milf

По мом схватању то је згодна жена која има дете у пубертету. Кад је дете мало, глупо ми је ту жену називати милф.
 
De mi recite, spada li ova majka u te "majke, koje biste rado poebali"?

 
Koji je izraz za muškarce? Ovo je nekako uvredljivo, da uopšte te žene imaju svoj neki naziv...

- - - - - - - - - -

i valjda je poenta da onom ko je želi može da bude majka jer je takva razlika u godinama a ne da li je i ona majka, ili je i to bitno?
Prosvetlite me vi milf ljubitelji?
 
irena jovanovic voditeljka studia b je supermilfaca. ima pogled kvaran, lice izrazajno ko u seksualnoj ekstazi, pogotovo joj se usta za felacijo uoblice kada zamrznes klipove na jutjubu.
 
Koji je izraz za muškarce? Ovo je nekako uvredljivo, da uopšte te žene imaju svoj neki naziv...

- - - - - - - - - -

i valjda je poenta da onom ko je želi može da bude majka jer je takva razlika u godinama a ne da li je i ona majka, ili je i to bitno?
Prosvetlite me vi milf ljubitelji?

ima tu verovatno i latentnog incesta(kad postoji razlika u godinama), ali privlacnost je i u tome da se od majki ocekuju da budu smerne, odgovorne, nekako ciste, a kad tu cistotu uprljas seksualnom pohotom taj kontrast cisto/prljavo je vrlo seksualno stimulativan. lozi me da uprljam cistotu.
 
ima tu verovatno i latentnog incesta(kad postoji razlika u godinama), ali privlacnost je i u tome da se od majki ocekuju da budu smerne, odgovorne, nekako ciste, a kad tu cistotu uprljas seksualnom pohotom taj kontrast cisto/prljavo je vrlo seksualno stimulativan. lozi me da uprljam cistotu.

Pa to je slažem se muški trip mada glup, to što je neko majka nikako ne znači da nije pohotna i dalje.
Odvaja se nekako to u glavama mnogih muškaraca, pa je ili- ili.
To je tužno a često je i samim ženama teško da se opet povežu sa tom svojom stranom...To nije naivan problem, nije mali broj onih koje postanu samo majke a pohotne žene u njima tim činom rodjenja deteta umru. Da li su krive same žene jer nemaju svest o svojoj celokupnosti ili to nameću muškarci svojim stavovima ispod radara? ( : )) )

- - - - - - - - - -

FILTFM father i like to **** me

Užas. Stresla me neka jeza : ))
 

Slične teme


Back
Top