ljubavnica

blizance

Ističe se
Poruka
2.391
sta mislite kojoj grupi muskaraca pripadaju ljudi s potrebom da pored svoje zene/devojke/imaju i ljubavnicu?Sta je po vama razlog da se neki muskarci tako osecaju i da li to opravdavate?
 
U sustini htela sam da vidim sta mislite o tome da ljudima sve vise postaje normalno da imaju paralelne veze kako muskarcima tako i zenama,da li je to odraz savremenog zivljenja ili sam ja zastarela jer mislim obnuto?
 

Tako je, Maki.
Bitno je da devojke znaju, da imati metresu obevezuje muškarca na davanje apanaže. Posedovanje ljubavnice, uključivalo je i njeno izdržavanje. Čitajte Balzaka, ili Akunjina ... Današnja ćuretina je pokvarila taj lepi galantan običaj. "Ako pristane na koka - kolu, pristaće na još nešto"... FUJ!
 
ljubavnica..el mu to dodje kurtizana...ok ne bash posto je ona svachija..ali je zanimljiva
este gledali onaj flim..o venecijanskoj nekoj kurtizani..ona predstavljena kao sjajna slobodna extremno pametna vesta obrazovana lepa chulna sa svima vodi ljubav ali je svi muskarci obozavaju i postuju...poslovna pratnja na visem nivou...umetnost.. kao zbog nje je neki kralj dao neke brodove...posto ga je usrecila..
jedino sto one kratko traju...propadnu...kad je dosla kriza bila je na stubu srama..zavise od stava drustva..pa supruge, koje su ustogljene i dosadne (u ovom trenutku covek na TV je izvgovorio recustogljen, istovremeno smo to rekli)..a kod ove muskarac ode da uziva...ali jedna zeli cerku da da u kurtizane..inace i ovu ej mama naucila...da se ponasa da zavodi..da pusi k..
prosto da pozelis da postanes ja sam to pomislila...posle toga sam m... :oops: a nisam dugo kao kakva monog. kakvi bakrachi...sad sam se nesto odala...
kako je to lepo...slobodna zhena
e i pisala je pesme...ali i volela je jednog
 
uh, sav sam se najezio, kakve varvarske seksisticke izjave protiv muskog pola...

ne razumem zasto moderatori tolerisu ovako nesto....

izrazavam protest, hajde da svi stavimo prst na celo, razmislimo malo i damo prednost duhu tolerancija i uvazavanja...
 
blizance:
sta mislite kojoj grupi muskaraca pripadaju ljudi s potrebom da pored svoje zene/devojke/imaju i ljubavnicu?Sta je po vama razlog da se neki muskarci tako osecaju i da li to opravdavate?

onoj grupi koja voli grupi zzene...



ovaj...



pa onim mushkarcima koji nalaze zzene koje umishljaju da su dovoljne i misle da se zzene jedino osvajaju a ne i mushkarci...
 
ljubavnice imaju oni srećnici koji su sposobni da fizički, psihički i materijano izdrže teret ''od više od jedne'' žene.

Međutim, danas je malo onih za koji sa sigurnošću mogu da potvrde da i tu svoju mogu da zadovolje, a kamoli i tuđu.
 
Moj muskarac moze da ima ljubavnicu, pod uslovom da se i meni ona dopada... U tom slucaju cemo je podijeliti...
Drugacije ne moze... Osim ako je sposoban da vezu s njom sakrije, tako dobro da meni ne pada ni na pamet da postoji jos neka zena u njegovom zivotu... A, to je vec mnogo teze za izvesti...
 

Back
Top