Nasi fenomeni

snaja88

Veoma poznat
Poruka
11.260
Ajde freakovi,recite sta imate :lol: ! Evo ja prva. Svaki put kad uzmem zvaku, i prvi put osetim njen ukus, ja pocnem da kijam. Jedn ila 2 puta, ali obavezno.
Jer imate i vi tako nesto? Nekome igra oko dok pije caj (a nije da ga bode kasicica :lol: ), mozda neko pocrveni kad pise ruzne reci. :lol: ...whateva'
(konacno sam otvorila temu! Bravisimo za mene)
 
majcheki:
Muka mi je kad se ljuljam na ljuljašci ili vrtim na onim ''spravama za vrtenje ljudi'' na sajmu

I meni isto, evo vec mi se mandrlja od same pomisli na to... jednom sam bio na mocnom rendzeru, pa na onom glupom brodu sto ide gore dole.. taj dan samo sto nisam umro.. a problem je u tome sto ne znam da povratim... gurao sam saku do dusnika i nista... samo sam plakao od muke.. hahahaha :lol:

Obecaj mi da necemo tamo nikada da idemo? :roll:
 
Steffan:
majcheki:
Muka mi je kad se ljuljam na ljuljašci ili vrtim na onim ''spravama za vrtenje ljudi'' na sajmu

I meni isto, evo vec mi se mandrlja od same pomisli na to... jednom sam bio na mocnom rendzeru, pa na onom glupom brodu sto ide gore dole.. taj dan samo sto nisam umro.. a problem je u tome sto ne znam da povratim... gurao sam saku do dusnika i nista... samo sam plakao od muke.. hahahaha :lol:

Obecaj mi da necemo tamo nikada da idemo? :roll:

Ufff taj broood!! Ja sam '96. izašla na slici u nekim novinama kako bljujem po njemu... Mislila sam da ću u zemlju da propadnem (zimske čarolije su bile besplatne od 10 do 12) ali srećom nije mi se videla faca, pa sam samo ja znala da sam to ja i naravno - nikom nisam rekla :lol:
 

Back
Top