Jeste li culi za MUSE?

Najbolji Muse album?

  • Showbiz

  • Origin Of Symmetry

  • Absolution

  • Black Holes And Revelations


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Dobar je Muse... Super je Muse...
Koncert je 7. ili 8. oktobra (ali nemojte da idete bice SRANjE).
Slusam Mjuz.
Imam sve njihove albume, spotove i nekoliko koncerata.
Ne mogu da izdvojim omiljene pesme (mrzi me da kucam 50-ak imena njihovih pesama ionako su dugacka).
Svirao sam sa svojim bendom Time is runing out i Histeriju i mogu da vam kazem da ljudi znaju o cemu se radi. Nije Muse neki outsided bend.
Iskreno kada sam prvi put cuo neku njihovu pesmu mnogo mi je smetao zvuk koji proizvodi pevac kada udise vazduh ali kasnije sam provalio da je to ustvari fora.
Neko vreme sam bio opsednut njihovim pesmama tako da su mi se samo one vrtele na kompu.
Sada mogu samo da se nadam da nece da otkazu koncert i da ce da dodje mnogo malo ljudi.
 
papaj@:
lepa nasa srpska jezika

:lol:
To i ja da doprinesem umnozavanju glupih rechi u srpskom jeziku... poshto ih se nachitah u poslednje vreme... :D

@tema:
I ja se nadam da nece otkazati koncert....

Zashto mislish da ce biti sranje? Imam neke koncertne svirke, ne zvuche loshe, bar se meni tako chini...(mada, verovatno ce im nashi obezbediti neko krsh ozvuchenje...sve je moguce).... a chak i da bude sranje, nece mi biti zao da odem, jer ih mnogo gotivim...
 
Jao jedva cekam, jedva cekam.... la, la, la, la ,la , la.......
Nece biti sranje, zasto bi bilo sranje?!
Inace ako hocete da vidite kako izgleda kada oni sviraju uzivo toplo preporucujem 'Glastonbury' koncert sa 'Absolution tour'! I samo da znate oni se pred malom publikom (npr. u nekom klubu) trude isto koliko i na velikom stadionu i jedini koji mogu da zakenjaju taj koncert su organizatori!
Ja sam vec kupila kartu, vidimo se tamo (to jest ukoliko neko ide)...
 
dobio sam casopis od druga o gitarama ... na engl je ...
na prvoj strani muse ... matt bellamy .... prvi utisak kad sam ga video ... podseca na billiya joe -a pozera ...
posle vidim za coveka kazu moze da stoji rame uz rame pored hendriksa i van helena ...
posle vidim na netu gomila mtv nagrada !?!? boze ... ko bi sa tim ponosio ?!?
cuo sam neke njihove riffove .... toliko ..
 

Back
Top