3D slike, fotografije, crtezi...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

krejzi_dajmond

Zainteresovan član
Poruka
189
Sigurno ste videli one "svemirske" 3D naocare sa crvenim i plavim staklom. Pa ja sam malo proucavao psihologiju i fiziku i otkrio foru i pravio neke fotografije koje i jesu a i nisu 3D kad se gledaju pomenutim naocarima. U odnosu na neke koje sam nasao na net-u i nisu nesto. Da li je neko od vas radio nesto slicno i da li zna na koju foru se tacno prave 3D fotografije. Ako bas nista ne znate opisacu vam kako sam ja to radio. Evo za uporedjivanje jedna slika sa neta, i druga koju sam ja sam pravio.

cigardude9jv.jpg


Na ovoj slici je portret koji je vajao moj drug, da ga pohvalim! :wink:
tridesava9cm.jpg


Ako si nemate 3D naocare upotrebite mastu pa napravite rucno. Ako nemate maste kazite pa cu ja da vam opisem kako sam ja napravio svoje (sto ne znaci da sam ja obavezno mastovit ali tad jesam bio)
Kako vam se cini, jel 3D?
 
:lol: Pa ne znam sta da ti kazem osim da nije lose ali i da je molglo mnogo bolje da se uradi.Moj prijatelj se bavi takvim fotografijama i pricao mi je o tezini procesa i o ogledalima,laserima koji se pritom koriste i dr.,ali na kompu nemam ni jedan primerak ali ako te zanima svemir mogla bih neke zanimljive fotke da ubacim ali ne znam kako :?: :!: :?: :roll:
 
bie:
:lol: Pa ne znam sta da ti kazem osim da nije lose ali i da je molglo mnogo bolje da se uradi.Moj prijatelj se bavi takvim fotografijama i pricao mi je o tezini procesa i o ogledalima,laserima koji se pritom koriste i dr.,ali na kompu nemam ni jedan primerak ali ako te zanima svemir mogla bih neke zanimljive fotke da ubacim ali ne znam kako :?: :!: :?: :roll:

Ima objasnjenje o postavljanju slika u lepljivoj pri vrhu spiska tema "likovne umetnossti".
Ja za svoje fotke nisam koristio nikakve lasere, samo digitalni fotoaparat i Photoshop. Ne vidim sta ce mi laseri, ne pravim hologram...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top