme su mi feeling good, dark shines, showbiz, sunburn itd...
stvarno moram da priznam da su carevi..
 
Nazhalost, imam samo album Absolution i nemogu nikako da se dochepam ostala dva :cry: ... A pre oko mesec dana na MTV-ju je bio top10@10 indie gde su Muse sa "Muscle museum" zauzeli chini mi se, drugo ili tretje mesto... u sushtini su dobri ;)
 
jedan od mojih omiljenih bendova, bila je nekad davno tema, chuo sam ih josh iz perioda Origin of symmetry, a
Absolution mi je svakako najbolji i najzreliji album

favoriti Hysteria, Muscle museum, Uno, Time is running out, The small print, Bliss ...

imam i koncert Live@Glastonbury 2004
stvarno fenomenalan koncert, najezim se svaki put kad ga gledam, kao da sam bio na njemu
 
stivlim:
jedan od mojih omiljenih bendova, bila je nekad davno tema, chuo sam ih josh iz perioda Origin of symmetry, a
Absolution mi je svakako najbolji i najzreliji album

favoriti Hysteria, Muscle museum, Uno, Time is running out, The small print, Bliss ...

imam i koncert Live@Glastonbury 2004
stvarno fenomenalan koncert, najezim se svaki put kad ga gledam, kao da sam bio na njemu
Nisam znala da je bila već ova tema.
Ja sam za njih nažalost čula tek kad je izašao spot za Time is running out, ali su me brzo osvojili.
Otkud ti koncert?
 
Muuuuuuseeeeeeeeeee! ! !
mislila sam da sam jedina osoba u celoj Yugi koja je cula za njih!!! weeeeeeeeee :shock: :shock:
Mattov glas je fenomenalan!

jedina stvar koju na gitari znam da sviram je ona looooodo dobra solaza iz Hysterie...
koliko sam se namucila dok sam je naucila... ali isplatilo se... :lol:
 
KoRny_girL:
Muuuuuuseeeeeeeeeee! ! !
mislila sam da sam jedina osoba u celoj Yugi koja je cula za njih!!! weeeeeeeeee :shock: :shock:
Mattov glas je fenomenalan!

jedina stvar koju na gitari znam da sviram je ona looooodo dobra solaza iz Hysterie...
koliko sam se namucila dok sam je naucila... ali isplatilo se... :lol:

Wau... znaš da sviraš Muse, cool 8)

Au, al ja dugo nisam pregledala temu...
 
chula za i chula ih. ne sve, ali poneku pesmu... nemam nijedan chitav album, nego dosta nabacanih pesmica...
moram da priznam da mi se svidjaju, drugachiji su. chak i kad ih slushash tiho, buchni su. ;p
ne znam koju bih pesmu izdvojila... ako se setim, javicju se. (8
 
ko ih voli..i sta misli o njima...sramota je kakav krah dozivljavaju moje muzicke teme..prvo sjajan pop pevac Seal-valjda je pop??-onda Aerosmith---legende bre!onda i Living Colour--ko ume da ih slusa videce da su bolji od gotovo 90 % ostalih popularnijih bendova....mada ne mozete biti bolji od Pearl Jam ili Stones-a Ili Zeppelin-a ili Tool-a-iako ne obozavam Tool oni su virtuozi...Muse je odlican---mozete da odgovorite a i ne morate...da ste zivi i zdravi..pomalo
 

Back
Top