Sta je ovo sa Krstaricom?

To je samo kod tebe, jer nemas font koji ima veći prioritet instaliran na kompu ili si ga imao, pa izbrisao.
Jer kad se prave sajtovi, forumi stavlja se vise fontova,tj. primarni, sekundarni itd.Ako imas primarni ucitava njega, ako ne provjerava imas li sekundarni, ako imas ucitava onda njega itd...
 
Mislim da nisi potpuno u pravu, barem prema mom iskustvu. Dva ili tri puta do sada se i meni desilo da sam imao slican simptom kad posetim krstaricu.
Doduse, primetio sam da mi se to desilo svaki puta kad mi je veza iz nekog razloga jako usporena pa se browser "zbuni" ili pogresno interpretitra ono sto stize.
Mozda je to razlog, mada mozda si i ti u pravu, ko zna...
 
Ja nisam do sada imao problem sa otvaranje foruma, a na cat rijetko ali veoma rijetko i idem tako da ne znam sta moze da bude...

Sto se tice pop-up prozora i eventualnih virusa, vec je bilo rijeci o tome na jednoj temi, niko se od nadleznih nije javio sa nikakvim obavjestenjem ili rjesenjem... Samo malo zbunjujuce da ima kako kaze Marko 10 do 15 ovih prozora jer Opera meni prijavi samo 1 i to tako da ne moram da ga pogledam, tacnije blokiran pop-up i to je sve..

Sad sto se tice fontova, moze da nekada bude konflikt veza i browsera.. Meni se par puta desilo na nekim drugim sajtovima...

Poz.
 
GZ:
Sto se tice pop-up prozora i eventualnih virusa, vec je bilo rijeci o tome na jednoj temi, niko se od nadleznih nije javio sa nikakvim obavjestenjem ili rjesenjem... Samo malo zbunjujuce da ima kako kaze Macro 10 do 15 ovih prozora jer Opera meni prijavi samo 1 i to tako da ne moram da ga pogledam, tacnije blokiran pop-up i to je sve..

Poz.

Nije svaki put toliko... jednom 3, drugi put 5, treci put 1, jednom cak 15... sta znam! Evo sad nije nijedan!!
 
Javljam se samo da kažem da sam i ja imao pomenuti problem par puta, doduše davno pre. To sam rešio brisanjem cashe-a (opera), tako da je već sledećim učitavanjem forum izgledao normalno. Dakako ovo je sve normalno, pošto je ovaj phpBB stariji i od Novog Zaveta, pa su ovakva brljanja sasvim normalna stvar.
 
loop:
codemaker:
Ja koristim ZoneAlarm i on mi blokira sve prozore, tako da sa time nemam problema. Pre toga me je izludjivala ona glupost "I am Tina.." na primer :)

e, e, tooooo

"I am Tina..." kako to da vidim :P

ne smem da iskljucujem ZA jer ce onda da me preplave sa pop-up :x

Ako imas WinXP SP2, on sasvim regularno blokira pop-up prozore, tako da mozes ZA slobodno da iskljucis.
 
nije samo font u pitanju...
i pozadina je siva, uzas...

imao sam i pre taj problem kada dodjem na pocetnu stranu foruma, ali kada udjem u podforum sve normalno... to je pre bilo kada je veliko zagusenje (mnogo posetilaca na forumu) ali sada mi se ovo ponavlja vec dva dana neprestano i na pocetnom i na svim podforumima...
 
Hmmm. to sa sivilom mi se desilo par puta ali svega je trajalo nekoliko sekundi ali tu vasu Tinu nikako i nikada nisam vidio.. Interesantno je da sam bas lose srece... Hiiii... Stvarno ne znam niti sam vidio Tinu.. A sto se tice sivila pa ajd nije sve savrseno pa ni ovo... Mozemo valjda malo da iskuliramo i da se strpimo....

Sve ide u rok sluzbe... Poz.
 

Back
Top