Kreativnost mladih!

Shinoda

Veoma poznat
Poruka
12.894
Eto mene lezim u krevetu u pola 3 ujutru, ne mogu da spavam i krenem ti ja tako da razmisljam o Forumu i njegovim clanovima, o onima koji su mi prirasli za srce i onima koji nisu itd...
U cemu je dakle stvar: Nedavno sam se mahom preshaltovao (oko 70% vremena na krst-u provodim sad tamo) na podforum Svashtara, jer izgleda da tamo ima mnogo veci broj "zanimljivih" tema i veci je broj "sagovornika"...
To me je moram priznati veoma uznemirilo, jer mi je draze da pricam sa osobama mojeg ili priblizno mojeg godista, ali izgleda da u nama postoji neki problem...
Cesto dodjem na teen posle nedelju-dve dana i bukvalno nema ni jedne teme na koju bih mogao odgovoriti, ni jednog zanimljivog odgovora koji mogu citirati :cry:
Duh ovog podforuma mahom cine clanovi koji cak vise i nisu teenageri, da ih ne imenijem sada!
Nasi odgovori su nekako prazni, ushtogljeni, k'o da imamo 70 godina, a ne od 13-19 i vishe...
Takodje primecujem da nijedna tema nije stvarno zazivela medju nama, uz izuzetak "Za Nas", "Plemena" i "slika u profilu" mada mi i one deluju malo otuzno.
Moja pitanja:

1)da li smo izgubili nasu kreativnost?
2)da li smo ikada bili kreativni?
3)Zasto vise nismo?
4)zasto nas je tako malo?
5)zasto mi se cini da uopste nemamo smisla za humor, da smo apaticni?
6)da li vam se cini da je nekada bilo bolje? (pitanje upuceno starijim clanovima)
7)kako da ovo sve ispravimo
8)da li sam smorio?
9)da li sam ja samo prolupao i treba me staviti u neku ustanovu?

hvala na postovanju:

Vash Shinoda!
 
Shinoda:
Duh ovog podforuma mahom cine clanovi koji cak vise i nisu teenageri, da ih ne imenijem sada!

imenuj, imenuj. shta je, lepshe bi ti bilo bez mene i ostalih, a magare? e pa navikni se.
pravo da ti kazhem, da nema starijih koji "chak vishe i nisu tinejdzeri", ovo ovde bi bilo... ne znam. vi klinci nemate pojma a nekad ste surovi jedni prema drugima shto smo videli pre par dana, tako da vam stariji ponekad i bash trebaju. uostalom, da nema nekih starijih (khm..khm) ne bi bilo ni "plemena" :pPp

1)da li smo izgubili nasu kreativnost?
>>> ja nisam.

2)da li smo ikada bili kreativni?
>>> ja jesam.

3)Zasto vise nismo?
>>> otkud ja znam.

4)zasto nas je tako malo?
>>> zato shto ljudi imaju pametnija posla nego da vise na forumu.

5)zasto mi se cini da uopste nemamo smisla za humor, da smo apaticni?
>>> zato shto ti nemash smisla za humor i zato shto visish celu nocj ovde a nemash dupe za to (ko ja :D) pa si se smorio.

6)da li vam se cini da je nekada bilo bolje?
>>> uvek je nekada bilo bolje.

(pitanje upuceno starijim clanovima)
7)kako da ovo sve ispravimo
>>> kako ide ona pesma... "pusti tu stvar nek klizi" :p

8)da li sam smorio?
>>> jako.

9)da li sam ja samo prolupao i treba me staviti u neku ustanovu?
>>> marsh u krevet :D
 
Slazem se Shinoda, iskreno i ja na Teensima sve redje pronalazim zanimljivu temu,iglavnom samo ostavim odgovor i odem dalje.Vecinu vremena provedem na kultnim stvarima.
Jednostavno mislim da se teme vrte u krug....i zato vec smara odgovarati na njih.
 
i meni se desava da nemam na koju temu da odgovorim, pa onda idem po raznim koje me ne zanimaju, i trudim se da lupim makar sta :)
sto se tice toga da li je nekada bilo bolje, slazem se sa prijateljem keeperom...uvek su tu "ona dobra stara vremena"...
sva ostala pitanja nisu previse vredna odgovora...
 
Ma raspad....ekipa je ostarela, dobar deo se osuo, a novih nikako da nas zamene...
ne ide ovo bas kako treba chini mi se...
mada nikad nije ni bilo kreativno, tek ponekad je bilo dobrih tema i, uopste, ideja. Bar se meni tako chini
 
Na neki nacin se osecam duznom da napisem nesto...

Svastara... Ne mozes Svastaru da uporedjujes sa Teenom... Doduse,Teen je Svastara 2,ali mora da postoje neke granice,dok na Svastari ne postoje... Mogu da se postavljaju teme na kojima moze da se postuje non-stop i da tema ne izgubi smisao...

Sto se tice ekipa,naravno,meni je bila najbolja prva postava... Dobro,tada jeste bilo lakse,nov forum - mnogo mucnosti za teme...

Sto se tice vase kreativnosti,tu je vec problem u vama... Vas mrzi da bilo sta uradite za ovaj forum,najlakse je reci "Teen je propao"... Da vam nije stare ekipe (ne branim ja tu sad "svoje matorce",ali jeste tako) odavno bi vam se vas Teen raspao... Naravno,kada je ovakva atmosfera,kao sto vec dugo jeste,svakoga mrzi da postuje... Mene prvu...
 
ako bash hocjete da znate u kome i u chemu je problem, samo pogledajte na kakve teme vi odgovarate:

"koje ste godishte" --> znachi ono katastrofa.
"marka ili ne? kakvu odecju kupovati?" --> mislim ono, cela filozofija oko shopinga.
"leto 2005" --> ko cje gde icji na more. bash me briga.
"kako izgledate?" --> tek to me bash briga.

mislim...... malo inventivnosti. naravno da smarate kad ne razmishljate ni o chemu nego o nekim vashim kvazi-problemima, shopingu, izgledu, markama i godishtu.....
 
sto jes; jes' al ko sto neko rece treba sami da se postaramo i iskorenimo splin hahahahihihi kako mi ovo pade napamet
sto se tice ekipe: :P sto se mene tice ekipa je sjajna...aj sad bas sasvim je u redu!
jos sam primetila da su neke meni zanimljive teme otisle na drugu stranu a niko ni da ih se seti,pa moram ja da ih dovlacim a one jadne opet zavrse na 2.
predlog:umesto da lupamo glavice i smisljamo sad neke kreeeeativne teme ajd lepo da svi malo procunjamo po tinejdzerima i postujemo linkove onih kje nam se cine zanimljivo(i o avaj staih dobrih zaboravljenih od pre godinu i vise god.)na ovu temu.
 
Jeste da ima dosadnih tema na primer "izlasci" "leto 2005", jer stvarno koga je jos briga, gde neko tamo koga uopste ne poznaje ide ili sa kim izlazi... Drugo, sta se neki toliko brinu za opstanak ovog foruma, a nece nista da preduzmu?
jer ako nece nista da urade, a ovo pocinje da ih smara, sto ne odu na neki drugi forum, da nadju neku drugu zabavu, ili zasto uopste ne rade bilo sta drugo ?
Nije im ovo valjda jedino sto imaju u zivotu.
 
Ja svoju kreativnost nisam izgubila, baš naprotiv. Ono što mi uvek fali je samo više vremena. I to je to. Idaja imam mnogo.

Izvor kreativnosti je tako raznovrstan. Ponekad je dovoljno da čujem ili pročitam nešto i da dobijem motivaciju da uradim nešto kreativno. Nije teško, a jedna tako velika stvar kao internet nije mogla da je uguši, samo je malo promeni, preusmeri na nove stvari. Što je dobro. <<<
 
wild_child:
Slazem se Shinoda, iskreno i ja na Teensima sve redje pronalazim zanimljivu temu,iglavnom samo ostavim odgovor i odem dalje.Vecinu vremena provedem na kultnim stvarima.
Jednostavno mislim da se teme vrte u krug....i zato vec smara odgovarati na njih.

ej potpuno se pronalazim u tvom postu... :!:
zaista je dobro pitanje sta je sa podforumom...
 
Keeper:
imenuj, imenuj. shta je, lepshe bi ti bilo bez mene i ostalih, a magare? e pa navikni se.

Sasha:
Da vam nije stare ekipe (ne branim ja tu sad "svoje matorce",ali jeste tako) odavno bi vam se vas Teen raspao...

Pa ne bi bilo lepse i jeste raspao bi se, u tome i jeste problem!
Ja sam tek od nedavno poceo cesce da dolazim ovde i dosao u priliku da shvatim situation, samo zato sto sad eto imam malo vise kinte i vremena pa mogu da blejim po net-clubovima!

Keeper:
4)zasto nas je tako malo?
>>> zato shto ljudi imaju pametnija posla nego da vise na forumu.
A pre godinu-dve nisu imali pametnija posla, mislim da nije u tome problem! :)

Keeper:
>>> zato shto ti nemash smisla za humor i zato shto visish celu nocj ovde a nemash dupe za to (ko ja ) pa si se smorio
Ja nemam neki smisao, priznajem, ali sta je sa ostalima? :?

Ernesto_Che:
sva ostala pitanja nisu previse vredna odgovora...
Pretpostavljao sam! :cry:

spring_srotm:
Kada ste vec primetili da je postalo dosadno, da nema zanimljivih tema i diskusija, a zasto onda i vi sami ne doprinesete da tako ne bude, a ne samo da kritikujete i filozofirate.
Da sam u stanju da nekako doprinesem, ja bih doprineo, umesto da dodajem na forum jos jednu "debilnu" temu! :P :lol:

Peruzzi:
Ma raspad....ekipa je ostarela, dobar deo se osuo, a novih nikako da nas zamene...
O tome pricam!Neka bude i dalje "glupih" tema (to se priznajmo, ne moze ispraviti), ali bar da ima ljudi da sa njima o tim temama razgovaras!


Na kraju krajeva... time will tell! 8)
 
Dah_andjela:
http://forum.krstarica.com/viewtopic.php?t=18312&postdays=0&postorder=asc&start=0

e ovo je wrh tema :D
Moram se sloziti sa ovim!Ovo je nekako prava tema za naku zayebanciju i cisto pishanje od smeha, to nam fali!
Imao sam bas ideju da iskopam ovu temu, ali vreme mi nije dopustilo!
Kad budem imao priliku da koristim net kod kuce, napisacu neciji dnevnik!

Secam se da me je svojevrsno odusevila tema by Alex9 (gde god sad ona bila) "najteze je naslov smisliti"...ali opet...vreme... :cry:
 

Back
Top