brazilci

avesic

Domaćin
Poruka
3.004
jel neko gledao sv prvenstvo ;;; moram vam reci da naredne godine odmor provodim u brazilu ,,,mada ni kubanci nisu prošli nezapaženi -- hmmm dileme -- mada brazilke mnogo bolje izgledaju od kubanki -- mislim da bi veće šanse imala na kubi --
 
:shock:
Jbt, JUČE sam se raspitala gde je Ipanema iz pesme :lol:
I dok sam čitala avesckin post pomislia na to, kad spustim pogled - a ono ....pretekao me.
Don't get to close :twisted:
 
Heh, ne bih da kvarim iluzije, ali moram ti reci da moje dvije kolegice koje su u februaru bile na karnevalu, kazu da im momci i nisu nesto posebno...
Ima stvarno dobrih, ali i katastrofalnih...
Pa ti sad vidi... Avionska karta je skupa... :lol:
 
Detalj iz brazilskog nacina zivota...
Gledanje telenovela dio je nacionalnog folklora...
Popodne kada pocinju, zivot kao da staje... Svi se povlace u kuce - zene, muskarci, stari, mladi, djeca, seljaci i intelektulaci - sjedaju pred male ekrane i uplovljavaju u svijet sacinjen od jeftinih, sarenih laza... Cak i ako prije, poslije ili za vrijeme emitovanja na sva usta pljuju po njima, ipak ne propustaju nijednu epizodu... Bila bi to svojevrsna izdaja identiteta...
 
aaaah teme..
cimerka mi je brazilka i totalni je kreten...znaci, slike Bogorodice po celoj kuci, stalno je namrgodjena, ceo dan provodi na telefonu, redovno ima neku pakosnu opasku, kenya za malo glasniju muziku, ladno mi je usla u sobu da vidi sta ima a njoj ako pomisis da udjes, nayebao si..
prava odvratna zenturaca...
decko joj je iz Kolumbije, nije los tip i nisam u zivotu videla da mu se makar nasmesila...redovno ga nesto maltretira pa raskidaju na 5 dana...jezivo ljubomorna osoba a tip je bubnjar i posao mu da svira po klubovima...sto ona naravno ne moze da podnese...
ide u crkvu uredno dva puta nedeljno i stalno se nesto zgrazava na sve redom...
yeboteeeeeee....nervira me uzasno...

al bas da je pravilo da su ovako zatucane i kretenaste, nisam sigurna...
 
ma obozavam te religiozne...taj tip izlazi svako jutro iz sobe rascupan a ne zivi ovde...ahahaa..
a ona padala u nesvest pre par meseci i ja je pitam da li trudna a ona mi uputi pogled koji me zamalo nije ubio....ona trudna!!!! bezgresno zacece????

nego, sad vodimo rat preko kacenja slika...ja sam fotokopirala pola Sin City-ja i jedva cekam da se vrati iz Brazila...jadna Bogorodica je okruzena pistoljima, perverznim ribama i izubijanim tipovima...hohohohooo....


PS ima i slanik u obliku patkica!! a patkice imaju sesirice!!! dodje mi da kupim slanik u obliku penisa, samo da je nerviram...
 
Da su religiozni jesu,mozda cak malo i preterano.Meni je sestra pricala kad je bila u Americi imala je drugaricu iz Ria da je tamo sramota ako pridjes decku i kazes da ti se svidja!A tek Amerikanke,necete verovati ali on se uglavnom udaju nevine....Nema sexa pre braka!
 
pa imaš i kod nas te zaludjenice što se udaju nevine ,,,,ustvari --kod nas nema ...uništiste mi temu --- meni se svidjali brazilci odbojkaši na sv prvenstvu ...ne bi se opirala ni protiv jednog --ma ceo tim odjednom ili bar jednog nikolu grbića ... :roll: --imati u vidu da nisam još kafu popila ---buncam
 
nema mnogo veze sa temom, ali njie Svetsko prvenstvo, nego Svetska liga.
I nisu uopšte loši oni Brazilci. Jedino onaj riđi se nekako ne uklapa u sliku o tipičnim Brazilcima
 

Brazil ima najbolju i najpriznatiju estetsku i plastičnu hirurgiju na svetu. Takođe, koliko znam i za neke kožne bolesti, mada su tu Kubanci bolji.
Eto još jednog razloga da otputujete u Brasil. Uradite se malo...
Poslednjih godina imaju i dobre filmove.
Onda, FUDBAL, BRE!!!
 
avesic:
jel neko gledao sv prvenstvo ;;; moram vam reci da naredne godine odmor provodim u brazilu ,,,mada ni kubanci nisu prošli nezapaženi -- hmmm dileme -- mada brazilke mnogo bolje izgledaju od kubanki -- mislim da bi veće šanse imala na kubi --
Avesicka o tome si pricala ono vece ili dan ili kad je vec bilo A?
 
Jooockey:
avesic:
jel neko gledao sv prvenstvo ;;; moram vam reci da naredne godine odmor provodim u brazilu ,,,mada ni kubanci nisu prošli nezapaženi -- hmmm dileme -- mada brazilke mnogo bolje izgledaju od kubanki -- mislim da bi veće šanse imala na kubi --
Avesicka o tome si pricala ono vece ili dan ili kad je vec bilo A?


e daaaa ... si skonto -- ajd sad jedno retrospektivno veselje
 
Queen_:
nema mnogo veze sa temom, ali njie Svetsko prvenstvo, nego Svetska liga.
I nisu uopšte loši oni Brazilci. Jedino onaj riđi se nekako ne uklapa u sliku o tipičnim Brazilcima


da da ... upozorena već tri puta od strane muža ... ali opet kad počelo --- ja ga zvala ,, AJDE D... POČELOOO PRVENSTVO ,, :D
 
avesic:
Jooockey:
avesic:
jel neko gledao sv prvenstvo ;;; moram vam reci da naredne godine odmor provodim u brazilu ,,,mada ni kubanci nisu prošli nezapaženi -- hmmm dileme -- mada brazilke mnogo bolje izgledaju od kubanki -- mislim da bi veće šanse imala na kubi --
Avesicka o tome si pricala ono vece ili dan ili kad je vec bilo A?


e daaaa ... si skonto -- ajd sad jedno retrospektivno veselje
A Ja misliJo da si ti igrala...koji bedak...
 

Back
Top