ljubavnica

divlja u srcu:
?:
divlja u srcu:
Koji je to film, daj odmah da gledam! :D

e zove se mislim ljubavnica venecije ili tako neshto bio na HTV.... :I to je neko renesantno doba opisano, valjda
el tebe to pali pa ti tako ne zivish?? :I

Ma pali me renesansa! :lol:
Moram da ga nadjem! :)

Hehehehe...onda gledaj film TATJANA
"Private" production
sve sami renesansni dekoltei
plus nema gaća....:lol:
 
Gazdarica:
Moj muskarac moze da ima ljubavnicu, pod uslovom da se i meni ona dopada... U tom slucaju cemo je podijeliti...
Drugacije ne moze... Osim ako je sposoban da vezu s njom sakrije, tako dobro da meni ne pada ni na pamet da postoji jos neka zena u njegovom zivotu... A, to je vec mnogo teze za izvesti...
ooooo....svasta...jel ozbiljno...jel ti stvarno mislis ono sto napises...ili su ti prsti brzi od mozga...ili mozda ovde glumis neku slobodoumnu evropljanku...nesto mi se ovo sto si napisala ne poklapa sa zenskom psihom...boze...na koji forum sam ja upao...ne misle valjda svi kao ti...u yebo te...mozda sam ja seljak...zaostali...pa ne mogu da razumem...mozda...ma jesam sigurno...sutra cu da se vratim korenima...u hercegovacki krs...i da kupim ovce...i da ozenim neku nepismenu...sto zna...ma sto ne zna nista...sto u zivotu nije cula za internet...mozda bi negde ovo procitala...e jesam seljak...
sto se tice teme...ja ne mogu da razumem zasto devojke stalno optuzuju muskarce kako su oni podlaci kojima je samo prevara u mozgu...pa da vas varamo sa muskarcima...u redu...ali vecina vara sa zenskom osobom...ili sam mozda ja ponovo seljak...pa ne znam sta se radi...boze....fine li ste...nijedna od vas ne vara...i nema ljubavnika...pa sa kim onda mi varamo...sa kravama...mozda...pa to je u psihi coveka...zivog bica...da vara...da menja partnera...a ta osobina...vernost...to je bre nametnuto...kao sto je nametnuto da se placa voda...pa nekad smo bili u coporu...sve se plasim da je tad postojala vernost...nego...sidjes sa drveta..i prvo zensko sto vidis...opletes...hehehe....sto je to bilo dobro...i niko se ne ljuti...i ne zali po forumu...
eto..sad kad sam vam sve objasnio...pustite me na miru...
 
divlja u srcu:
Nema tu niceg savremenog, to je od kad je sveta i veka aktuelno. :wink:
Istina, ali nešto onda škripi, a ako ne škripi, to znači da tip hoće sebi nešto da dokaže. U velikom broju slučajeva je kompleks, mada imate i čist tip muškarca koji je na nivou proste reprodukcije i slabih emocija. Šta reći, više?
 
Jovo Toševski "Ti i Ja"
"Okrivljuje" ŽENU za sve loše što se dešava oko nes.. čak i za ratove, za krize.....za razvoj tehnologije...za nesklad u kretanju Zvezda (da je pisao knjigu posle Cunamija...verovatno bi žena bila kriva i za Cunami!!!!)
.....mislim da postoje razlozi, koij su od čoveka do čoveka drugačiji, zbog kojih muškarac traži ljubavnicu i zbog kojih žena traži ljubavnika....
.....isto tako mislim da se ne može optužiti ŽENA niti MUŠKARAC (mislim globalno).....
.....žena kao superiornija može da kontroliše "tajnu vezu", ili kako da TU vezu nazovem, i zato se možda čini da je ŽENA više kriva....
 
Vragolasta Amfibija:
blizance:
sta mislite kojoj grupi muskaraca pripadaju ljudi s potrebom da pored svoje zene/devojke/imaju i ljubavnicu?

tipicnoj


10.gif
 
blizance:
sta mislite kojoj grupi muskaraca pripadaju ljudi s potrebom da pored svoje zene/devojke/imaju i ljubavnicu?Sta je po vama razlog da se neki muskarci tako osecaju i da li to opravdavate?

Kompleksi .... rekla bih .... cinimi se da muskarci tako sebi, a i drugima dokazuju da su ''dobri frajeri/ljubavnici/yebaci'' ili vec sta.
Ja to ne opravdavam, narochito ne u braku.
 
dzordzV76:
divlja u srcu:
Nema tu niceg savremenog, to je od kad je sveta i veka aktuelno. :wink:
Istina, ali nešto onda škripi, a ako ne škripi, to znači da tip hoće sebi nešto da dokaže. U velikom broju slučajeva je kompleks, mada imate i čist tip muškarca koji je na nivou proste reprodukcije i slabih emocija. Šta reći, više?

He, he....bravo care.....
a tek kad zadju u klimaks...... :roll:
pa da vide vide mogu li jos.....
 
MirjaMN:
Jovo Toševski "Ti i Ja"
"Okrivljuje" ŽENU za sve loše što se dešava oko nes.. čak i za ratove, za krize.....za razvoj tehnologije...za nesklad u kretanju Zvezda (da je pisao knjigu posle Cunamija...verovatno bi žena bila kriva i za Cunami!!!!)
.....mislim da postoje razlozi, koij su od čoveka do čoveka drugačiji, zbog kojih muškarac traži ljubavnicu i zbog kojih žena traži ljubavnika....
.....isto tako mislim da se ne može optužiti ŽENA niti MUŠKARAC (mislim globalno).....
.....žena kao superiornija može da kontroliše "tajnu vezu", ili kako da TU vezu nazovem, i zato se možda čini da je ŽENA više kriva....
Jovo ima donekle pravo, jer većinu stvari je u istoriji radio muškarac. Kako je muškarac željan dominacije zbog divljenja prema sebi i od strane žena, čini sve za svoj uspeh i što veća divljenja. Kao takav je konkurent za veći broj žena. Znači ovu temu su razradili i filozofi i psihijatri, i objasnili psihologiju muškarca, i kako je mnogo toga povezano sa sexom. To ne znači da su žene krive što su žive, već da je priroda uredila ovakvu konstalaciju i da u pozadini stoji sex ili žena. :wink:
 
Ima jedno milijardu razloga zašto mislim da je taj čovek preozbiljno shvaćen. Svako ko provocira taj će biti primećen. Ali to je neka druga tema.
ŽENE SU UVEK ZA SVE KRIVE MUŠKARCIMA
MUŠKARCI SU UVEK ZA SVE KRIVI ŽENAMA

Da li ste primetili koliko je retka osobina kod čoveka - priznavanje greške?
Naravno, kada bi priznala sopstvenu grešku, ili krivicu, u svetu u kome su SVI BEZGREŠNI, ta bi osoba ispala prosto - niži stvor. I treba da se stidi :oops:
:shock:
 
A što se teme tiče, hm, nikako ne mogu da se složim sa pričama kako je "čoveku to u prirodi"...
Neke životinje žive u parovima i njima je to u prirodi.
Meni se dosad činilo da je tako i sa ljudima...
Sad, druga je priča ako su ljudi stvoreni za život u zajednici, a Crkva i društvo su im nametnuli brak kao instituciju koja guši njihovu prirodu.
Ali, prvo da dokažemo da je tako... :roll:
I stvarno ste smorili sa svaljivanjem krivice na ljubavnicu, ljubavnica ima milion, ako je neko u svom braku prestao da uživa i traži nekoga da razbije monotoniju bilo bi mnogo bolje da se, jednostavno, razvede...
To je običan licemer koji bi, po pravilu, poludeo da sazna da njegov supružnik ima "nešto sa strane".
I krivica je, sa ove tačke gledišta, samo i isključivo njegova, jer ON treba da brine o svom braku, ne njegova ljubavnica.
Opet, neka treća priča su svingeri i slične tvorevine moderne civilizacije... Bar to rade zajedno. :D
 
DisMisaL:
Znaš, postoji i ona druga varijanta, osobe koje smatraju da su one (njihov pol) uvek krivi-e za sve.
Mmmm, da jeste. Postoje i oni. Mislim da oni te priče vole da prosipaju drugima, a da nikada stvarno o tome nisu ni razmišljali. Barem tako deluje.
 
Lexa:
A što se teme tiče, hm, nikako ne mogu da se složim sa pričama kako je "čoveku to u prirodi"...
Neke životinje žive u parovima i njima je to u prirodi.
Meni se dosad činilo da je tako i sa ljudima...
Sad, druga je priča ako su ljudi stvoreni za život u zajednici, a Crkva i društvo su im nametnuli brak kao instituciju koja guši njihovu prirodu.
Ali, prvo da dokažemo da je tako... :roll:
I stvarno ste smorili sa svaljivanjem krivice na ljubavnicu, ljubavnica ima milion, ako je neko u svom braku prestao da uživa i traži nekoga da razbije monotoniju bilo bi mnogo bolje da se, jednostavno, razvede...
To je običan licemer koji bi, po pravilu, poludeo da sazna da njegov supružnik ima "nešto sa strane".
I krivica je, sa ove tačke gledišta, samo i isključivo njegova, jer ON treba da brine o svom braku, ne njegova ljubavnica.
Opet, neka treća priča su svingeri i slične tvorevine moderne civilizacije... Bar to rade zajedno. :D
Bravo Lexa,potpuno si u pravu,savrseno se slazem da su licemeri.
 
pa da ja mislim da si najveca svalercina

volela bih da nisam ovako prazna i jadna.....moram da napljujem nebojsu a to niakko da uradim, osokolite me...izlgeda da ga :oops: volim
 

Back
Top