Pitanja bez odgovora :)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

laa-laa

Aktivan član
Poruka
1.078
Imate li pitanje na koje nikad, ali nikad, niste saznali odgovor? Prosto se čini kao da to niko ne zna... :roll: I iritantno je.
Evo, ja ću početi: šta znači ime pjesme "No Woman No Cry"? Nešto kao "bez žene nema suza" ili "ne ženo, ne plači"? Znam ja pravila engleskog, ali da li ih je Bob znao?
Ima toga još, ali neće sad da mi se javi... A vi?
 
A znas li ti tekst doticne pesme? Ili si samo cuo/cula naslov pa te on bacio u enigmu?

Evo ti citat po secanju iz doticne pesme, pa ti zakljuci na sta se odnosio naslov:

Good friends we have, oh, good friends we've lost,
Along the way...
In this great future - you can't forget your past,
So dry your tears, I say...

No, woman, no cry...
No, no, woman... no, woman, no cry...
Here, little darlin', don't shed no tears,
No, woman, no cry...
 
Ali najviše od svega me zanima, mada priznajem da sam to prihvatio zdravo za gotovo i da sve manje razmišljam o tome, zašto su planete sunčevog sistema toliko različite i zašto se druga strana meseca nikada ne okrene prema nama i kada smo već kod toga, da li čovek stvarno bio na mesecu?
Pa otkud onda senke na površini, ako mesec nema atmosferu? :wink:
 
Incognito:
A znas li ti tekst doticne pesme? Ili si samo cuo/cula naslov pa te on bacio u enigmu?

Evo ti citat po secanju iz doticne pesme, pa ti zakljuci na sta se odnosio naslov:

Good friends we have, oh, good friends we've lost,
Along the way...
In this great future - you can't forget your past,
So dry your tears, I say...

No, woman, no cry...
No, no, woman... no, woman, no cry...
Here, little darlin', don't shed no tears,
No, woman, no cry...

ČuLA. Kako si nadobudan, nevjerovatno. Ako iole poznaš engleski znaćeš da se tamo glagoli negiraju sa "don't"... Sa "no" idu imenice.
 
Incognito:
oby wan kenoby:
Pa otkud onda senke na površini, ako mesec nema atmosferu? :wink:

Molim, vrati se u VI razred osnovne skole i nauci osnove fizike, a onda skokni do VIII razreda (valjda tad bese) i nauci oblast fizike koja se naziva 'optika', pre nego sto lupis jos neko takvo pitanje...
U yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!
Pa ti sve znaš, ti si moj idol!!!
2.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top