kako se ponasati u vezi sa 11 god starijim momkom?

mozda je najbolje da pitamo rusku jakic...ili onog sto se razume u sve u vezi sexa...sto ima zenu dvadeset godina mladju...onaj maric...***** li mu zenu....ali kako oni nisu prisutni...ja cu ti reci jednu istinu...ti sigurno nisi sezonska devojka...ti si devojka za van sezone...
a to sto tvoja ljubav voli da pije...to znaci da je alkoholicar...kao i ja...a sto je stalno sa razvedenim drugom...ili je derpe...ili ga tesi...a mozda je bio s tobom samo da ubije vreme...i da ubije malo piletine...a sto je obecao da ce da te ozeni...obecanje ludom radovanje...nego je tebi najbolje da se ti smuvas sa njegovim...sveze razvedenim drugom...tako ce ovaj da skonta sta je izgubio...a uz to ces da ga posvadjas sa drugom...sto je vrlo zanimljivo...pa nece imati s kim da ide u kafanu...a mozda ga i ubije...pa svi izadjete u novostima...i postanes poznata sirokim narodnim masama....sto je jos vise zanimljivo...ako budes imala srece...snimice i film o tebi...tako da nemas razloga za brigu...evo...ako ti je stalo do braka...moj tata je razveden...a i stariji je od tebe...pa mogu nesto da ti sredim...
 
VesticaBG:
worm:
VesticaBG:
divlja u srcu:
Ma koji ce ti moj!
Nadji nekog blize tvojim godinama. :)
Tacno tako, a njemu posalji moj mejl da ga smuvam :!:
Ima da bude, prvo ga pališ pa ga onda hladiš a?
Resila sam da nadjem frajera na netu, pricali mi da je super
Izbor je sledeći:

Masovno iskompleksirani 90%
Nenormalni 8%
Normalni 2%

Pazi ove cifre važe samo za tipove... za žene su obrnute prva i treća.
 
Vestice, vidim, ozbiljno si se nameracila po raznim topicima. Zovi kad bude svadba :P

A devojko postavljacice topika, ja sam bila u vezi i sa starijim od 11 godina od mene i mogu ti reci da godine ne igraju nikaku ulogu kakav je neko covek. Kao sto ti neko rece, to je totalno nezreo tip i mani ga se. Znam zatelebala si se, ali veruj mi, proci ce. Znam i kako veza sa starijim moze da pruzi lazni osecaj usukanosti, pa pomislis da je to ljubav, ali kod ovakve vrste muskaraca, to je samo most iz krize, sredstvo do cilja. To sto ti je rekao da ce da te zeni, to je verovatno tada i mislio, ali samo tada.
U ostalom, porazgovaraj sa njim otvoreno, saspi mu u lice sta mislis i prvenstveno kako se osecas, pa kud puklo da puklo.
Pozz
 

Back
Top